2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Apollo Kinas“ atveria moderniausio Lietuvoje kino teatro duris

Rugsėjo 29 dieną, sostinėje duris atvėria naujas „Apollo Kinas“ kino teatras, įsikūręs prekybos centre „Vilnius Outlet“. Tai bus naujas multipleksinis kino teatras Lietuvoje, atidarytas po 13 metų pertraukos, kuriame aukščiausią kokybę užtikrins naujausios, ketvirtosios kartos lazeriniai projektoriai, 7.1 erdvinio garso sistemos ir dar daugiau tobulą patirtį kine užtikrinančių sprendimų.
Apollo kinas
Apollo kinas / Karen Harms nuotr.

Rugsėjo 28 dieną, „Apollo Kinas Vilnius Outlet“ bus organizuojami bandomieji kino seansai, į kuriuose apsilankę žiūrovai galės pirmieji įvertinti naują kino teatrą, o bilieto kaina į visus seansus kainuos tik 3 eurus.

Atidarymo savaitgalį, rugsėjo 29 – spalio 1 dienomis, lankytojų laukia įvairios staigmenos, specialūs seansai šeimoms su animatoriais bei tikrų kino fanų seansai, kurių metu žiūrovai galės ne tik mėgautis kinu, bet ir laimėti prizų.

„Apollo“ nuotr./Apollo kino teatras
„Apollo“ nuotr./Apollo kino teatras

„Man be galo džiugu, kad atveriame naują „Apollo Kinas“ kino teatrą Vilniuje. Kurdami šį kino teatrą viską apgalvojome taip, kad kiekvienas žiūrovas turėtų unikalią patirtį ir su kiekvienu žingsniu vis giliau pasinertų į naują, kino pasaulį. Nuo architektūrinių sprendimų, iki pačių moderniausių technologijų kino salėse bei nepriekaištingo komforto – viskas pritaikyta žiūrovų patogumui ir malonumui užtikrinti. Žinau, kad šis kino teatras buvo labai laukiamas, todėl galiu tik patikinti, kad mūsų vizija įgyvendinta su kaupu ir kino lankytojai išskirtiniu aptarnavimu bei pramogų kokybe galės mėgautis bet kurioje salėje“, – teigia „Apollo Kinas“ generalinė direktorė Baltijos šalims Kadri Ärm.

„Apollo“ nuotr./Apollo kino teatras
„Apollo“ nuotr./Apollo kino teatras

„Nekantriai laukiame moderniausio Lietuvoje kino teatro Apollo kinas atidarymo Vilnius Outlet. Daugiau nei 15 tūkstančių kvadratinių metrų erdvėje įsikursiantis Apollo kino teatras neabejotinai suteiks dar platesnį pramogų pasirinkimą prekybos centro lankytojams ir papildys šalia veikiančių laisvalaikio vietų, tokių kaip batutų centras „SkyPark“, sporto klubas „Gym plius“, gimtadienių ir žaidimų erdvė „Zuikių miestas“, bei dar keliolika būrelių vaikams, gretas. Nekantriai laukiame Apollo kino teatro atidarymo ir galimybės išbandyti visus moderniausio kino centro Lietuvoje privalumus“, - teigia prekybos centro VILNIUS OUTLET direktorius Andrius Razmus

„Apollo Kinas Vilnius Outlet“ kino teatre bus 6 kino salės, kurios vienu metu galės talpinti apie 800 žiūrovų. Pirmojoje salėje, kurioje tilps net 339 žiūrovai, bus įrengtas vienas didžiausių kino ekranų Lietuvoje, kurio plotas – 167 kv. m.

„Apollo“ nuotr./Apollo kino teatras
„Apollo“ nuotr./Apollo kino teatras

Pačią geriausią vaizdo kokybę salėse užtikrins aukščiausios raiškos ir naujausios, ketvirtosios kartos „Christie Real|Laser™“ lazeriniai projektoriai. „Apollo Kinas Vilnius Outlet“ bus pirmasis kino teatras Baltijos šalyse, kuriame bus įmontuota ši naujoji technologija. Geriausius erdvinius garsus atkurs moderniausios 7.1 „Christie Vive Audio“ ir „Dolby“ garso sistemos. Visi šie technologiniai sprendimai bus įdiegti visose kino teatro salėse ir padės atitrūkti nuo realybės bei išgyventi ekrane matomus vaizdus taip, lyg patys žiūrovai juose dalyvautų.

„Apollo“ nuotr./Apollo kino teatras
„Apollo“ nuotr./Apollo kino teatras

Be technologinių naujovių, kino teatro lankytojai galės mėgautis ir pačiu didžiausiu komfortu kiekvienoje salėje. Visose naujojo kino teatro salėse bus įrengtos trijų tipų odinės kėdės. Tai vienvietės Klubo kėdės, Dvivietės sofos ir pačios patogiausios Žvaigždžių kėdės – atlošiami ir šildomi krėslai, kuriuose įmontuotų liečiamų ekranų pagalba klientai galės užsisakyti maistą, užkandžius ir gėrimus viso filmo metu. Nepriklausomai nuo pasirinktos vietos, visu kūnu bus jaučiamas nepriekaištingas „Apollo Kinas“ komfortas, kurio nesinorės palikti.

„Apollo“ nuotr./Apollo kino teatras
„Apollo“ nuotr./Apollo kino teatras

Apie „Apollo“ grupę

„Apollo Kinas Vilnius Outlet“ kino teatras – jau trečiasis Lietuvoje ir 17-tasis Baltijos šalyse, priklausantis „Apollo Kinas“ tinklui. Iki šiol „Apollo Kinas“ kino teatrai veikia Vilniaus „Akropolyje“ ir Panevėžyje. Tai - didžiausias Estijos kino teatrų tinklas. Estijoje šiuo metu veikia 11 kino teatrų, Latvijoje ir Lietuvoje po 3.

Prekės ženklo „Apollo“ misija – būti didžiausiu ir moderniausiu pramogų tiekėju Baltijos šalyse. „Apollo“ grupei priklauso „Apollo“ knygynai, „Apollo Cinema“, „Blender“ sulčių barai, „Ice-Café“ ledainės, „O'Learys“ ir „Action by Apollo“ sporto ir pramogų centrai, „Vapiano“ restoranai ir visame pasaulyje puikiai žinomas greitojo maisto tinklas KFC.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką