Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 22d. 14:53

Dalyvių gausa patvirtino nuoširdžios „Eurovaistinės“ iniciatyvos prasmingumą

nuotrauka_1
Dalyvių gausa patvirtino nuoširdžios „Eurovaistinės“ iniciatyvos prasmingumą

Karantinas – neeilinis laikotarpis daugelio gyvenime. COVID-19 pandemija stipriai pakeitė kasdienybę. Visą karantino laikotarpį aktyviai dirbęs vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ balandį ėmėsi iniciatyvos „Vardan visų sveikatos“, kuria be patarimų apie gerą savijautą skiepijo ir naują sveikinimosi būdą – dešinę ranką priglaudžiat prie širdies.

Koronaviruso pandemija pakeitė įprastą bendravimą, žmonės buvo priversti atsisakyti rankų paspaudimo, apsikabinimo ar bučinio į skruostą, tačiau noras parodyti dėmesį ir šilumą artimiesiems niekur nedingo. „Eurovaistinė“ reaguodama į pasikeitusią kasdienybę pasiūlė saugų sveikinimosi būdą – prie širdies priglaustą ranką.

Daugybė rankų priglaustų prie širdies – toks vaizdo įrašas jau plinta socialiniuose tinkluose. „Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė sako, kad šis vaizdo įrašas tikras pozityvių emocijų, pasididžiavimo ir motyvacijos pliūpsnis.

„Gera matyti, kiek daug žmonių teigiamai priėmė mūsų kvietimą sveikintis nauju būdų – priglaudžiant ranką prie širdies, o man asmeniškai svarbu, kad didelė nuotraukų dalis – vaistinių darbuotojai. Visos atsiųstos nuotraukos yra įrodymas, kad krizinėmis akimirkomis gebame mobilizuotis ir imtis šviečiamosios veiklos, be to esame aktyvūs ir pozityviems pokyčiams“, – sako ji.

Nuotraukas elektroniniu paštu vardan@eurovaistine.lt siuntė šeimos, bendruomenės, Lietuvos olimpinės komandos nariai, televizijos ir radijo laidų vedėjai, mokytojai, slaugytojai, gydytojai ir dėstytojai. Ypač aktyvūs buvo vaistininkai, kurie pasakoja ir vaistinėje vis dažniau su klientais besisveikinantys priglausdami ranką prie širdies.

Surinktos nuotraukos bei vaizdo įrašai bus naudojami bendram kūriniui apie karantiną sukurti.

Apie iniciatyvą

Saugumas vaistinėse, galimybė pasirūpinti darbuotojais ir klientais yra pagrindinio šalies vaistinių tinklo misija.

„Kitų sveikata priklauso nuo mūsų visų, todėl ugdydamiesi gerus įpročius saugome visą Lietuvą. Būtent taip ir gimė mūsų iniciatyva „Vardan visų sveikatos“, nes tai, ką darome, yra ne tik dėl kiekvieno iš mūsų individualiai, tačiau dėl visų mūsų. Ši pandemija parodė, kokie susiję vienas su kitu esame, todėl norime visuomenei pateikti sprendimą, kuris, mūsų nuomone, leis ne tik jaustis gerai, bet ir skleis dėkingumo jausmą“, – sako „Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė I. Damulienė.

Šia iniciatyva siekiama paskatinti rūpintis savo bei aplinkinių sveikata ir po karantino, nes stipresnė imuninė sistema bus dar reikalingesnė, žmonės grįš į darbus, imsis per karantiną sustabdytų projektų tam skirdami dar daugiau nei įprastai energijos ir jėgų.

Paskelbus karantiną, per kelias dienas visose vaistinėse buvo įrengtos apsauginės pertvaros, vaistinės aprūpintos kaukėmis ir apsauginiais veido skydais. Nuo pirmosios karantino dienos uždarytos 32 vaistinės bei atnaujintas vaistinių darbo laikas, taip siekiant užtikrinti, kad vaistininkai galėtų laikytis tinkamo darbo ir poilsio režimo.

Partnerio turinys
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Ypatingos

04:35
12:16

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:51
02:01
00:09

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką