2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Tragiškai žuvusio vyro šeima teisiasi su „Google“: nurodė važiuoti sugriuvusiu tiltu

Vyro, kuris vadovaudamasis „Google Maps“ programėle, nuvažiavo nuo sugriuvusio tilto, šeima padavė „Google“ į teismą. Amerikiečio Philipo Paxsono šeima kaltina technologijų milžinę aplaidumu, teigdama, kad ji jau penkerius metus buvo informuota apie sugriuvusį tiltą, tačiau neatnaujino savo navigacijos sistemos, rašo portalas sky.news.com.
„Google maps“
„Google maps“ / Shutterstock nuotr.

Medicinos prietaisų pardavėjas ir dviejų vaikų tėvas nuskendo praėjusių metų rugsėjį, kai jo „Jeep Gladiator“ įkrito į Snou upelį Hikorio mieste, Šiaurės Karolinoje, teigiama praėjusią savaitę pateiktame ieškinyje.

R.Paxsonas važiavo namo iš dukros devintojo gimtadienio vakarėlio per nepažįstamą rajoną, kai „Google Maps“, teigiama, nurodė jam kirsti sugriuvusį tiltą.

Apvirtusiame ir iš dalies apsemtame sunkvežimyje R.Paksono kūną radusi policija sakė, kad šalia kelio nebuvo jokių užtvarų ar įspėjamųjų ženklų.

Ieškinyje teigiama, kad vyras nuvažiavo nuo neapsaugoto krašto ir nukrito į 20 metrų žemiau esančią upę, rašo portalas sky.news.com.

Šiaurės Karolinos valstijos patruliai teigė, kad tiltas nebuvo prižiūrimas vietos ar valstijos pareigūnų, o pradinio statytojo bendrovė buvo likviduota.

Ieškinyje įvardijamos kelios privačios nekilnojamojo turto valdymo bendrovės, kurios, jo teigimu, yra atsakingos už tiltą ir gretimą žemę.

2020 m. lapkričio mėn. elektroniniu paštu gautas „Google“ patvirtinimas patvirtina, kad bendrovė gavo jos pranešimą ir peržiūrėjo siūlomą pakeitimą dėl tilto, tačiau ieškinyje teigiama, kad „Google“ nesiėmė jokių tolesnių veiksmų.

Bendrovės atstovai pareiškė užuojautą R.Paxsono šeimai ir teigė „nagrinėjantys ieškinį“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką