15min be reklamos

Pora sode pasistatė mažytį namelį ir nuomoja jį už 3545 eurus per mėnesį

Amerikiečių pora savo sode pasistatė mažą namelį ir dabar jį nuomoja per „Airbnb“. „TikTok“ vartotoja Steph, pasivadinusi @stephinvests, sako, kad per mėnesį gauna apie 3500 USD (3545 eurus) pajamų, o tai daugiau nei dvigubai viršija jų paskolos sumą.
Nuomojamas namelis Ostine, Teksase
Nuomojamas namelis Ostine, Teksase / „TikTok“ @stephinvests nuotr.
Temos: 2 Namas „TikTok“

240 kvadratinių pėdų namas yra nedidelis, bet puikiai išplanuotas.

Jame yra virtuvė ir svetainė, taip pat miegamasis palėpėje, į kurį patenkama kopėčiomis virš svetainės. Taip pat yra lauko terasa, kurioje svečiai gali atsipalaiduoti ir pasimėgauti saule.

@stephinvests Built a #tinyhome in my backyard. It grosses $3,500/month in short term rental income. That’s $42k/year 🤙🏽 #invest #investor #tinyhomeliving #fypage ♬ Thot Shit - Megan Thee Stallion

Steph sakė, kad kai kuriems „dideliems darbams“ ji samdė žmones, tačiau dalį jų atliko ir pati.

Teksase, Ostine, gyvenanti Steph „TikTok“ pademonstravo, kaip iš sodo namo nuomos gaunamos pajamos yra dvigubai didesnės, nei mokama mėnesinė paskolos suma.

Ji rašė, kad jos kieme stovi mažytis namelis, o iš trupalaikės nuomos gana 3500 dolerių per mėnesį. Tai 42 tūkst. dolerių (42 544 eurai) per metus.

Išlaidos projektui, darbo užmokesčiui, medžiagoms ir leidimams jai atsipirko mažiau nei per metus.

„TikTok“ tinkle išplito judėjimas „gyvenimas mažyčiuose namuose“, nes žmonės, ypač Amerikoje, kur statybų įstatymai yra laisvesni, statosi nuosavus jaukesnius būstus, kad įveiktų būsto krizę.

Po vaizdo įrašu, kuris surinko daugiau nei 825 tūkst. peržiūrų, esančioje komentarų skiltyje žmonės klausė, kaip jai pavyko susimokėti už namą.

Steph paaiškino, kad ji sutaupė 40 tūkst. dolerių grynaisiais pinigais statyboms ir darbui su licencijuotais rangovais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką