Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

„Evernord“ fondas į vilų kompleksą Ispanijoje investuos 20 mln. eurų

Investicijų bendrovės „Evernord Asset Management“ įsteigtas fondas „Evernord Marbella Property Fund I“ per artimiausius ketverius metus ketina Ispanijos Marbeloje išplėtoti dešimties sklypų su vilomis kompleksą.
Madridas, Ispanija
Madridas, Ispanija / 123RF.com nuotr.

Uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtas fondas „Evernord Marbella Property Fund I“, kurio į nekilnojamojo turto plėtrą Ispanijoje investuojančio steigiamo fondo taisyklėms antradienį pritarė Lietuvos bankas, kartu su partneriais į projektą iš viso ketina investuoti daugiau nei 20 mln. eurų, pranešė fondas.

„Naujasis fondas jau yra pasirinkęs konkretų investavimo objektą, kurio sėkme neabejojame, kadangi detaliai išnagrinėjome rinką ieškodami patraukliausio varianto investuotojams, norintiems geografiškai diversifikuoti savo investicijų portfelius. (...) Projektas jau turi galiojantį statybos leidimą, prisijungimą prie inžinerinių tinklų“, – pranešime teigė „Evernord Asset Management“ direktorė Jolanta Jurga.

Pasak bendrovės, Marbeloje naujojo fondo vystomos teritorijos bendras plotas siekia 6,4 tūkst. kv. metrų, sklypų, kuriuose suprojektuotos vilos su baseinais, terasomis ir vidiniais kiemais, dydžiai siekia nuo 600 iki 800 kv. metrų.

Nurodoma, jog fondas yra orientuotas į aukštos kokybės turto vystymą ir finansavimą, jis sieks suteikti galimybę investuotojams netiesiogiai investuoti į Marbelos regione vystomas gyvenamosios paskirties vilas.

Fondas investicijas galės atlikti tiesiogiai, per specialiosios paskirties bendroves (SPV), kurios būtų valdomos su partneriais arba įsigydamas vystytojų, kurie stato vilas minėtoje teritorijoje, išleistas obligacijas.

„Evernord Asset Management“ valdo tris nekilnojamojo turto fondus, veikiančius Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais