Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 7d. 09:47

„BIG Vilnius“ kviečia vaikus lankstyti balionus ir prisidėti prie dovanų Fabijoniškių vaikų dienos centrui

„BIG Vilnius“ kviečia vaikus lankstyti balionus ir prisidėti prie dovanų Fabijoniškių vaikų dienos centrui
Partnerio nuotr. / „BIG Vilnius“ kviečia vaikus lankstyti balionus ir prisidėti prie dovanų Fabijoniškių vaikų dienos centrui

Paskutinį žiemos mėnesį prekybos centras „BIG Vilnius“ kviečia prisidėti prie gerumo akcijos, skirtos vaikų svajonėms pildyti. Nuo vasario 9 iki kovo 2 dienos prekybos centre vyks socialinė iniciatyva, kurios metu vaikai ir jų tėveliai kviečiami išmokti lankstyti balionus, o surinkti pinigai bus skirti Fabijoniškių vaikų dienos centrui „Svajonių laivas“.

Trūksta kompiuterio ir sporto inventoriaus

„Šia socialine akcija siekiame surinkti lėšų dienos centre besilankantiems vaikams. Norime jiems nupirkti stalo žaidimų, piešimo priemonių, sportinio inventoriaus. Taip pat labai reikėtų ir spausdintuvo, naujo kompiuterio. Juo dienos centre besilankantys moksleiviai galėtų atlikti namų darbus, daryti įvairias užduotis“, – pasakoja Fabijoniškių vaikų dienos centro „Svajonių laivas“ direktorė Onutė Sabaitienė.

Pasak jos, dienos centre kasdien lankosi vaikų iš viso rajono – daugiausia 7-10 metų pirmųjų klasių moksleiviai, nemažai jų iš socialiai remtinų šeimų. Šiame dienos centre imta stigti užimtumo žaidimų tiek mažiesiems, tiek ir vyresniems dienos centro lankytojams.

Per akciją „Išpildyk savo BIG svajonę“ vaikai kviečiami ne tik išmokti lankstyti balionus, bet ir nusifotografuoti su pasakų vienaragiu pirmajame PC aukšte, prie informacijos centro.

Akcija skatina puoselėti bendruomeniškumą

„Tikslios sumos, kiek pinigų siekiame surinkti, nesame nusistatę, tačiau tai nėra vienintelis šios socialinės iniciatyvos tikslas. Siekiame lavinti vaikų vaizduotę žaidžiant su įvairiomis balionų formomis, o kartu skatinti jų ir tėvelių gerumą ir puoselėti bendruomeniškumą. Parodytas dėmesys ypač svarbus dienos centro lankytojams“, – pasakoja O. Sabaitienė.

Tai – ne pirmasis kartas, kai prekybos centras „BIG Vilnius“ organizuoja socialinę akciją vaikams. Rudenį vykusioje iniciatyvoje įvairaus amžiaus vaikai buvo kviečiami atnešti savo jau nebenaudojamus žaislus, kurie buvo padovanoti Fabijoniškių bendruomenės nariams.

„BIG Vilnius“ nuo pat veiklos pradžios siekė tapti Fabijoniškių bendruomenės draugu. Iš šios mūsų draugystės jau gimė ne viena puiki socialinė iniciatyva. Šį kartą mažieji prekybos centro lankytojai kviečiami padaryti gerą darbą ir padėti kitiems vaikams. Šia socialine akcija sukuriame galimybę dalytis gerumu ir ugdyti kitas šių dienų pasaulyje itin svarbias savybes ir įgūdžius“, – apie iniciatyvą pasakoja Indrė Šeibokienė, PC „BIG Vilnius“ valdytoja.

„Labai džiaugiamės, kad kaimynystėje įsikūrusio prekybos centro atstovai kreipėsi į mus ir pasiūlė suorganizuoti šią akciją. Dažniausiai paramos tenka ieškotis patiems, bet šį kartą buvo atvirkščiai. Tikimės, jog daugiau bendrų veiklų lauks ir ateityje“, – sako O. Sabaitienė.

Socialinė akcija vyks PC „BIG Vilnius“ nuo vasario 9 d. iki kovo 2 d., kiekvieną šeštadienį nuo 12 iki 15 val.

Pranešimas spaudai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką