2026-06-22 07:26

Antstolė teismo prašo iki 30 kartų didinti baudą už negriaunamus Gedimino Žiemelio statinius

Antstolė teismo prašo iki 30 kartų padidinti baudą už nepašalinamas neteisėtas verslininko Gedimino Žiemelio netiesiogiai valdomos įmonės „Greenvesta“ statybas Vilniaus rajone, netoli Maišiagalos, šalia Taučiliškių ežero.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Gediminas Žiemelis
Gediminas Žiemelis ir su juo siejamos statybos netoli Maišiagalos / 15min nuotr.

Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos įpareigojimai likviduoti arba įteisinti miške pastatytus statinius nevykdomi ne vienerius metus.

Antstolė Asta Stanišauskaitė pakartotinai kreipėsi į teismą dėl didesnės baudos. Pasak jos, to prašoma remiantis inspekcijos atliktu dar vienu statinių patikrinimu – inspekcija balandžio pabaigoje surašė tris aktus, pagal kuriuos nė vienas iš trijų privalomųjų nurodymų nėra įvykdytas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą