Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 31d. 17:50

Daugkartiniai Lietuvos hakatonų laimėtojai meta iššūkį testuotojams

„Devbridge“ renginio organizatoriai ir testuotojų hakatonų daugkartiniai laimėtojai: iš kairės - Romas Sirutavičius, Martynas Luneckas ir Vaidas Mačiulis
Partnerio nuotr. / „Devbridge“ renginio organizatoriai ir testuotojų hakatonų daugkartiniai laimėtojai: iš kairės - Romas Sirutavičius, Martynas Luneckas ir Vaidas Mačiulis

Rugsėjo 9–ąją profesinę šventę minėsiantys programinės įrangos testuotojai šiandien IT rinkoje yra ne mažiau populiarūs ir darbdavio graibstomi nei profesionalūs programuotojai. Jų kompetencijos aktualumas jau nebekelia klausimų, o poreikis jaučiamas globaliu mastu visame pasaulyje.

Būtent šios profesinės šventės proga JAV programavimo paslaugų įmonė „Devbridge“ kviečia į išskirtinį hakatoną, kuris suvienys profesionaliausius IT įmonių testuotojus.

„Vos prieš kelerius metus testuotojo rolei komandoje buvo teikiama daug mažiau svarbos nei dabar. Testuotojai šiandien yra įtraukiami į projektus jau pirmojoje stadijoje, daugiau atsakomybių šiandien jie turi ir kuriant galutinį programinės įrangos produktą, priimant sprendimus komandoje. Tad kaip įmonė jau prieš kelerius metus priėmėme strategiją, kad testuotojai turi įsitraukti ankstyvosios produkto kūrimo stadijos metu, ir tai labai pasiteisino, nes galutinis rezultatas yra kur kas efektyvesnis bei sutaupantis daug laiko“, teigia „Devbridge“ viceprezidentas ir Lietuvos padalinio vadovas Viktoras Gurgždys.

Partnerio nuotr./„Devbridge“ viceprezidentas ir Lietuvos padalinio vadovas Viktoras Gurgždys
Partnerio nuotr./„Devbridge“ viceprezidentas ir Lietuvos padalinio vadovas Viktoras Gurgždys

Šiuo metu „Devbridge“ dirba daugiau nei 60 testuotojų, pasiskirsčiusių įvairiose komandose, Lietuvos padaliniuose Kaune ir Vilniuje. „Devbridge“ dirbantis Vaidas Mačiulis įsitikinęs, kad programinės įrangos testuotojas kasdien susiduria su įvairiausiais ir skirtingo lygio testavimo srities galvosūkiais, kuriuos mokėti spręsti gali tik tada, jei kasdien išmoksta ką nors naujo ir nuolat tobulėja. Dėl šios priežasties jis su savo bendraminčiais yra pastovūs įvairių profesinių hakatonų dalyviai ir daugkartiniai čempionai.

„Nusprendėme, kad laikas užleisti vietą kitiems laimėtojams, o patys su kolegomis šiemet sugalvojome sukviesti visus profesionaliausius Lietuvos programinės įrangos testuotojus išbandyti jėgas mūsų rengiamame hakatone. Kūrėme aktualias užduotis, kurios bus ne tik įdomios ir naudingos, bet ir padės įgyti dar daugiau žinių bei taps tikru iššūkiu“, įsitikinęs ilgametę patirtį testavime sukaupęs Vaidas.

Organizatorių teigimu, hakatone kviečiama registruotis į komandas po 4 asmenis. Visi dalyviai bus suskirstyti skirtingose erdvėse, kad būtų užtikrinti maksimalūs saugumo reikalavimai. Pirmųjų trijų vietų laimėtojų laukia solidūs piniginiai prizai bei siurprizai viso renginio metu.

Atkreipiame dėmesį, kad staiga pasikeitus situacijai šalyje dėl Covid-19 renginys gali būti perkeltas arba rengiamas nuotoliniu būdu.

Norinčius dalyvauti hakatone kviečiame suskubti registruotis iki rugsėjo 9 d. (įskaitytinai).

Daugiau informacijos apie testuotojų hakatoną ieškokite „Devbridge“ paskyroje „Facebook“ paskyroje ir čia: https://sourceryacademy.com/events/automation-hackathon-2020/

„Devbridge“ – JAV programavimo paslaugų įmonė, kurios centrinė būstinė yra Čikagoje. Komandų branduolius sudaro patirties turintys aukščiausiojo lygio programuotojai, kuriantys sudėtingus programinės įrangos sprendimus JAV rinkai. Įmonę Čikagoje prieš daugiau nei dešimtmetį įkūrė lietuviai. Tarptautinę įmonės komandą sudaro daugiau nei 500 darbuotojų, įsikūrusių Čikagos, Toronto, Londono, Kauno ir Vilniaus padaliniuose. Įmonės klientai – „Fortune 1000“ sąrašo įmonės, pasaulinės finansų, paslaugų ir gamybos sektorių kompanijos.

Partnerio turinys
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu Tik 15min
Interviu

Video

01:06
15:21
02:08

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką