Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 3d. 00:00

„Christmas2Business“ parodoje naudingos ir praktiškos verslo dovanos

Dovanos
Pixabay.com nuotr. / Dovanos

Didelėms ir mažoms įmonėms, nenorinčioms it Grinčui savo partnerių ir darbuotojų palikti be Kalėdų, švenčių laukimas jau nuo rudens yra persipildęs dovanų pirkimu, pakavimu, dekoracijų ruošimu ir kitais organizaciniais darbais, kurie neretai virsta balaganu. Dažnas galvojame, kad laiko dovanų rinkimui turime į valias, bet realybė – kitokia. Skubame, lekiame, pykstame, nuperkame tai, kas pasitaiko po ranka, o ne tai, ko norisi. Pakuojame, perpakuojame, kol galiausiai iš viso švenčių nebelaukiame. „Šiemet nešvęskime, nespėjome pasiruošti..“ Kad laiko nepritrūktų, o šventinė nuotaika nesubliukštų dar nė neatėjus gruodžiui, paroda-konferencija „Christmas2Business“ spalio 8-9 dienomis, Vilniaus Rotušėje, kvies įmonių, personalo, marketingo vadovus ir visus norinčius ruoštis Kalėdoms be streso ir rūpesčių.

Pergalvojus besikeičiančius parodos vartotojų įpročius ir užimtumą, organizatoriai šiais metais verslo segmentą ketina pradžiuginti išskirtine naujiena – dovanų pakavimo paslauga – bus galima užsakyti įpakavimus įsigytoms dovanėlėms ir čia, vietoje, išmokti dovanų pakavimo meno. Gana visas dovanas sukti į saldainius ir slėpti netobulai užlenktus kampus! „Neleisk dovanai dulkėti“ – skelbia renginio šūkis, ragindamas nutraukti per daugybę metų užsisukusį nepraktiškų ir nenaudingų pirkinių vajų, pakeičiant jį aiškią ir praktišką paskirtį turinčiomis, ekologiškomis, rankų darbo dovanomis su estetišku įpakavimu, kuris kiekvienam gavėjui suteiks asmeninio prisilietimo ir individualumo pojūtį.

„Christmas2Business“ parodoje-konferencijoje Jūsų lauks išskirtiniai dalyviai, siūlantys tokių prekių kaip: „zero waste“ prekes, medų, obuolių sūrį, metalinius ženkliukus, vienetinius, rankų darbo atvirukus, kitokius advento kalendorius, spalvotas kojines, skanumynus, nuostabius kvapus, eglučių papuošimus, natūralius veltinio gaminius, įdomaus dizaino aksesuarus ir dar begalę kitų gėrybių. Lankytojai bus supažindinti su šių metų dovanų tendencijomis, ras individualius sprendimus bei tinkamus partnerius ne tik verslo kalėdinės šventės organizavimui, bet ir ofisų, vitrinų dekoracijoms.

Abi parodos-konferencijos dienas lankytojai turės galimybę sudalyvauti turiningose paskaitose-konferencijose, kur bus atsakyta į daugybę ramybės neduodančių klausimų. Jūsų lauks susitikimas su astrologu, numerologu ir chirologu Ruslanu Valeiša, tad galėsite sužinoti, ką delnai ir skaičiai sako apie jūsų darbdavius ir kolegas. „Prasmingų pokyčių“ įkūrėja, talentų išlaikymo specialistė ir karjeros koučerė Jūrate Jurginytė dalinsis praktiniais žingsniais, kaip šventiniu laikotarpiu sukurti daugiau šilumos, gerumo ir paprastumo Jūsų biure. „Dovanų meistrų“ įkūrėja Odeta Plakienė atsakys į kiekvienai įmonei rūpimą klausimą: verslo dovanos su išliekamąja verte – galimybė ar galvos skausmas? Pranešėjų duetas: verslo psichologė Jūratė Bortkevičienė bei didelę patirtį, vadovaujant įvairaus dydžio komandoms skirtinguose organizacijų vystymosi etapuose, turintis Donatas Malaškevičius pristatys „Stebuklų eglutę“, kuri advento laikotarpiu į Jūsų komandą ir visą biurą įneš daugiau nuoširdumo, šilumos ir pagarbos vienas kitam. Norinčius įgyti praktinių žinių bei išmokti pasigaminti rankų darbo dovanas aplinkosauginės iniciatyvos „Kita forma“ vadovė Vaida Griškevičienė kvies į draugiškas gamtai antrinių žaliavų dirbtuves, kurių metu gaminsite šventinius vainikus, kalėdines dekoracijas bei natūralias kūno priežiūros priemones. O profesionali aktorė ir balso bei kalbos dėstytoja Jūratė Viliūnaitė mokys kaip aiškiai, įtaigiai perteikti mintis, įtikinti klausytoją, pažinti savo balso galimybes ir suvaldyti auditorijos baimę. Savo išgyvenimais ir patirtimi dalinsis ir dvi žavios moterys: apie vietokūrą kalbės kūrėja, „Stiklo kvartalo“ bendruomenės įkūrėja Julia Janus, o apie apie aromatingus kavos skonius, istoriją ir patirtis dalinsis Etiopijoje užaugusi Eskedar Maštavičienė. Pirmąją parodos-konferencijos dieną vainikuos kontaktų vakaras, kuruojamas Edvino Micutos. Ir tai dar tikrai ne viskas!

Kada paskutinį kartą rašėte laiškus ir atvirukus tiesiog ranka? Pagalvojus apima nostalgija. Didelė nuostaba radus atvirlaiškį pašto dėžutėje, nekantrumas kruopščiai plėšiant voką, kad tik nepažeidus turinio, ir skaitymas, žinant, kad šis laiškas yra „tik tau ir nuo manęs“. Tad kviesime šią tradiciją atgaivinti ir pasinaudoti veikiančiu kalėdiniu paštu!

Visą renginio programą galite rasti organizatorių svetainėje www.christmas2business.eu. Bilietus galima įsigyti dviem dienom arba pasirinkti į kurią nors vieną. Internetu tai galima padaryti paspaudus nuorodą: https://christmas2business.eu/bilietai/ .

Partnerio turinys
Temos: 2 Paroda Kalėdos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

16:44
03:16
03:00

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką