15min be reklamos
2012 01 06, 23:33

Pristatyta naujoviška unikalaus dizaino „Logitech Cube“ pelė

Nuolat išrasdama naujus būdus valdyti skaitmeninį pasaulį, bendrovė „Logitech“ šįkart pristato unikalią kompiuterinės pelės versiją – „Logitech Cube“. Ji turi viską, ko reikia kompiuterinei pelei, ir, prireikus, vienu judesiu gali tapti prezentacijų valdikliu.
Unikali kompiuterinės pelės versija „Logitech Cube“.
Unikali kompiuterinės pelės versija „Logitech Cube“. / „Logitech“ nuotr.
Temos: 1 Prezentacija

„Neįprasto, bet kartu ir elegantiško dizaino „Logitech Cube“ iškart patraukia akį, – sakė Toddas Walkeris, „Logitech“ prekės ženklo vadovas. – Gaminys pasižymi ne tik išsiskiriančia išvaizda. „Logitech Cube“ savo mažyčiame korpuse turi tas reikalingas funkcijas, kurios pravers ir dirbant ilguose skrydžiuose, ir rodant svarbią prezentaciją.“

„Logitech“ sukurta „Flow Scroll“ programinė įranga užtikrina sklandžią slinktį, kai pirštu braukiama per „Logitech Cube“ skydelį – interneto puslapių, dokumentų sklaidymas primena naudojimąsi telefonu su jutikliniu ekranu, rašoma pranešime spaudai.

„Logitech“ nuotr./Unikali kompiuterinės pelės versija „Logitech Cube“.
„Logitech“ nuotr./Unikali kompiuterinės pelės versija „Logitech Cube“.

Kad „Logitech Cube“ persijungtų iš pelės režimo į demonstracijų valdiklio, tereikia įtaisą pakelti į orą – po kelių akimirkų juo jau galima valdyti savo prezentaciją: spustelėjus viršuje pereinama prie kitos skaidrės, o prireikus grįžti prie ankstesnės skaidrės, tereikia apversti pelę ir spustelėti dar kartą.

Kompaktiška „Logitech Cube“ pelė telpa kišenėje, tad persikeliant su savo nešiojamuoju kompiuteriu iš darbo vietos į konferencijų salę ar iš svetainės į virtuvę namuose, ją patogu persinešti kartu.

„Logitech Cube“ komplektuojama su miniatiūriniu „Logitech Unifying“ siųstuvu, kurio dydis yra toks, kad jo nereikia išjunginėti iš kompiuterio šį pernešant. Imtuve naudojamas „Logitech Advanced“ 2,4 GHz dažnio ryšys, užtikrinantis tokį patikimumą, kaip naudojant laidą, bei belaidžio ryšio patogumą. Be to, prie to paties vieno imtuvo galima prijungti iš viso 6 suderinamus įtaisus – įprastą arba skaitinę klaviatūrą, galbūt net dar vieną pelę.

„Logitech Cube“ numatoma pradėti pardavinėti sausio pradžioje tik internetu Logitech.com svetainėje. Pelei bus suteikiama 3 metų garantija, o kaina  sieks apie 240 Lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką