Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 31, 08:00

Stilingi ir funkcionalūs laikrodžiai: kokiomis savybėmis nustebins?

Naujausi išmanieji laikrodžiai savo galimybėmis ne tik palengvina kasdienį gyvenimą, bet ir praturtina ypatingas progas. Modernūs prietaisai puikiai derina madingo aksesuaro ir patikimo išmaniojo asistento funkciją, todėl yra vienodai pravartūs skirtingose gyvenimo situacijose. Kad išmaniųjų laikrodžių vartotojai gali suderinti intensyvią treniruotę, o po to dalyvauti prabangiame pasibuvime su artimaisiais, įrodo ir naujasis „Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT3 Pro“.
Stilingi ir funkcionalūs laikrodžiai: kokiomis savybėmis nustebins?
Stilingi ir funkcionalūs laikrodžiai: kokiomis savybėmis nustebins? / Huawei nuotr.

Kad netektų gailėtis pirkinio, neužtenka įsigyti brangiausią ar populiariausią tuo metu rinkoje esantį išmanųjį laikrodį. Siekiant, kad laikrodis taptų ilgalaike ir tvaria jūsų stiliaus detale, jis turi atitikti jūsų gyvenimo būdą, greitį, ir visokeriopai derėti bei papildyti jūsų aprangą. Tą be priekaištų atlieka ir modernusis „Watch GT 3 Pro“.

Stilingi ir funkcionalūs laikrodžiai: kokiomis savybėmis nustebins?
Stilingi ir funkcionalūs laikrodžiai: kokiomis savybėmis nustebins?

Derantis visoms progoms

Mada ir technologijos jau ne vienerius metus vieningai žengia koja kojon ir džiugina įvairiais gyvenimus lengvinančiais sprendiniais. Ir nors išmanieji laikrodžiai dėl savo funkcionalumo jau kuris laikas užsitarnavo mūsų pasitikėjimą technologine prasme, tačiau dabar jie yra ir neįtikėtinai stilingi.

Tokie madingi išmanieji laikrodžiai kaip „Watch GT 3 Pro“ yra pritaikyti įvairioms progoms, todėl ne tik traukia aplinkinių žvilgsnį, bet ir rodo gerą skonį. Su šiuo išmaniuoju prietaisu palikti įspūdį kaip niekad lengva – tereikia pasirinkti laikrodžio dirželį ir patinkantį ciferblatą iš virtualios galerijos.

Huawei nuotr./„Watch GT 3 Pro“
Huawei nuotr./„Watch GT 3 Pro“

Laikrodžio gamintojai siūlo 46 mm titaninį ir 43 mm keraminį modelį. Prabangios medžiagos iš karto krenta į akį, tad ant riešo esantis laikrodis atrodo elegantiškai ir kokybiškai. Kalbant apie laikrodžių dirželius, jie yra įvairūs ir universalūs. Oficialioms progoms puikiai tinka klasiškai atrodantis odinis dirželis, pagamintas iš aukštos kokybės odos, todėl yra ir ilgaamžis. Svarbiausiems verslo susitikimams bei šventėms galite rinktis dirželius, pagamintus iš titano arba keramikos. Abu dirželiai yra patvarūs, nes sulaiko prakaito ar drėgmės sukeliamą koroziją, tačiau kartu išlaiko vizualinį patrauklumą. Laikrodžio dirželiai segami sumania sagtimi, todėl laikrodžio naudotojai tiesiog vienu spustelėjimu reguliuoja laikrodžio dydį.

Išmanieji „Watch GT 3 Pro“ laikrodžiai palaiko visada įjungto ciferblato funkciją, todėl atkartoja mechaninių laikrodžių nešiojimo žavesį. Tačiau priešingai nei tradiciniai laikrodžiai, išmanieji prietaisai siūlo besikeičiančius ciferblatus, kurie stebina ne tik prabangia išvaizda, bet ir patogiai pateikiama informacija. Tad visai nesvarbu ar būsite pakviesti į prašmatnų vakarėlį, ar rinksitės susitikimą su draugais mieste, su naujuoju „Watch GT 3 Pro“ atrodysite nepriekaištingai.

Huawei nuotr./Stilingi ir funkcionalūs laikrodžiai: kokiomis savybėmis nustebins?
Huawei nuotr./Stilingi ir funkcionalūs laikrodžiai: kokiomis savybėmis nustebins?

Gerina gyvenimo kokybę

Fizinis aktyvumas ir mankšta yra be galo svarbūs užsiėmimai – ypač dabar, kai tiek daug laiko praleidžiame dirbant kompiuteriu, vairuojant ar sėdint. Fizinis aktyvumas padeda išlaikyti optimalią sveikatos būklę ir pagerina gyvenimo kokybę.

Išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ siūlo daugiau nei 100 sporto režimo programų. Kad ir kas tai bebūtų: bėgimas, važiavimas dviračiu, plaukimas, nardymas ar golfo partija išmanusis laikrodis ne tik stebės treniruočių efektyvumą, bet ir padės pasiekti užsibrėžtų rezultatų. Sumanusis prietaisas palaiko dirbtinio intelekto bėgimo trenerio funkciją, kuri padeda planuotis treniruočių krūvius ir sumaniai koreguoti jų turinį. Be to, laikrodyje įdiegtas profesionalus laisvojo nardymo režimas, kuris seka įvairius duomenis: nėrimo ir pakilimo greitį, gylį, nardymo laiką ir nėrimų skaičių.

Huawei nuotr./„Watch GT 3 Pro“
Huawei nuotr./„Watch GT 3 Pro“

Dar viena svarbi išmaniojo laikrodžio funkcija – tai sveikatos rodiklių stebėjimas, kuris padeda suprasti treniruotės veiksmingumą ir įvertinti sportinius rezultatus. Vienas iš reikšmingiausių rodiklių yra širdies susitraukimų dažnis, kuris vienodai svarbus rodiklis tiek pradedantiesiems, tiek sporto entuziastams.

„Watch GT 3 Pro“ seka širdies ritmą visą parą ir visada informuoja, kai širdies ritmas nukrypsta nuo normos. Pastebėjus neatitikimą, prietaisas siūlo įvairius kvėpavimo ir atsipalaidavimo pratimus, padėsiančius normalizuoti širdies būklę. Dėl to su šiuo išmaniuoju laikrodžiu kiekvienas vartotojas visada žino savo sveikatos būklę ir supranta, kaip treniruotės paveikia bendrą savijautą. Be to, „Watch GT 3 Pro“ apskaičiuoja rekomenduojamą atsigavimo laiką po kiekvienos treniruotės. Taip sportininkas gali efektyviau planuoti treniruotes ir jų reguliarumą, atsižvelgiant į organizmo atsigavimo laiką.

Huawei nuotr./„Watch GT 3 Pro“
Huawei nuotr./„Watch GT 3 Pro“

Taigi, jeigu norite mėgautis aukščiausiomis išmaniųjų technologijų galimybėmis ir kartu džiaugtis estetiškai patraukliu prietaisu, vertėtų išbandyti išmaniojo laikrodžio „Watch GT 3 Pro“ teikiamus privalumus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką