Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti

„BIG Vilnius“ kviečia aukoti Fabijoniškių bendruomenei: pabodusius žaislus ir žaidimus keis į ledus

Artėjant rudeniui, tiek moksleiviai, tiek jų tėveliai pradeda ruoštis naujiems mokslo metams ir skuba atlaisvinti namų lentynas mokyklinėms prekėms, naujiems drabužiams ir žaislams. Prekybos centras „BIG Vilnius“ ir Fabijoniškių bendruomenės asociacija kviečia suteikti naujus namus jūsų šeimoje nebereikalingiems žaislams bei rugsėjį pasitikti darant gerus darbus.
Prekybos centras „BIG“
Prekybos centras „BIG“ / Partnerio nuotr.

Rugpjūčio 20–31 dienomis prekybos centre vyksta socialinė akcija, kurios metu įvairaus amžiaus vaikai kviečiami atnešti savo jau nebenaudojamus žaidimus ir žaislus, kurie bus paaukoti Fabijoniškių bendruomenės nariams.

Surinkti žaislai – darželiams ir vaikų dienos centrams

„Šios akcijos metu surinkti žaidimai ir žaislai atiteks Fabijoniškėse įsikūrusioms ir vaikų užimtumu besirūpinančioms institucijoms – darželiams bei dienos centrams. Ypač reikalingi žaislai, tinkami darželinukams bei pradinių klasių moksleiviams, kurie burtų vaikus į komandinius žaidimus. Reikalingi stalo žaidimai, dėlionės, įvairūs pažinimą skatinantys žaislai, kurie būtų naudojami kasdieniuose užsiėmimuose“, – pasakoja Fabijoniškių bendruomenės pirmininkas Alvaras Bacevičius.

Pasak jo, Fabijoniškėse veikia šeši vaikų užimtumu besirūpinantys darželiai bei dveji vaikų dienos centrai. Į juos kasdien yra atvedami vaikai iš viso rajono, tarp kurių taip pat nemažai socialiai remtinų šeimų atžalų. Pastebima, kad žaislų vaikams šiose institucijose ima vis labiau stigti, o naujų įsigyti yra sudėtinga.

Rugpjūčio 20 d. prasidėjusiai akcijai erdvę iš karto suteikė šiame miesto rajone veikiantis prekybos centras „BIG Vilnius“. Savo tvarkingus ir nebenaudojamus žaislus kviečiama atiduoti specialiame punkte, pirmajame aukšte prie informacijos centro.

„Vaikai auga greitai, keičiasi jų pomėgiai, todėl dauguma šeimų turi atliekamų žaislų, kurie jų vaikams tampa mažiau įdomūs, tačiau kitiems vaikams dar nematyti ir gali juos labai nudžiuginti. Kiekviena šeima pati sprendžia, ką jiems daryti – atiduoti šiuos daiktus draugams ar giminėms, parduoti, o galbūt išmesti. Šia akcija mes sukuriame galimybę atlikti gerą darbą – paaukoti žaislus tiems, kam jų tikrai labai trūksta“, – apie akciją pasakoja Indrė Šeibokienė, PC „BIG Vilnius“ valdytoja.

Tai – ne pirmas kartas, kai prekybos centras „BIG Vilnius“ prisijungia prie Fabijoniškių bendruomenės asociacijos organizuojamos veiklos. Neseniai vykusiame bendruomenės talentų vakare prekybos centras dovanojo kuprines vaikams, užpildytas būtiniausiais mokymosi reikmenimis.

„Džiaugiamės, kad kaimynystėje įsikūrusio prekybos centro atstovai yra nuolat pasiryžę paremti mūsų bendruomenės iniciatyvas ir tikimės, jog dar daug bendrų veiklų lauks ir ateityje“, – sako A.Bacevičius.

Akcijos tikslas – skatinti vaikų gerumą

„Tikslaus skaičiaus, kiek tikimės surinkti žaislų ir žaidimų, nėra užsibrėžta, tačiau tai – ne vienintelis šios akcijos tikslas. Šia iniciatyva siekiame išmokyti vaikučius daryti gerus darbus kitiems. Vaikams išsiskirti su savo žaislais, net ir seniai nebenaudojamais, gali būti nelengva, tačiau paaiškinus, jog, atiduodamas žaisliuką, labai pradžiugintų kitą vaiką, vaikas mokosi geraširdiškumo ir dosnumo“, – sako A.Bacevičius.

Fabijoniškių bendruomenės pirmininkas pasakoja, kad šia akcija norima taip pat integruoti ir socialinės atskirties grupes – neįgalius vaikus, kurie kviečiami prisijungti prie akcijos, ištiesti gerumo ranką ir padėti savo bendraamžiams, paaukojant nebenaudojamus žaislus.

Pasidalinę nereikalingais žaislais, vaikai bus apdovanoti – už atliktą gerą darbą jiems atiteks „Nykštuko“ ledų. Socialinė akcija vyksta PC „BIG Vilnius“ iki rugpjūčio 31 d.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius