Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
03 31

Šie namai pastatomi per du mėnesius: 5 svarbiausi faktai apie juos

Gyventojus tebesmaugiant didelėms paskolų palūkanoms, o būsto kainoms nesileidžiant žemyn, dalis pirkėjų dairosi pigesnių ir greičiau pastatomų alternatyvų. Viena tokių – moduliniai namai, kurie konstruojami gamyklose, o vėliau perkeliami į savininko sklypą ir pastatomi ant pamatų.
Modulinis namas
Modulinis namas / „Namvita“ nuotr.

„Pastaruoju metu, esant didelėms palūkanoms, žmonės tiesiog nebegali įpirkti tradicinių statybos objektų. Paskolos dydis viršija gaunamų atlyginimų galimybes. Tad žmonės kaip alternatyva pradėjo domėtis mažesne, greitesne ir pigesne statyba – moduliniais nameliais“, – 15min sakė UAB „Sip Land“ direktorius Anatolijus Kupinas.

UAB „Sip Land“ nuotr./Modulinis namas
UAB „Sip Land“ nuotr./Modulinis namas

Tačiau, anot jo, mediniais, karkasiniais pastatais žmonės domisi ne tik dėl greitos jų statybos, bet ir kainos, ekologijos.

„Mažesnė tarša gamtai, mažiau liekančių statybos atliekų. Taip pat natūralumas, medienos kvapas, tokiame name žmonės jaučiasi arčiau gamtos“, – mano A.Kupinas.

Jam antrino ir modulinių namų gamintojos "Namvita“ įkūrėjas Marius Buividavičius, sakydamas, kad žmonės renkasi modulinius namus dėl keleto priežasčių: santykinai žema kaina, statybos greitis, tokiu būdu išvengiama statybinių atliekų sklype, kadangi gaminiai atvyksta pas klientą jau visiškai įrengti. Be to, gamyba, surenkant namus po stogu, yra tiksli ir kokybiška.

Vis dėlto gali kilti tam tikrų klausimų, apsisprendžiant rinktis tokią alternatyvą būstui. 15min atsako į svarbiausius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius