-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Automobilių supirkimas – operatyvi ir patikima paslauga

Automobilių supirkimas – greita, kokybiška, patikima ir patogi paslauga. Ji ypač aktuali pristigus pinigų, nedaug laisvo laiko turintiems žmonėms, kurie nori parduoti nebenaudojamą, seną, nevažiuojantį, o galbūt tiesiog atsibodusį automobilį.
Panevėžio automobilių turguje
Automobilis / Tomo Markelevičiaus nuotr.

Jeigu jūsų automobilis, mikroautobusas, motociklas ar kita lengvoji transporto priemonė yra daužta, nebevažiuojanti, neturinti galiojančio techninės apžiūros pažymėjimo arba jūs tiesiog norite atsinaujinti ir atlaisvinti automobilio stovėjimo vietą aikštelėje – automobilių supirkimo paslauga yra tai, ko jūs ieškote. Nesvarbu, kokių pagaminimo metų ar modelio yra jūsų automobilis ir kokia jo techninė būklė – automobilių supirkėjus domina bet kokie lengvieji automobiliai bei kita technika.

Automobilių supirkimo paslauga pasižymi savo operatyvumu, nes užpildžius specialią užklausos formą internete, nusiuntus elektroninį laišką arba paskambinus automobilių supirkimo įmonės ar privataus asmens telefonu ir pateikus duomenis apie automobilį, jau po poros minučių sulauksite supirkėjų pasiūlymų. Užklausos formoje jums tereikia įvesti savo telefono numerį, elektroninio pašto adresą, miestą, kuriame būdami siekiate parduoti automobilį, žinutėje aprašyti automobilio būklę bei įkelti keletą nuotraukų. Dera paminėti, jog automobilių supirkimo paslauga skiriasi nuo įprasto automobilio pardavimo proceso. Ir nors parduodantis lengvąją transporto priemonę asmuo gauna šiek tiek mažiau pinigų nuo pardavimo sumos, tačiau jam suteikiama paslauga nebenaudojamą daiktą paverčia pinigais greitai, efektyviai, saugiai ir patikimai.

Automobilių supirkimas savo paslaugas vykdo ne tik didžiuosiuose miestuose, bet ir visoje Lietuvoje. Taip pat neretai yra superkamos naudotos padangos, kurių būklė dar yra tinkama naudojimui bei lengvojo lydinio ratlankiai. Už kompromisinę kainą superkamos padangos turi būti vienodo išmatavimo ir protektoriaus, taip pat siūlomų padangų kiekis turi būti ne mažiau nei du vienetai. Automobilių, padangų ir ratlankių supirkėjai dirba be laisvadienių, todėl galite būti tikri, jog net savaitgalio dieną nusiuntus užklausos formą ar elektroninį laišką, su jumis bus susisiekta. Argi tai ne patogus būdas papildomai užsidirbti?

Jeigu nerimaujate, jog norėdami parduoti automobilį turėsite važiuoti į kitą miestą ir gaišti savo brangų laiką, galime jus nuraminti, jog to daryti nereikės, nes apžiūrėti parduodamo automobilio iki jūsų namų ar kitos jums patogios vietos atvyks patys supirkėjai. Detaliai įvertinę automobilio, mikroautobuso, motociklo ar kitos lengvosios trasnporto priemonės tehninę būklę, šie pasiūlys tam tikrą pinigų sumą, o jums beliks apsispręsti, ar su sandoriu sutinkate. Parduoti seną, nebenaudojamą transporto priemonę dar niekuomet nebuvo taip paprasta! Dar vienas automobilių supirkimo privalumas – dokumentų paruošimas. Jums nereikės važiuoti į įvairias įstaigas ir įforminti automobilio pardavimo proceso, nes viską už jus atliks supirkėjai. Jums teliks įsiskaityti į sąlygas ir sutarti dėl automobilio pardavimo kainos. Ar žinojote, jog pinigus už parduotą automobilį galite gauti taip pat greitai kaip ir jį parduoti? Su jumis bus atsiskaitoma iš karto, sudarius ir pasirašius pardavimo-pirkimo aktą.

Autosupirktukas.lt nuotr./Autosupirktukas.lt vadovas Valdemar Rynkevič
Autosupirktukas.lt nuotr./Autosupirktukas.lt vadovas Valdemar Rynkevič

Jeigu jums neteko girdėti apie lengvųjų transporto priemonių ir kitos technikos supirkimą, remiantis statistika galime teigti, jog ši paslauga yra itin populiari Baltijos šalyse, o Lietuva kaimynines valstybes lenkia dėl ženkliai didesnio supirktų ir parduotų automobilių skaičiaus. Nuo šiol jums nebereikės sukti galvos, ką daryti su sena, nebevažiuojančia, daužta, neturinčia galiojančio techninės apžiūros pažymėjimo transporto priemone bei nebenaudojamomis padangomis ar ratlankiais. Automobilių supirkimas – operatyvi, patikima ir visiškai saugi atlikti procedūra, uždirbsianti jums pinigų ir atlaisvinanti vietą automobilių stovėjimo aikštelėje ar garaže. Jums nebereikės jaudintis dėl nebevažiuojančios, daužtos ar kitokių defektų turinčios transporto priemonės. Kreipkitės į automobilių supirkimo paslaugomis užsiimančias įmones ar privačius asmenis bet kurią savaitės dieną ir džiaukitės parduotu automobiliu jau šiandien!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius