Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 gruodžio 2d. 00:01

Daiktus įdarbinanti dalijimosi platforma „Dalinuosi.lt“

„Dalinuosi.lt“ pristatymas
Organizatorių nuotr. / „Dalinuosi.lt“ pristatymas

Prieš 4 m. Paulius Valatkevičius ir Mantas Živačevskis bandė išspręsti dilemą, kuri atsiranda paskolinus daiktą draugui ir šiam jį pamiršus grąžinti. Kaip susigrąžinti daiktą ir neprarasti draugo? Vaikinai sukūrė svetainę, kurioje galima nuomoti savo daiktus ir visa tai išsivystė į dalijimosi ekonomikos platformą. Kauno mokslo ir technologijų parke įsikūrusios įmonės svetainė Dalinuosi.lt šiandien turi per 20 tūkst. užregistravusių vartotojų, siūlo nuomai daugiau nei 2,6 tūkst. daiktų. Per mėnesį įvyksta daugiau nei 100 atvejų, kai žmonės išnuomoja arba suranda tai, ko ieškojo.

VIDEO: Happy Smart Car Test Drive: Nemokama Dalinuosi.lt plovykla

Užsiregistravę vartotojai dalijasi ne tik žaidimų konsolėmis, kompiuteriais, fotoaparatais, bet ir „įdarbina“ savo automobilius. Vasaroms trumpam iš svečių šalių grįžtantys tautiečiai noriai nuomojasi transporto priemones. Žiemą, daugiau laiko praleidžiant namuose, išauga susidomėjimas video žaidimų konsolėmis. Visuomet dėmesio sulaukia veiksmo kameros „GoPro“, kita vaizdo technika. Dalinuosi.lt patirtis parodė, kad Lietuvoje yra susiformavusi stipri profesionalių fotografų bendruomenė, kuri dalijasi reikiama įranga ir patarimais, tokiu pavyzdžiu užkrėsdama ir kitus.

Jei manote, kad ši dalijimosi platforma verta pelnyti vieno iš inovatyviausių produktų titulą – skirkite savo balsą ČIA.

Organizatorių nuotr./Platformos kūrėjai Paulius Valatkevičius ir Mantas Živačevskis
Organizatorių nuotr./Platformos kūrėjai Paulius Valatkevičius ir Mantas Živačevskis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką