Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 29d. 16:37

Aukštieji Tatrai – vieta, kuri gyvena

Aukštieji Tatrai tai aukščiausios kokybės vieta
Aukštieji Tatrai tai aukščiausios kokybės vieta

Nuobodžiauti Slovakijoje tikrai neteks. Slidžių mėgėjai žiemos sezonu Aukštuosiuose Tatruose naudojasi specialiai slidėms paruoštomis keliasdešimties kilometrų trasomis, o daugybę pramogų užtikrins pagrindiniai žiemos kurortai. Tarp daugybės renginių dėmesio verti šie: TATRY ICE MASTER, SNIEGO ŠUNYS IR SNOWBOARD FEST.

Meno mėgėjams ir ne tik, organizuojamas TATRY ICE MASTER renginys, kurio metu iš ledo gabalų kuriami tikri meno šedevrai. Nuo 2014 m. sausio 31 iki vasario 02 d. Hrebienok taps Europos ledo skulptūrų centru. Visą žiemos sezoną Hrebienok galima žavėtis Tatrų ledo katedra, pastatyta iš 28 ledo tonų. Kitos 28 ledo tonos bus panaudotos renginio TATRY ICE MASTER metu, kai bus suorganizuotas tarptautinis ledo skulptūrų čempionatas. Ledo gabalus sutramdyti bandys apie dešimt menininkų, kuriuos stebės pastabios komisijos akys, o vėliau jie išrinks nugalėtoją ir suteiks jam ledo skulptūros čempiono vardą. Taip pat numatyta įvairi kitų renginių programa su muzika ir žaidimais įvairaus amžiaus žmonėms. Praeitais metais renginys TATRY ICE MASTER pritraukė apie 21 tūkst. dalyvių.

Geriausius snieglenčių sporto triukus galėsite pamatyti 2014 m. vasario 14-15 d. Štrbské Pleso kurorte SNOWBOARD FEST metu. Net ir tie, kurie jau teoriškai išmoko slidinėti „ant vienos lentos” apsimoka čia atvykti. Tai džiausias tarptautinis snieglenčių sporto renginys. SNOWBOARD FEST renginyje dalyvaus dalyviai iš visos Europos, o finalas įvyks esant dribtiniam apšvietimui. Galima tikėtis ir after party ir daugelio kitų renignių, kaip pvz. slidinėjimo ant snieglenčių mokyklos vaikams, perkusijos šou ar didžėjų pasirodymų gyvai.

Šeimos su vaikais negali pražiopsoti renginio SNIEGO ŠUNYS, kuris Tatrzańska Łomnica įvyks 2014 m. vasario 22-23 d. Pagrindinė renginio pramoga – šunų kinkinių pasirodymai ir galimybė laimėti pasivažinėjimą tokiu šunų kinkiniu. Šalia lojančių keturkojų renginio programą paįvairins šokiai ir muzika, užsiėmimai vaikams, sniego labirintas bei Kalnų gelbėjimo tarnybos pasirodymas. Verta sujungti renginį Tatrzańska Łomnica ir slidinėjimą geriausiose Aukštųjų Tatrų trasose.

Aukštieji Tatrai yra žiemos sporto ir gerų pramogų centras Slovakijoje. Kiekvienas, ir vaikas, ir suaugęs, čia suras kažką tinkamo sau, sporto mėgėjai ir tie, kurie nemėgsta daug judėti, pasivaikšiojimų ir kultūros mėgėjai, taip pat tie, kurie šalia krištolinio švaraus oro trokšta emocijų. Padovanok sau žiemą tikruose Slovakijos kalnuose…

Aukštieji Tatrai tai aukščiausios kokybės vieta
Aukštieji Tatrai tai aukščiausios kokybės vieta
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką