Tiesiogiai
2026-07-19 12:07

Sulaukė pirkėjo: aukcione už 664 tūkst. eurų parduotos išskirtinės patalpos Kretingos centre

Kretingos rajono savivaldybei aukciono būdu pavyko parduoti administracines patalpas J.K.Chodkevičiaus gatvėje. Tik iš ketvirto karto paskelbtas aukcionas buvo sėkmingas.
Pastatas J.K.Chodkevičiaus gatvėje
Pastatas J.K.Chodkevičiaus gatvėje / Kretingos raj. savivaldybės nuotr.

J.K.Chodkevičiaus gatvėje, pačiame Kretingos centre, stovi daugiabutį primenantis pastatas. Tačiau jame įrengti ne butai, o savo patalpas turėjo įvairios įstaigos.

Gerokai nusidėvėjęs pastatas atsidūrė aukcione.

Kiek anksčiau buvo parduota apie 160 kv. metrų ploto šiame pastate.

Dabar buvo pardavinėjami dar trys turtiniai vienetai su daugybe kabinetų. Jų bendras plotas sudarė 2279,69 kv. metrų.

Bendra pradinė šių trijų turtinių vienetų kaina, nustatyta turto vertintojų, buvo 664 tūkst. eurų. Tokią sumą ir pasiūlė aukciono dalyvis. Aukcionas penktadienį paskelbtas įvykusiu.

Parduotų patalpų bendras plotas sudaro beveik 72 proc. viso pastato, o likusią dalį – 28 proc. – sudaro patalpos, kurias jau anksčiau yra įsigijusios įmonės, organizacijos ar privatūs asmenys.

Keturių aukštų pastatas statytas 1967 metais. Čia yra buvęs viešbutis, bendrabutis. Vėliau veikė įvairios valstybinės įstaigos.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą