TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Balsuok už „Vilkyškių pieninės” kefyro turnyro finalinio etapo dalyvius

Garlando G-500 Pure White
Garlando G-500 Pure White
Šaltinis: 15min
0
A A

Ar kada pagalvojai, kad kefyrą gertum ne tik dėl jo naudos kūnui ir sielai, bet ir dėl sportinio azarto? O jei dar už tai būtum apdovanotas? „Vilkyškių pieninė” ir „15min.lt” kviečia dalyvauti kefyro turnyre ir laimėti stilingą futbolo stalą „Garlando G-500 Pure White“ į savo biurą.

Praėjusią savaitę į finalinį etapą pateko geriausią rezultatą iškovojęs kolektyvas „Minordija“, o publikos simpatijas šį kartą pelnė „H&M” komanda.

Po 4-rių turnyro etapų, trukusių lapkričio – gruodžio mėnesiais, į finalinį etapą pateko 8 komandos. Rezultatyvumu išsiskyrė „Greita spauda“, „Telenordi“, „NRD“ ir „Minordijos“ komandos, o publikos simpatijas pelnė „TonyBet“, „Kotryna“, „The Atomic Garden“ ir „H&M” komandos.

Finalistai

Pergalės būdas

Laiko trukmė / balsų skaičius

Etapas

Pastaba

Greita spauda

Rezultatyviausias laikas

23 s I  

TonyBet

Publikos simpatijos

201 I

Gavo -10 s baudą, nes gėrė 8-se

Telenordi

Rezultatyviausias laikas

 

24 s II  

Kotryna

Publikos simpatijos

138 II  

NRD

Rezultatyviausias laikas

 

7,9 s III  

The Atomic Garden

Publikos simpatijos

2328 III  

Minordija

Rezultatyviausias laikas

 

6,68 s IV  

H&M

Publikos simpatijos

2592 IV  

Dėl didžiausių publikos simpatijų šios komandos kovos gruodžio 17 – 22. Gruodžio 23 d. bus paskelbtas „Kefyro iššūkio“ turnyro nugalėtojas. Daugiausia balsų surinkusiai komandai atiteks pagrindinis varžybų prizas – futbolo stalas „Garlando G-500 Pure White“.

Prisiminkite visų finalininkų kovas ir nuspręskite jų likimą!

„Greita spauda“ kolektyvas narsiai atrėmė „Kefyro iššūkį“. 10-ties narių komanda atidavė visas jėgas, siekdama iškovoti geriausią „Kefyro iššūkio“ rezultatą. Jų pasiekimas – 3300 g kefyro / 23 sec. 

VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | Greita spauda

Naktį futbolo aikštėje susirinkę 8-ni „TonyBet“ kompanijos nariai priėmė komandinį „Kefyro iššūkį“. „Užsigrūdinę“ kefyro mylėtojai 2640 g kefyro įveikė vos per 20 sec. Tačiau „TonyBet“ komandoje, priešingai nei kitose, dalyvavo mažesnis (nei reikalaujama) žaidėjų skaičius, todėl komanda gavo -10s baudos. Taigi, jų rezultatas – 2640 g / 30 sec.

VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | TonyBet

Antrajame etape 10 susirinkusių „Kotrynos“ kolektyvo narių priimdami „Kefyro iššūkį“ alsavo tikra komandine dvasia. Dirbdami „petys į petį“, 3300 g kefyro bendradarbiai įveikė per 36 s.

VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | Kotryna

„Telenordi“ kolektyvas „Kefyro iššūkį“ atrėmė pilna jėga. Skirtingai pradėję, bet vieningai užbaigę kefyro gėrimo „mačą“, komandos nariai iškovojo geriausią rezultatą – išgėrė 3300 g kefyro per 24 s.

 

VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | Telenordi

Reklamos mokyklos atstovai – „The Atomic Garden“ komanda – „Kefyro iššūkį“ atrėmė neįprastu būdu: didžioji dalis komandos narių nusprendė kefyrą gerti ne tiesiai iš buteliuko, bet iš buteliuko kamštelio. Paskelbtas rezultatas – 3300 ml / 7 min 16 sec.

VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | The Atomic Garden

Komandine dvasia alsuojantis, baltais marškinėliais pasipuošęs „NRD“ kolektyvas kefyrą išgėrė žaibiškai! Jų rezultatas kol kas persveria visų „Kefyro iššūkyje“ dalyvavusių komandų pasiekimus: 3300 ml buvo įveiktas per 7,9 s! 

VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | NRD

Išvien moteriškas „H&M” kolektyvas, pasipuošęs dailiais lankeliais, taip pat narsiai atrėmė „Kefyro iššūkį“. Viena kitą šūksniais ir plojimais palaikydamos merginos 3300 ml kefyro įveikė per 46 s.

VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | H&M

Linksmai nusiteikę, bronzine spalva išsidabinę veidą ir „savaip“ kostiumuoti išradingieji „Minordijos“ komandos nariai „Kefyro iššūkį“ priėmė savo gamybinėse patalpose. Jų rezultatas – 3300 ml kefyro / 6,68 s.

VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | Minordija

Balsuokite už Jūsų manymu geriausią bei charizmatiškiausią komandą!

Žaidimo dalyviai – Lietuvos įmonės, kuriose dirba ne mažiau nei 10 darbuotojų. Pagrindinė žaidimo užduotis – kuo greičiau ir išradingiau išgerti 10 „Vilkyškių pieninės” 0,33 l talpos kefyro pakuočių. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką