2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Steve'as Jobsas – tarp 20 įtakingiausių visų laikų amerikiečių

Žurnalas „Time“ paskelbė visų laikų įtakingiausių amerikiečių dvidešimtuką. Tarp sąraše esančių žmonių yra tokios garsios pavardės kaip George'as Washingtonas, Albertas Einsteinas, Thomas Jeffersonas ir, žinoma, Steve'as Jobsas.
Gerbėjai gedi mirusio „Apple“ įkūrėjo Steve'o Jobso
Gerbėjai gedi mirusio „Apple“ įkūrėjo Steve'o Jobso / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Žurnalas kompanijos „Apple“ įkūrėją bei vadovą a.a. S.Jobsą įvardino kaip „svarbiausią kompiuterių amžiaus atstovą“, tą grindžiant jo gyvenimo pasiekimais bei nuopuoliais, darbą „Disney“ bei įspūdingą „Apple“ atgimimą.

„Jobsas buvo vizionierius su nepaprastai nuostabiu skoniu tobulam dizainui: sąsają tarp kompiuterio ir vartotojo jis bandė padaryti elegantišką, puikią ir paprastą. Ir jam tai pavyko. Jis visada teigė, jog jo tikslas – kurti beprotiškai puikius produktus. Šią misiją jis įvykdė“, – rašo žurnalas „Time“.

Walteris Isaacsonas – žmogus, kuris parašė S.Jobso biografiją, teigė, jog tai ne jis prašėsi šio darbo; pats S.Jobsas kreipėsi į rašytoją su prašymu. Iki tol W.Isaacsonas buvo rašęs tokių garsių žmonių kaip Benjamino Franklino ir Alberto Einsteino biografijas. Anot jo, Jobsas tikriausiai norėjo papulti į šių žmonių gretas – sukūrusių kažką prasmingo.

Žurnalo „Time“ viršelyje S.Jobsas iš viso yra publikuotas net 8 kartus, sulaukęs tūkstančių apdovanojimų, o šiuo metu apie jį yra kuriami net du filmai, iš kurių viename pagrindinį vaidmenį atlieka Holivudo žvaigždė Ashtonas Kutcheris. Tad išties yra įdomu, ar ir po dvidešimties metų inovacijų generatorius Steve‘as Jobsas išliks šiame sąraše?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką