Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Pradedamos daugiabučio „Kolibris“ statybos Klaipėdos Žvejybos uoste

NT plėtros bendrovė „GV House“ Klaipėdos Žvejybos uosto rajone, Sulupės g. 3A, pradėjo 12-os butų daugiabučio „Kolibris“ statybos darbus. Šiuo projektu siekiama įpūsti naujos energijos centrinėje uostamiesčio dalyje esančiam, tačiau vystytojų kol kas neatrastam rajonui.
Daugiabučio „Kolibris“ vizualizacija
Daugiabučio „Kolibris“ vizualizacija / Bendrovės vizualizacija

„GV House“ balandžio mėnesį įsigijo anksčiau kitų vystytojų planuotą sklypą su daugiabučio projektu ir dar 2021 m. gruodį gautais statybą leidžiančiais dokumentais. Pasak bendrovės vadovo ir vieno įkūrėjų, ilgamečio statybų valdymo ir vystymo sektoriaus dalyvio Vytenio Isako, žingsnis į NT bendrovių kelis dešimtmečius neliestą Žvejybos uostą buvo sąmoningas ir apgalvotas.

Bendrovės vizualizacija/Daugiabučio „Kolibris“ vizualizacija
Bendrovės vizualizacija/Daugiabučio „Kolibris“ vizualizacija

„Neabejoju, kad dėl perspektyvios vietos bei gerai išvystytos infrastruktūros turto kainos Žvejybos uoste augs greičiau nei „pripažintuose“ Klaipėdos rajonuose. Su „Kolibrio“ projektu norime įkvėpti ir kitus vystytojus toliau investuoti į daug neišnaudoto potencialo turintį, bet patogų, pažįstamą ir miestą puošti galintį rajoną. „Kolibrio“ projektą pirmiausia įsivaizduojame skirtą gyvenimui, t.y. ne trumpalaikei nuomai, bet, pvz., persikeliant į modernų naują būstą iš kaimynystės ar kitų Klaipėdos dalių“, – sako V. Isakas.

Bendrovės vizualizacija/Daugiabučio „Kolibris“ vizualizacija
Bendrovės vizualizacija/Daugiabučio „Kolibris“ vizualizacija

Trijų aukštų „Kolibryje“ iš viso suprojektuota 12 butų su dviem miegamaisiais, gyventojams numatytos automobilio statymo vietos ir sandėliukai. Daugiabutyje bus įrengta saulės jėgainė bendroms pastato reikmėms ir apšvietimui, taip pat galimybė įkrauti elektromobilius. Visa pastato teritorija bus aptverta, automobiliai ją pasieks pro įrengtą kelio užtvarą. A+ energinės klasės daugiabutis statomas su ilgaamžiu klinkerio fasadu. Į projektą „GV House“ investuoja daugiau kaip 1 mln. Eur.

Anksčiau sklype veikė taros supirktuvė ir viešojo maitinimo įstaiga, o šie jau kurį laiką apleisti pastatai netrukus bus nugriauti.

„Tikiu, kad „Kolibris“ papuoš mylimą miestą ir gyventojams suteiks patrauklų pasirinkimą. Net pavadinimą pasirinkome neatsitiktinai – tai bus nedidelis, bet ryškus bei žavus projektas, ir tarsi pirmas paukštis, suteiksiantis rajonui naujų spalvų, įkvėpsiantis gyventojus, kaimynus ir naujus investuotojus“, – sako V. Isakas.

Bendrovės vizualizacija/Daugiabučio „Kolibris“ vizualizacija
Bendrovės vizualizacija/Daugiabučio „Kolibris“ vizualizacija

„Kolibrio“ statybų pabaiga numatoma 2025 m. antrą ketvirtį. Visi butai bus identiško trijų kambarių išplanavimo, jų kainos sieks 115-120 tūkst. Eur.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais