Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atostogos lyg filme: savaitė jachtoje prie Nidos krantų – jau įmanoma

Buriavimas jachtomis / „Gosail.lt“ nuotr.
Buriavimas jachtomis / „Gosail.lt“ nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“
0
A A

Atostogos jachtoje dažnam siejasi su turtingų filmų herojų gyvenimu, todėl planuodamas laisvą vasaros savaitę Nidoje retas jachtą linksniuoja kaip vieną iš nakvynės variantų. O veltui! „Plaukiojančios“ atostogos toli gražu ne visada yra brangesnis variantas už apartamentus, tačiau neabejotinai gali būti turiningesnis ir įsimintinesnis. Ir tam yra įrodymų!

Puiki alternatyva

Jachtos, kaip vieno iš nakvynės variantų Nidoje, dažnas planuojantis atostogas pajūryje neįsivaizduoja dėl mito, kad tai – kelis kartus brangiau nei užsisakyti apartamentus. Šešis žmones patogiai talpinančios jachtos kaina savaitei prasideda nuo 1 243 Eur. Didelė dalis panašiai įkainotų apartamentų Nidoje būna užsakyti jau pirmąjį metų mėnesį.

Jachta, kaip alternatyva gali tapti ir tiems, kurie užsirezervuoti laisvų kambarių vasarai jau nespėjo. Mat, Booking.com duomenimis, pagal 2017 m. sausio mėnesio informaciją, net 73 proc. patalpų Nidoje liepos mėnesiui jau yra išnuomotos! Esant tokiai paklausai, tikėtis kokybiško ir kainą atitinkančio būsto, žinoma, jau sunku.

Jachtos / Buriavimas / Gosail.lt nuotr.
Jachtos / Buriavimas / Gosail.lt nuotr.

Pateikiami Booking.com duomenis nuo mažiausios iki didžiausios kainos už 3 kambarių būsto nuomą, skaičiuojant 6 asmenims .

  • Gegužės mėnesį nuomos kaina nuo 510 Eur iki 4920 Eur, 64 proc. jau rezervuota;
  • Birželio mėnesį nuomos kaina nuo 510 Eur iki 3420 Eur, 62 proc. jau rezervuota;
  • Liepos mėnesį nuomos kaina nuo 960 Eur iki 5150 Eur, 73 proc. jau rezervuota;
  • Rugpjūčio mėnesį nuomos kaina nuo 1350 Eur iki 6900 Eur, užimtumo informacija nepateikta;
  • Rugsėjo mėnesį nuomos kaina nuo 490 Eur iki 3960 Eur, užimtumo informacija nepateikta;
  • Spalio mėnesį nuomos kaina nuo 410 Eur iki 2970 Eur, užimtumo informacija nepateikta.

Įsimintinos atostogos

Nesvarbu, ar pasirinksite atostogas jachtoje kaip alternatyvą, ar kaip pirminį variantą – to tikrai nepamiršite. Afloatbnb.com (alternatyva Booking.com ir Airbnb.com) ilsėtis ar tiesiog gyventi laivuose siūlo jau nuo 2012 metų. Šiandien jūs drąsiai galite vieną atostogų rytą pabusti Klaipėdoje, kitą –Nidoje, o trečią jau pusryčiauti jachtos denyje su vaizdu į Rygą? Aišku, savaitę galite puikiausiai leisti ir tiesiog ramiai sau prisišvartavę Nidos uoste.

Nepamirštamas įspūdis – ne vienintelis privalumas. Nuomodami „apartamentus“ ant vandens turėsite tris atskirus dviviečius kambarius, virtuvę su visa būtina technika ir įranga, dušą, tualetą ir, žinoma, privačią terasą. Regis, ko daugiau reikia tobuloms?

Atostogų jachtoje kainos svyruoja nuo 1 243 Eur už savaitę ne sezono metu iki 2 132 Eur už 7 poilsio dienas pačiu vasaros įkarščiu – liepą ir rugpjūtį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką