Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 07 23, 16:19

Parduota 10 milijonų „Samsung Galaxy S III“ telefonų

Praėjus kiek mažiau nei dviem mėnesiams nuo išmaniojo telefono „Galaxy S III“ pristatymo, šio įrenginio pardavimai visame pasaulyje pasiekė 10 milijonų ribą, praneša naujienų agentūra „Yonhap“. Šią žinią vakar oficialiai paskelbė „Samsung“ informacinių technologijų ir mobilių komunikacijų padalinio vadovas Shin Jong-kyun.
„Samsung Galaxy SIII“
„Samsung Galaxy SIII“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Bendrovė ankščiau prognozavo, kad 10 milijonų ribą perkopti pavyks rugpjūčio mėnesį, taigi esamas rodiklis viršijo planuotus lūkesčius. Ankstesnio serijos modelio „Galaxy S II“ telefonų prekyba vyko kur kas lėčiau, kadangi 10 milijonų vienetų parduota buvo praėjus ne dviem, bet penkiems mėnesiams nuo oficialaus pristatymo.

„Samsung“ atstovas nepateikė tikslesnių prekybos duomenų, todėl neaišku ar šis skaičius reiškia pardavimus prekybos tinklams ar galutiniams vartotojams. Prieš pat telefono išleidimą, bendrovė paskelbė, kad įrenginį iš anksto užsisakė 9 milijonai žmonių visame pasaulyje.

Prasidėjus išmaniojo telefono prekybai neišvengta nesklandumų, kurie kilo dėl konkurencijos su „Apple“ gaminamu „iPhone“ įrenginiu. „Apple“ yra padavusi į teismą „Samsung“ dėl pažeistų intelektinės nuosavybės patentų ir siekia, kad JAV rinkoje būtų uždrausta prekiauti „Galaxy S III“ telefonu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką