TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„ChangeMakers’ON“: klestinčios organizacijos pradžia kūrybos namuose

Lietuvoje socialinių inovacijų ir verslo vystymo stovykla „ChangeMakers’ON CAMP 2017“
Luko Benevičiaus nuotr. / Lietuvoje socialinių inovacijų ir verslo vystymo stovykla „ChangeMakers’ON CAMP 2017“
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Jau šį birželį autentiškoje gamtos apsuptyje įvyks pirmoji Lietuvoje socialinių inovacijų ir verslo vystymo stovykla „ChangeMakers’ON CAMP 2017“. Stovyklos vietai pasirinkti socialinio verslo principais Subartėnų gyvenvietėje (Trakų raj.) veikiantys kūrybos ir sąmoningumo namai „InTegra House“, kuriuose bus vaikštoma tik basomis.

„Stovyklos vieta pasirinkta neatsitiktinai, kadangi „Integra House“ veiklas vykdo VšĮ „Meno ir verslo sinergija“, kuri veikia socialinio verslo pagrindu. Tai pirmoji ne pelno siekianti organizacija Lietuvoje dirbanti vertės ekonomikos principu, kur atsiskaitoma ne už suteiktas paslaugas, o už suteiktą vertę, kurią nustato svečiai. Čia vietą randa tiek didelės, tiek mažos organizacijos, privačios ir viešos iniciatyvos, kurios atvykusios keičia save, kuria naujas veikimo strategijas, ieško idėjų arba tiesiog stiprina komandos ryšius pasitelkiant laisvę ir kūrybiškumą“, sako socialinių inovacijų ir verslo programos ChangeMakers‘ON iniciatorė ir ekspertė Simona Šimulytė.

Organizatorių nuotr./Lietuvoje socialinių inovacijų ir verslo vystymo stovykla „ChangeMakers’ON CAMP 2017“
Organizatorių nuotr./Lietuvoje socialinių inovacijų ir verslo vystymo stovykla „ChangeMakers’ON CAMP 2017“

Mes buriame sąmoningą bendruomenę, padedame kurti klestinčias organizacijas ir kviečiame mokytis, tobulėti ir kurti ateities pokyčius dabar.

Dažnai organizacijos susiduria su motyvacijos trūkumu, krypties praradimu, strategijos spragomis arba tiesiog noru keistis. Kūrybos namų „InTegra House“ vadovas, ChangeMakers‘ON stovyklos ekspertas Lukas Benevčius tikina, jog tvariai organizacijai kurti yra būtinas pasitikėjimo ir bendradarbiavimo pagrindas bei kūrybiškas požiūris. Jeigu kiekvienas komandos narys tampa savo srities lyderiu įmonėje ir geba prisiimti atsakomybę už sprendimus, tai lemia efektyvų ir sėkmingą įmonės darbą. Todėl labai norisi, jog jaunas ir startuojantis verslas savo kelią pradėtų tam tinkamoje, darbui ir diskusijoms atviroje aplinkoje.

„Mes startavome kaip socialinis projektas, kurio tikslas – siekti verslo ir meno sinergijos. Norime parodyti organizacijoms, kad jų procesai gali būti vystomi toli nuo oficialios aplinkos, kūrybiškai, tam pritaikytoje ir darnioje, namais kvepiančioje erdvėje. Labai džiaugiamės, kuomet organizacijos atvykusios randa atsakymus į klausimus, lemiančius jų progresą bei geba mėgautis kūrybiniais procesais. Mes buriame sąmoningą bendruomenę, padedame kurti klestinčias organizacijas ir kviečiame mokytis, tobulėti ir kurti ateities pokyčius dabar“, – dalinasi mintimis Lukas.

Visus Lietuvos inovatorius, siekiančius rinkai pristatyti socialines inovacijas ar norinčius prisijungti prie jau didelį įdirbį padariusių komandų, pasinaudoti įvairių sričių ekspertų patarimais bei jų tiesiogine pagalba, VšĮ „Europos socialinis verslumo ugdymo ir inovatyvių studijų institutas“, Kauno Technologijos Universitetas ir VšĮ „Versli Lietuva“ kviečia į „ChangeMakers‘ON“ stovyklą.

„ChangeMakers‘ON“ ragina registruotis IT specialistus, chemikus ir biochemikus, psichologus, rinkodaros, komunikacijos, kūrybinių industrijų specialistus, dizainerius bei projektų vadovus ir prisidėti prie naujų, tvarių verslų kūrimo.

Nuoroda į registracijos formą savanoriams, kurie nori prisidėti prie stovyklos organizavimo – ČIA.

Nuoroda į registracijos formą dalyviams, kurie nori prisijungti prie idėjų įgyvendinimo – ČIA.
Nuoroda į registracijos formą dalyviams, kurie nori pateikti naują idėją – ČIA.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką