Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

„Windows Phone 7“ siunčia didelius kiekius duomenų nežinia kam

Kompanija „Microsoft“ praneša pradėjusi tirti „Windows Phone 7“ gedimą, susijusį su šią sistemą naudojančių telefonų duomenų siuntimu nežinia kam be vartotojo žinios, rašo „BBC News“.
Telefonas su „Windows Phone 7“ operacine sistema.
Telefonas su „Windows Phone 7“ operacine sistema / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmieji skundai atkeliavo iš kelių Jungtinių Valstijų internetinių vartotojų forumų. Dalis „Windows Phone 7“ savininkų skundėsi, kad jų išmanieji telefonai kiekvieną dieną išsiunčia nuo 30 iki 50 MB duomenų. Toks kiekis per 20 dienų gali pasiekti 1 GB.

„Aš sulaukiau elektroninio laiško iš bendrovės AT&T su pranešimu, kad beveik išnaudojau savo 2 GB išsiunčiamų duomenų limitą, ir tai mane tikrai nustebino, nes nemaniau to padaręs, – skundėsi vienas „Windows Phone 7“ vartotojas, vardu Paulas Thurrottas. – Tuomet patikrinau AT&T sąskaitą internete ir pastebėjau, kad mano telefonas siunčia didelį kiekį duomenų tam tikrais tarpsniais.“

Kiti vartotojai pastebėjo, kad jų išmanieji telefonai, net nieko su jais nedarant, išsiunčia 2–5 MB duomenų per valandą.

„Microsoft“ į šiuos pranešimus reagavo ir patikino tiriantys bėdą. Iki šiol tik spėjama, kad telefonai siunčia informaciją pačiai bendrovei „Microsoft“ apie telefone veikiančių programų darbo spartą. Remiantis kita versija, telefonai „Windows Phone 7“, naudodami bevielį tinklą, tuo pat metu naudoja ir 3G interneto ryšį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius