TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

BOSCH ir „Lesė“ pradėjo vykdyti labdaringą akciją

BOSCH atstovai Lietuvoje šiemet vykdo labdaros akciją, kurios tikslas – surinkti lėšų be šeimininkų globos augančių gyvūnų išlaikymui
BOSCH atstovai Lietuvoje šiemet vykdo labdaros akciją, kurios tikslas – surinkti lėšų be šeimininkų globos augančių gyvūnų išlaikymui
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Buitinės technikos gamintojas BOSCH, spėjęs užsitarnauti pirkėjų palankumą ir praėjusiais metais gavęs geriausio kokybės ir kainos santykio apdovanojimą „Best Buy“, šiemet pasiryžo daugiau dėmesio skirti bendrovės socialinei atsakomybei. BOSCH atstovai Lietuvoje šiemet vykdo labdaros akciją, kurios tikslas – surinkti lėšų be šeimininkų globos augančių gyvūnų išlaikymui. Prie šios akcijos gali prisijungti kiekvienas norintis – nuo bet kurio nupirkto BOSCH dulkių siurblio 5 eurai atiteks gyvūnų globos organizacijai „Lesė“.

Bendradarbiavimą paskatino abipusė meilė gyvūnams

„Šią akciją sugalvojome paskatinti emocijų – prieglaudose esantys gyvūnai stokoja ne tik mylinčių šeimininkų globos ir dėmesio, bet dažnai ir būtiniausių išgyvenimui skirtų dalykų, – sako BOSCH smulkios buitinės technikos pardavimų vadovė Baltijos šalims Ilona Lukaševičienė. – Nors „Lesės“ savanoriai myli savo darbą ir stengiasi padaryti viską, kad jų globotiniams nieko netrūktų, mes taip pat jaučiame pareigą prisidėti.“

Šią akciją sugalvojome paskatinti emocijų – prieglaudose esantys gyvūnai stokoja ne tik mylinčių šeimininkų globos ir dėmesio, bet dažnai ir būtiniausių išgyvenimui skirtų dalykų

Gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ direktorės Vestos Užkalnienės teigimu, šiuo metu visoje Lietuvoje organizacija globoja 115 šunų ir 163 kates. Suskaičiavus visas išlaidas maistui, veterinarui, komunaliniams ir kitiems mokesčiams, vieno gyvūno išlaikymui per dieną reikia maždaug 1 euro – apytiksliai tai sudaro 280 eurų per dieną arba 100 tūkst. eurų per metus. Nutikus nenumatytiems atvejams, šios išlaidos gali išaugti dar labiau, tad kiekvienas geros valios žmonių paaukotas euras jiems yra iš tiesų svarbus.

Prisidėti prie labdaringos akcijos gali visi, iki vasaros pradžios pirkdami bet kurį BOSCH dulkių siurblį visuose Lietuvos miestuose.

Akcijoje dalyvaujančių siurblių pasirinkimas platus

„Tiems, kurie nori prisijungti prie akcijos ar tiesiog ieško naujo pagalbininko namų ruošoje, patariame neskubėti ir pagalvoti, kokio dulkių siurblio reikia, – atkreipia dėmesį I. Lukaševičienė. – Dulkių siurbliai pasižymi įvairiomis ypatybėmis: vieni itin tylūs ir galingi, kiti – pritaikyti alergiškiems žmonėms. Atsižvelgus į skirtingus, dažniausiai pasitaikančius poreikius, išskyrėme 5 populiariausius aspektus, į kuriuos labiausiai verta atkreipti dėmesį, perkant dulkių siurblį.“

·       Tylus veikimas. Būtent šį kriterijų, kaip itin reikšmingą, renkantis naują dulkių siurblį, įvardino BOSCH atstovai. Įmonė gali pasigirti pačiais tyliausiais rinkoje, vos 59 decibelų garso „In‘GeniusProSilence“ dulkių siurbliais su modernia „SilenceSound“ sistema – siurblių veikimo garsas ne didesnis, nei dviejų žmonių pokalbis įprastu tonu. Ši naujovė leis tvarkytis namuose net ir tuomet, kai šalia miega vaikas.  

·       Filtrai. Visi BOSCH gamybos siurbliai turi „Hepa“ filtrą, kuris efektyviai sulaiko alergizuojančias daleles – dulkes ar net erkutes. Išsiurbus kilimus  ar minkštuosius baldus, nešvarumus galima visiškai pamiršti – 99 proc. dulkių patenka į maišelį, o 1 proc. sulaikomas „Hepa“ arba anglies filtre. Bionic“ filtras sugeria nemalonų kvapą ir skleidžia gaivų citrusinį aromatą – jis labiausiai tinka gyvūnų augintojams, kurių mylimų keturkojų plaukai gali turėti nemalonų kvapą.

·       Oro judėjimo kryptis. Įprastai dulkių siurblio šone įmontuotos angos orą pučia į šonus, todėl dažnai dulkės tiesiog nupučiamos ir nusėda ant žemės. Pirkėjai dažnai pageidauja. kad dulkių siurbliai orą pūstų į viršų – tokius siurblius BOSCH gamina jau kurį laiką.

·       Judėjimo laisvė. BOSCH siurbliai pasižymi ne tik 12-15 m. judėjimo spinduliu, kuris leidžia laisvai judėti po namus, bet ir keičiamais antgaliais, skirtais pasiekti sunkiai prieinamas kambario vietas. Dar didesnį mobilumą pasiekti galima su „Bosch Athlete“, kurio korpusas primena įprastą šluotą ir kuriam net nereikia ieškoti elektros lizdo – siurblį varo ličio jonų baterijos. Vieną kartą įkrovus prietaisą, įvairiausius grindų paviršius galima siurbti iki 60 minučių.

·       Dulkių kaupimo vieta. Renkantis siurblį, patartina atsižvelgti ir į dulkių kaupimo vietą. Pavyzdžiui, „In‘Genius“ siurblys turi talpius 5 litrų maišelius, kurių nedidelės patalpos išvalymui pakaks maždaug metams. Be to, net ir prisipildę, energiją taupantys „PowerProtect“ maišeliai nesumažina paties prietaiso galingumo. Apie prisipildžiusią talpą praneš specialūs siurblyje esantys sensoriai.

BOSCH atstovai tikisi, kad šie paprasti 5 dalykai, kuriuos prieš įsigyjant dulkių siurblį reikėtų apsvarstyti, padės įsigyti kokybišką, ilgai tarnaujantį ir kiekvieno poreikiams pritaikytą namų ruošos pagalbinininką.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką