15min be reklamos
Publikuota 2015 09 14, 17:32

Pražuvusi kritimo iš stratosferos į Didįjį kanjoną vaizdo medžiaga staiga atsirado po 2 metų

2013 m. būrelis bičiulių pritvirtino „GoPro“ vaizdo kamerą prie meteorologinio zondo ir iškėlė ją į orą. Zondas pakilo į 30 km aukštį ir sprogo. Nukritusios kameros draugai taip ir nebesurado. Tačiau praėjus 2 metams istorija netikėtai sulaukė tęsinio.
Vaizdas iš pradingusios ir atrastos „GoPro“
Vaizdas iš pradingusios ir atrastos „GoPro“ / Youtube nuotr.

Eksperimento sumanytojas Brajanas Čanas planavo nukritusią vaizdo kamerą surasti telefonu, kuris buvo pritvirtintas prie kameros. Tačiau paaiškėjo, kad ryšio zonos žemėlapiai, kuriais vadovavosi eksperimentą atlikę bičiuliai, buvo ne visai tikslūs, o vaizdo kamera su telefonu nukrito ten, kur tiesiog nebuvo ryšio.

Tačiau 2015 m. eksperimento autoriams netikėtai nusišypsojo laimė. Mat sudužusios kameros nuolaužas netyčia rado viena turistė. Ji nuolaužas atnešė į AT&T kompanijos būstinę. Čia buvo nustatyta, kad SIM telefono kortelė priklauso Brajanui Čanui. Taip netikėtai po dvejų metų autorius gavo eksperimento vaizdo įrašą ir visą kitą medžiagą. Todėl pamatyti skrydį į 30 km aukštį ir kritimą į Didįjį kanjoną dabar gali pasižiūrėti kiekvienas.

Technologijos.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką