Dabar populiaru
Publikuota: 2021 spalio 1d. 14:22

Paskelbti 5 stipriausi Lietuvos technologijų vadovai

5 stipriausi Lietuvos technologijų vadovai
CTO / 5 stipriausi Lietuvos technologijų vadovai
Pirmą kartą Lietuvoje organizuojamų „Metų CTO“ rinkimų komisija sudarė stipriausių Lietuvos technologijų vadovų penketuką. Vienas jų jau kitą savaitę vykstančios „It’s simple“ konferencijos metu taps Lietuvos „Metų CTO“ (angl. Chief technology officer).

Į finalinį penketuką pateko Ernestas Kalabuckas, pirmosios lietuviškos kosmoso technologijų įmonės „NanoAvionics“ technologijų vadovas, Mindaugas Mozūras – startuolio „Vinted“ technologijų vadovas, Martynas Sarapinas, Europoje lyderiaujančios lietuviškos transporto ir logistikos bendrovės „Girteka Logistics“ informacinių technologijų direktorius, Dainius Janulevičius, elektromobilių įkrovimo stotelių gamintojos „Elinta Charge“ technologijų vadovas ir Mantas Čižauskas, technologijų bendrovės „TELTONIKA NETWORKS“ technologijų vadovas.

„Finalininkų penketuką rinkome atsižvelgdami į reikšmingiausius metų projektus, pasiektus metinius rezultatus ir organizacijoje diegiamų inovacijų naudą. Taip pat vertinome CTO lyderystę organizacijoje, kuri padeda užtikrinti sklandų komandos koordinavimą ir nuolatinį jos narių augimą. Būtent šie sėkmės rodikliai leido geriau pažinti kandidatus ir įvertinti, kurie iš kandidatų verti „Metų CTO“ apdovanojimo“, – sako Gintas Butėnas, bendrovės „Bitė Lietuva“ technologijų direktorius ir rinkimų komisijos pirmininkas.

Geriausius šalies technologijų vadovus taip pat vertino Žydrūnė Vitaitė, projekto „Women Go Tech“ bendraįkūrėja ir „Eldes“ pardavimų vadovė, dr. Dalius Misiūnas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius, Paulius Grinkevičius, „Verslo žinių“ Technologijų rubrikos korespondentas ir Mindaugas Ubartas, informacinių ir ryšių technologijų asociacijos „Infobalt“ vadovas.

Lietuvos „Metų CTO“ paaiškės konferencijoje „It’s simple“ jau spalio 8 d.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką