Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 2d. 12:08

„Citadele“ bankas parolimpiečiams dovanoja naują interneto svetainės veidą

Naujoji lpok.lt svetaine
Naujoji lpok.lt svetainė

„Citadele“ bankas, remdamas Lietuvos parolimpiečius ir įgyvendindamas neįgaliųjų sporto populiarinimo tikslą mūsų šalyje, Lietuvos parolimpiniam komitetui dovanoja naują interneto svetainės www.lpok.lt veidą. Naujo dizaino ir funkcionalumo Lietuvos parolimpinio komiteto interneto svetainė www.lpok.lt startuoja šiandien – rugsėjo 2-ąją.

„Lietuvos parolimpinio komiteto interneto svetainės atnaujinimas yra reikšminga „Citadele“ banko įgyvendinamos neįgaliųjų sporto rėmimo – socialinės iniciatyvos „Tu esi. Tu gali“ dalis. Vienas iš „Citadele“ banko tikslų remiant parolimpiečius – sportininkų su negalia pasiekimų viešinimas, o reprezentatyvi interneto svetainė yra vienas iš pagrindinių kanalų viešinimo tikslui įgyvendinti”, – sako Rita Simanavičiūtė, „Citadele“ banko korporatyvinės komunikacijos departamento direktorė.

Atnaujindamas Lietuvos parolimpinio komiteto interneto svetainę, bankas siekė, kad ji būtų ne tik patraukli jos lankytojams, tačiau ir patogi negalią turintiems žmonėms,lengvai valdoma jos turinį administruojantiems asmenims. Naujoji interneto svetainė yra ne tik kur kas interaktyvesnė ir modernesnė už senąją, bet ir pritaikyta sergantiems daltonizmu – turintiems šį spalvinio matymo regos sutrikimą naujoje neįgaliųjų sporto svetainėje patogu skaityti, peržvelgti nuotraukas, stebėti rezultatus bei kitą informaciją. Nauja yra ir tai, kad naujoji www.lpok.lt svetainės versija yra pritaikyta mobiliesiems įrenginiams, parolimpinio komiteto komunikacijai sukurta paskyra „Youtube“ kanale.

Šiandien startavusioje parolimpinio sporto svetainėje netrukus bus įdiegta ir RSS funkcija bei sąsaja su Lietuvos parolimpinio komiteto „Facebook“ puslapiu. Pasak R. Simanavičiūtės, šie komunikacijos kanalai Lietuvos parolimpiniam komitetui padės aktyviau dalintis naujienomis, palaikyti glaudesnį ryšį su tikslinėmis auditorijomis, didinti neįgaliųjų sporto žinomumą Lietuvoje bei plėsti šį sportą palaikančiųjų gretas.

„Lietuvos parolimpinio sporto interneto svetainės atnaujinimas mums yra didžiulis žingsnis į priekį. Turėdami ribotą finansavimą ir vos keletą darbuotojų komandoje, neturėjome jokių galimybių skirti resursų komunikacijai ir jos kanalams vystyti. „Citadele“ banko dėka neįgaliųjų sporto komunikaciją šiemet pakėlėme į gerokai aukštesnį lygį, naujam gyvenimui prikėlėme Facebook puslapį, kuris buvo sukurtas kadaise ir, galima sakyti, užmirštas. Taip pat labai džiaugiamės tuo, kad naujosios interneto svetainės turinio valdymo sistema mums leis įkelti naujienas bei kitą informaciją žymiai greičiau ir paprasčiau nei iki šiol“, – sako Gintaras Zavadckis, Lietuvos parolimpinio komiteto generalinis sekretorius.

„Citadele“ bankas Lietuvos parolimpiečius remia nuo 2015-ųjų. Remdamas parolimpiečius bankas siekia skatinti parolimpinio sporto plėtrą Lietuvoje, pritraukti į šį sportą naujų žmonių, šviesti visuomenę bei keisti visuomenės požiūrį į žmones su negalia ir į jų galimybes.

Naujoji lpok.lt svetaine
Naujoji lpok.lt svetainė
Sena lpok.lt svetaine
Senoji lpok.lt svetainė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką