Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 sausio 24d. 18:15

„Samsung Galaxy S21 Ultra“ apžvalga: ko vertas labiausiai reklamuojamas naujas išmanusis?

10_galaxys21_ultra_lifestyle_black_201230064726
„Samsung Galaxy S21 Ultra“ išmanusis telefonas
Tenka pripažinti, kad „Android“ išmaniųjų įrenginių stovykloje pirmaisiais smuikais ilgą laiką groję „Samsung“ tikriausiai ilgam laikui įsitvirtino lyderio pozicijoje – vienus jų konkurentus amerikiečių politikai jau nudaigojo, kitiems taip pat galandamas peilis. Todėl tikrai nebus klaidos sakyti, kad „Samsung“ flagmanai yra patys kiečiausi flagmanai pasaulyje.

O naujausioje „Samsung“ flagmanų linijoje pats nepralenkiamiausias (ir brangiausias) yra „Galaxy S21 Ultra“ modelis. Su didžiausiu ekranu ir gausiausiu kameros lęšių rinkiniu. Pabandykime įvertinti, ar jis vertas tų 1260 eurų, kurių prašo oficialūs šio įrenginio (su 128 GB nuolatinės atminties) pardavėjai.

Beje, šioje vietoje pasiskolinsiu įdomų kitų žmonių pastebėjimą apie labai sunkiai prognozuojamą telefonų vardinimo sistemą. Ankstesniais metais matėme S8, S9, S10 telefonų serijas. Vėliau įvyko šuolis prie S20. Panašu, kad tiesiog taip atrodo geriau nei S11. Bet šiemetiniai telefonai nebuvo pavadinti S30. Jie pavadinti S21. Keista? Labai. Bet, kita vertus, labai gali būti, kad tai bus neįtikėtinai patogus skaičius, kurį galime tiesiogiai susieti su telefono išleidimo metais. Ar galite nežiūrėdami į „Google“ pasakyti, kada buvo išleistas „Samsung Galaxy S6“? Aš irgi ne. O S21 išleidimo metai visada bus užrašyti telefono pavadinime. Taigi... pavadinimų chaose galima įžvelgti labai patogią tvarką, jei kitąmet naujieji S serijos telefonai nebus pavadinti S31.

Dizainas

Vizualiai naujasis telefonas smarkiai skiriasi nuo pernykščio „S20 Ultra“. Kita vertus, jeigu į dizaino evoliucijos seką įterptume „Note 20 Ultra“, tai dabar apžvelgiamas įrenginys labai tiksliai atitinka tą per du taškus nubrėžtą trajektoriją. Akivaizdžiai skiriamasis įrenginio bruožas yra ne „kamerų iškyša“ ar „kamerų salelė“, o „kamerų blokas“ – ne slepiamas, o pabrėžiamas telefono dizaino elementas, kuriam dėmesys matomas ne tik telefono nugarėlėje, bet ir pačiame rėme, į kurį įmontuota visa įrenginio konstrukcija. Ir tai, berods, yra pirmas kartas išmaniųjų telefonų dizaino istorijoje, kai kamerų blokas tiesiogiai keičia rėmo apvado išvaizdą.

„Samsung“ atstovai, pristatinėję telefoną, sako, kad tai yra nauja dizaino tendencija, pakeisianti mūsų požiūrį į telefonų dizainą. Žinoma, jie privalo ginti ir girti savo sprendimą – nuo to priklauso ir dizainerių, ir aukščiausio lygio sprendimų priėmėjų darbo kėdės tvirtumas. Bet mano požiūriu tai nėra pats sėkmingiausias sprendimas. Drąsus? Be abejo. Tiek pat drąsus, kiek ir „Fiat Multipla“ dizainerio sumanymas. Bet žvelgiant į telefoną iš profilio, kuomet matosi ta keista rėmo apvado forma, kažkaip sunku tame pamatyti kažką teigiamo. Kita vertus, estetika nėra tas dalykas, dėl kurio galima būtų ginčytis ir sakyti, kad tokia išvaizda tikrai blogesnė už kitokią - tą turėsite nuspręsti kiekvienas sau.

V.Neverausko/15min nuotr./Ką manote apie tokį telefono rėmo dizainą?
V.Neverausko/15min nuotr./Ką manote apie tokį telefono rėmo dizainą?

„S21 Ultra“ bus siūlomas su dviejų spalvų stiklinėmis nugarėlėmis: matinis juodas ir apžvalgai pasiūlytas sunkiai nusakomos spalvos korpusas – lyg pilkas, lyg sidabrinis, matinės paviršiaus tekstūros ir vartant prieš šviesą atsispindintis įvairiomis spalvomis. Šiek tiek panašiai, kaip pusantrų metų senumo „Note 10“ auksinis įrenginys, ryškiai žaižaravęs visomis spalvų paletėje esančiomis spalvomis, tik šįkart tas žaižaravimas smarkiai prislopintas.

Tuo tarpu kameros blokas yra metalinis, iš matinio aliuminio. Ir čia vėlgi toks savotiškai keistas dizaino sprendimas: jei jau drąsiai einama link kamerų bloko integravimo į rėmą, tai kodėl tą kamerų bloką dengia atskirai išpjauta aliuminio plyta? Ar tikrai nebuvo įmanoma pagaminti jos vientisai su pačiu rėmu? Žinoma, tai yra klausimas, į kurį projektuotojai galbūt labai pagrįstai galėtų atsakyti „niekaip ne“ – galbūt toks išpjovimas pernelyg smarkiai apsunkintų įrenginio surinkimą ir priverstų daryti kitus kompromisus telefono viduje, kurie būtų mažiau priimtini nei toks dizaino šlubtelėjimas.

Skaitmeniniai augliai

Dar pernai, pristatant „Galaxy S20“ seriją, Baltijos šalių žurnalistų džiaugsmingiausiai priimta žinia apie tos serijos telefonų dizaino naujovę buvo tai, kad panaikintas dedikuotas „Bixby“ įjungimo mygtukas. Šiemet šis gerasis „Samsung“ sprendimas pakartotas, ir netgi šiek tiek su kaupu. Neliko ne tik „Bixby“ mygtuko, bet ir „Bixby“ skaitmeninio asistento generuojamo naujienų srauto – jį pakeitė standartinis „Google Assistant“ kuriamas naujienų srautas. Tai yra tik asmeninė nuomonė, bet manau, kad „Google“ su savo „vaniline“ „Android“ sistema kuria tikrai neprastą vartotojo patirtį ir jos modifikavimas siekiant kažkokių abejotinų tikslų (vartotojų duomenų rinkimas reklamos pritaikomumo tikslais?) ne visada yra sprendimas, kurį vartotojai turėtų masiškai priimti ir įvertinti teigiamai.

V.Neverausko/15min nuotr./Šį „Samsung Galaxy S21 Ultra“ rodomą naujienų srautą sugeneravo „Google Assistant“ ir saugojo Chewbacca
V.Neverausko/15min nuotr./Šį „Samsung Galaxy S21 Ultra“ rodomą naujienų srautą sugeneravo „Google Assistant“ ir saugojo Chewbacca

Ir jau pernai vasaros pradžioje pirmą kartą pasklido žinios, kad „Google“ ragina „Samsung“ apskritai atsisakyti ir „Bixby“, ir „Samsung Galaxy Store“ programėlių parduotuvės ir netgi siūlo už tai pinigų. Drįsčiau teigti, kad priėmus „Google“ pasiūlymą vartotojai tikrai laimėtų – nors programėlių parduotuvių konkurencija iš esmės būtų labai neblogas dalykas, kurį su dideliu džiaugsmu priimtų programėlių kūrėjai (nes „Google App Store“ už bet kokias transakcijas reikalauja sunkiai toleruojamo dydžio komisinio mokesčio), „Galaxy Store“ poreikis ne Kinijos rinkoje apskritai yra sunkiai suvokiamas. Tuo tarpu vieningas mazgas, kuriame galima rasti tikrai visas „Android“ programėles, kurios yra prieinamos viešai, yra patogus vartotojui.

Bet „Galaxy Store“ vis dar išdidžiai šviečia tituliniame „S21“ telefonų ekrane, o „Bixby“ taip pat galima įsijungti, ir gal net mažiau patogiai nei anksčiau – palaikant telefono užrakinimo mygtuką, kas kitų gamintojų telefonuose aktyvuoja įrenginio išjungimo ar perkrovimo meniu. Šiame gi matysite „Bixby“ ir instrukcijas, kaip išjungti telefoną, kai „Samsung“ skaitmeninis telefonas neleidžia to padaryti patogiai. Prašau, „Samsung“, susitarkite su „Google“, paimkite jų pinigus ir numarinkite tą tik jums patiems reikalingą telefonų auglį.

Ekranas

Jeigu jus nuliūdino tai, kad apžvalgos pradžioje viskas buvo niūru ir neigiama, tai galite pradėti džiaugtis: maždaug ties „Bixby“ šio įrenginio trūkumai baigėsi (nors dar du liko, bet apie juos – vėliau).

Nes, kaip ir kiekvienais metais, kaip ir kiekviename flagmaniškos „Samsung“ serijos telefone, didžiausia įrenginio puošmena yra ekranas. Kaip jau įprasta „Samsung“, flagmanuose montuojama vienokia ar kitokia AMOLED matricos modifikacija. Ir šiuokart tai – 6,8 colių įstrižainės „Dynamic AMOLED 2X“. Neaišku ką reiškia žymėjimas 2X, bet „Dynamic“ dalis, panašu, žymi tai, jog ekrano skleistinės dažnis nėra visuomet vienodas ir dinamiškai keičiasi priklausomai nuo poreikių. Braukote per ekraną? Prašome 120 kadrų per sekundę – taip judesys atrodys sklandesnis. Beje, atsiranda vis daugiau „Android“ žaidimų, kurie palaiko 120 Hz kadrų atnaujinimo dažnį. Žiūrite nuotraukas? Tegu tuo metu būna 10 Hz dažnis, nes vaizdas bet kokiu atveju statiškas. Tokiu būdu vartotojui šalia sklandaus judesio suteikiama ir galimybė taupyti akumuliatoriaus energiją.

Antras ekrano privalumas – jo raiška. Pagal nutylėjimą ji bus nustatyta kaip 2400 x 1080 taškų (FHD+). Bet jeigu akumuliatoriaus turinio taupymas tuo metu neaktualus ir norite gražiausio įmanomo vaizdo, galite įsijungti 3200 x 1440 taškų (WQHD+) raišką. Arba susimažinti ją iki 1600 x 720 taškų (HD+) raiškos kai išsirengiate ten, kur ne visada bus galimybė telefoną įkrauti.

Na, ir dar vienas dalykas, kurį tikriausiai pastebėsite jeigu mėgstate itin ryškiai šviečiančius ekranus – 1500 nitų šviesumas. O spalvų gyvumą ir dinamiškumą užtikrins HDR10+ standartas.

Ekranas padengtas „Gorilla Glass Victus“ stiklu – nors teoriškai jis yra atsparesnis dužimui už įprastą stiklą, tačiau praktiškai tiems naudotojams, kurie sugeba daužyti telefonų stiklus, visiškai nesvarbu kokia yra to gorilų stiklo versija.

Taigi, savybių rinkinys toks, kad vargu ar koks konkurentas gali prilygti (na, nebent konkurentai pasirenka gamintis ekranus „Samsung“ gamyklose, ką korėjiečiai labai sėkmingai siūlo).

Kamera

„Galaxy S21 Ultra“ kameros blokas ne be reikalo yra toks didelis ir jame toks objektyvų kiekis taip pat ne be reikalo. Čia, panašu, yra kaip tik ta vieta, kur buvo sukoncentruotas visas „Samsung“ inžinierių išradingumas ir žinios. O kameros sistemos sąranka yra tokia, kokios dar nėra tekę matyti niekur kitur.

Pagrindinis šio telefono objektyvas – plataus lauko 108 MP raiškos, su f/1,8 diafragma ir 26 mm židinio nuotoliu. Antruoju smuiku griežia labai aiškiai išsiskiriantis periskopinis f/4,9 diafragmos 10x didinimo telefoto objektyvas su 240 mm židinio nuotoliu, už kurio yra 10 MP raiškos jutiklis. O štai čia yra didžiausia keistenybė: telefone yra ir antras telefoto objektyvas, su f/2,4 diafragma, 70 mm židinio nuotoliu, 3x didinimu ir 10 MP raiškos jutikliu. O peizažams fotografuoti skirtas ultra-plataus lauko f/2,2 diafragmos, 13 mm židinio nuotolio objektyvas su 12 MP raiškos jutikliu. Dar į tą patį kameros bloką telpa lazerinio autofokusavimo jutiklis ir LED blykstė. Asmenukėms fiksuoti skirtas net 40 MP raiškos jutiklis, esantis už f/2,2 diafragmos, 26 mm židinio nuotolio objektyvo.

V.Neverausko/15min nuotr./„Samsung Galaxy S21 Ultra“ fotosistemą kūrę inžinieriai pasiekė Yodos lygio meistrystę
V.Neverausko/15min nuotr./„Samsung Galaxy S21 Ultra“ fotosistemą kūrę inžinieriai pasiekė Yodos lygio meistrystę
V.Neverausko/15min nuotr./„Macro“ nuotraukų detalumas yra labai neprastas
V.Neverausko/15min nuotr./„Macro“ nuotraukų detalumas yra labai neprastas

Na gerai, skaičiai nebūtinai labai daug ką reiškia. Reiškia fotografijos rezultatai. O rezultatai tokie: su 10x optiniu priartinimu gautas rezultatas jau yra šiek tiek „muilinas“, 30x nelabai malonus žiūrėti, o 100x.... dar blogiau. Bet tai – tikrai sudėtingomis apšvietimo sąlygomis. Esant geram apšvietimui ir 100x turėtų leisti nufotografuoti įskaitomus toli esančio automobilio valstybinius numerius, nors ant žurnalo viršelio tokios nuotraukos tikriausiai jau negalėtumėte dėti. Kartu čia „Samsung“ pašalino vieną ankstesnėms smarkiai artinančioms telefoninėms kameroms būdingą trūkumą: kuomet priartinate vaizdą 30x dydžiu, atsiranda galimybė „užrakinti fokusavimo tašką“. Tuomet jūsų rankos drebėjimas neleis pamesti savo objekto net ir priartinus 100x dydžiu.

V.Neverausko/15min nuotr./„Galaxy S21 Ultra“ „standartiniu“ režimu fotografuoja puikiai
V.Neverausko/15min nuotr./„Galaxy S21 Ultra“ „standartiniu“ režimu fotografuoja puikiai
V.Neverausko/15min nuotr./3x didinimas su „Galaxy S21 Ultra“ jau yra tarsi per pieną plaukęs
V.Neverausko/15min nuotr./3x didinimas su „Galaxy S21 Ultra“ jau yra tarsi per pieną plaukęs
V.Neverausko/15min nuotr./10x didinimo „Galaxy S21 Ultra“ nuotraukoje „pieno“ dar daugiau
V.Neverausko/15min nuotr./10x didinimo „Galaxy S21 Ultra“ nuotraukoje „pieno“ dar daugiau
V.Neverausko/15min nuotr./30x didinimas jau visai pieniškas, bet norimoms detalėms įžiūrėti vis dar tinkamas
V.Neverausko/15min nuotr./30x didinimas jau visai pieniškas, bet norimoms detalėms įžiūrėti vis dar tinkamas

Beje, kalbant apie apšvietimo sąlygas – panašu, kad „Samsung“ padarė kažką stebuklingo su savo programiniais vaizdo apdorojimo algoritmais. Žinoma, visiškos tamsos sąlygomis stebuklų nebūna – jei šviesos nėra, tai jos ir su dirbtiniu intelektu neprigalvosi. Bet riboto apšvietimo sąlygomis rezultatas tikrai neprastas. Akivaizdu, kad tamsoje nufotografuoti vaizdai skaitmeniniu būdu apdorojami sekundę ar dvi – šiuolaikinio galingo kompiuterio mastais tai yra tikrai ilgai trunkantis darbas – bet rezultatas yra iš tiesų vertas pagyrimo. Tik šie prasto apšvietimo stebuklai negalioja priartinto vaizdo fotografavimui. Tam jau reikės tikro, o ne sugalvoto apšvietimo.

„Samsung“ kelis pastaruosius metus itin daug dėmesio skiria video turinio kūrimui – panašu, kad norima sužavėti vaizdo tinklaraštininkus ir instagramo bei tiktoko turinio kūrėjus. Ir pasitelkiami keli gana įdomūs fokusai. Pavyzdžiui, naujajame telefone atsirado užpernai „Apple“ pademonstruotas filmavimo būdas, kuomet vaizdo signalo fiksavimas sklandžiai pereina iš vieno objektyvo į kitą, tokiu būdu gaunant kokybiškus skirtingo priartinimo vaizdus. Bet, skirtingai nei „Apple“ atveju, už šią galimybę išnaudojančią programėlę nereikia mokėti papildomai – ji įtraukta į pagrindinės fotografavimo programos parinktį, „Diurector's View“ filmavimo režimą, kuriame matysite ir pagrindinį, filmuojamą vaizdą, ir mažus langelius su kitų objektyvų stebimu vaizdu.

Maža to, vaizdo tinklaraštininkus gali smarkiai sudominti galimybė vienu metu filmuoti ir vaizdą, esantį priešais save (pagrindine kamera), ir savo veidą, reakciją (asmenukių kamera).

Technika

„Samsung“ ir vėl yra „Samsung“ ir savo S serijos telefonus pagal telefonų vidaus įrangą suskirstė regioniškai: amerikiečiams – „Qualcomm Snapdragon 888“ platforma, visiems likusiems – „Samsung Exynos 2100“ platforma.

Dvejus pastaruosius metus šis skirtumas buvo labai nepalankus tiems, kurie nėra amerikiečiai: pačių „Samsung“ suprojektuota platforma buvo ir smarkiai mažesnio našumo, ir daugiau kaito, ir vartojo daugiau energijos. Situacija buvo tokia, jog galima buvo netgi teigti, kad Europos vartotojai yra apvaginėjami: už gerokai prastesnius įrenginius priversti mokėti tiek pat ar daugiau (dėl mokestinių klausimų) nei amerikiečiai.

Šiemet gi, panašu, šios problemos sumažėjo. Bet dar tikrai neišnyko – „Samsung“ „naminės gamybos“ ir „Qualcomm“ platformos vis nėra lygiavertės ir europiečiams vėl teko trumpesnis šiaudas.

VIDEO: Samsung Galaxy S21 Ultra (Snapdragon 888) vs S21 Ultra (Exynos 2100)

Našumo matuoklio „3D Mark“ testas „Wild Life“ parodė, kad „Galaxy S21 Ultra“ (5013) yra 15 proc. našesnis už pernykštį „Galaxy S20 Ultra“ (4309).

20 minučių trunkantis „Wild Life Stress Test“ bandymas, imituojantis ilgalaikį telefono naudojimą itin didelės raiškos žaidimams, parodė, kad telefonas krūvį laiko ganėtinai gerai: per 20 minučių maksimalios CPU bei GPU apkrovos išnaudota 10 proc. akumuliatoriaus talpos, o temperatūra pakilo nuo 32 iki 42 ºC ir kadrų keitimosi dažnis svyravo nuo 15 iki 39. Palyginimui, metais senesnis „Galaxy S20 Ultra“ tai pačiai užduočiai sunaudojo 11 proc. akumuliatoriaus energijos, įkaito nuo 28 iki 44 ºC ir kadrus keitė 7-32 kadrų per sekundę dažniu.

Galbūt svarbiau yra tai, kad komponentų temperatūrai augant naujojo telefono našumas mažėjo labai tolygiai, tuo tarpu pernykščiame buvo trys ryškūs našumo sumažėjimai, po kurių vyko grįžimas prie labiau įprasto kadrų keitimo dažnio. Tai reiškia, kad aukštos kokybės žaidimams „S21 Ultra“ yra tinkamas labiau.

Gamintojas siūlo tris skirtingus šių telefonų atminties derinių variantus: 12 GB darbinės ir 128 nuolatinės, 12 darbinės ir 256 nuolatinės arba 16 darbinės ir 512 nuolatinės. Ir čia labai svarbu įvertinti vieną dalyką: šių metų „Galaxy S21 Ultra“ neturi stalčiuko atminties kortelei (tai yra trečias svarbus šio įrenginio trūkumas). Tai jeigu anksčiau būdavo įmanoma „išspausti“ iki 1,5 TB talpos duomenims telefone, šiemet negalėsite viršyti 512 GB ribos. Ir tai yra dalykas, kurį itin svarbu prisiminti žmonėms, kurie mėgsta filmuoti.

„Galaxy S21 Ultra“ įrenginiuose įtaisytas 4600 mAh akumuliatorius. Deja, gamintojas nusprendė sekti „Apple“ pėdomis ir, motyvuojant aplinkosauginiais paaiškinimais, iš įrenginio pakuotės pašalino kroviklį (tik „plytą“ – laidas dėžutėje vis dar yra) ir ausines. Tai yra paskutinis pastebėtas šio įrenginio trūkumas. Bet jis turi ir gerąją savo pusę: lyginant su analogiškos atminties kiekio „Galaxy S20 Ultra“ telefonais, šiemetiniai modeliai atpigo 100 eurų.

V.Neverausko/15min nuotr./Visas „Samsung Galaxy S21 Ultra“ pakuotės turinys (apelsinai parduodami atskirai)
V.Neverausko/15min nuotr./Visas „Samsung Galaxy S21 Ultra“ pakuotės turinys (apelsinai parduodami atskirai)

Čia galima kelti daug pagrįstų klausimų: ar "Samsung" turės teisėtą pagrindą sakyti, kad "vartotojas sudegino telefoną, nes įkrovinėjo jį ne "Samsung" krovikliu"? Ar dėl sunkiai prognozuojamo įtampos ir srovės stiprumo derinių kituose krovikliuose visiškai prarasime greitojo įkrovimo funkciją, jei nenusipirksime "Samsung" kroviklio? Ar naudojant kitų gamintojų kroviklius nesutrumpinsime akumuliatoriaus tarnavimo laiko kai įrenginys bus naudojamas kokius dvejus metus?

Bet jei „Samsung“ būtų iš tiesų sąžiningi su savo įrenginių vartotojais ir jų susirūpinimas gamta būtų iš tiesų nuoširdus, tai savo vartotojams jie pasiūlytų ir nuolaidas akumuliatorių bei sudužusių ekranų keitimui, ir nebandytų naujų įrenginių pristatymo ciklo, kuris anksčiau būdavo metų trukmės, sutrumpinti iki 11 mėnesių.

Papildomas fokusas

„Galaxy S21 Ultra“ yra pirmasis S serijos įrenginys, kuris yra suderinamas su „S Pen“ skaitmeniniu rašikliu – standartine „Note“ serijos įrenginių dalimi. Tiesa, tą rašiklį teks įsigyti papildomai, veikiausiai – kartu su specialu dėklu, kuris atliks ir rašiklio laikiklio vaidmenį. Kartu tai kainuos apie 100 eurų. Deja, gamintojas šio aksesuaro kartu su telefonu bandymams nepateikė, todėl tai yra tik oficialios žinios. Bet internautai sako, kad tinka ir rašiklis nuo gerokai senstelėjusių „Note“ telefonų.

Išvados

Galima būtų pasidžiaugti, tai, kad „Exynos“ našumu priartėjo prie „Snapdragon“, bet gaila, kad jai dar neprilygsta – tai reiškia, kad Europos vartotojai ir vėl gauna žemesnės kokybės gaminius nei amerikiečiai.

Bet iš esmės visais kitais požiūriais „Samsung“ kaip ir kasmet pasiūlė labai solidžią S telefonų seriją.

Nors į akį pirmiausiai kris ganėtinai neįprastas dizainas, iš tiesų labiausiai dėmesio vertos sustiprintos foto bei video galimybės. Vis dar liūdina „Bixby“ skaitmeninio asistento brukimas (nors ir nebe toks griežtas bei įkyrus) ir tikrai liūdina tai, kad telefono pakuotės turinys šiemet šiek tiek nuskurdo. Tiesa, tą skurdumą kompensavo sumažėjusi kaina.

Taigi, jeigu esate „Android“ gerbėjas, kuriam būtinai reikia to, kas yra be išlygų geriausia šiuo metu, tai nelabai ir turite pasirinkimo (na, nebent luktelėtumėte kelis mėnesėlius, kol viena Kinijos įmonė pasiūlys pigesnius telefonus ir su „Snapdragon 888“, ir su beveik nemodifikuota „Android“ sistema, ir su ne ką prastesniais ekranais, bet su tradiciškai silpnesne fotografijos sistema). Bet jeigu norite padėti „Samsung“ gelbėti planetą taupant gamtos išteklius, sunaudojamus gamybai, tai... nepirkite nei šio, nei jokio kito telefono ir savuoju naudokitės tol, kol jis tikrai, tikrai nugyvens visą savo naudingą gyvenimą.

O jei visgi ryšitės pirkti „S21 Ultra“ (ar bet kurį kitą S21 serijos įrenginį), tai būtinai atkreipkite dėmesį: galimybės išplėsti atmintį „microSD“ kortele nebeliko, todėl pigiausi variantai su mažesniu atminties kiekiu yra rizikingi, ypač žmonėms, kurie mėgsta daug filmuoti ar fotografuoti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką