Sportas gyvai

Draudimo bendrovė BTA tapo pagrindine renginio „LOGIN Curious minds“ partnere

Austrijos kapitalo draudimo bendrovė BTA – oficiali technologijų ir inovacijų renginio „LOGIN Curious minds“ partnerė. Jau 14 metų vykstantis didžiausias Baltijos šalyse inovacijų festivalis šiemet ir vėl kviečia susitikti su technologijų guru, žymiais mokslininkais, žiniasklaidos lyderiais, ekonomistais, futuristais, verslo gigantais, kūrybininkais, žmonėmis kiborgais ir daugeliu tų, kurie kuria inovacijas arba patys yra laikomi ateities žmonėmis.
Technologijų ir inovacijų festivalis „LOGIN 2019“
Technologijų ir inovacijų festivalis „LOGIN 2019“ / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Kad būtų užtikrintas maksimalus saugumas dėl COVID-19 į keturis atskirus renginius išskirstytas festivalis rugsėjo 24-25 dienomis vyks „Litexpo“. Būk jame ir tu!

„Šiuolaikinio verslo sėkmė didele dalimi priklauso nuo to, kiek jis yra atviras pokyčiams ir kaip sugeba savo veikloje išnaudoti inovacijas: jas kurti, diegti, pritaikyti. Technologijos suteikia daugiau galimybių, tačiau jų panaudojimas kaip ir daugelyje kitų sferų reikalauja atitinkamo darbuotojų įsitraukimo, požiūrio, noro ir valios siekti, kurti pridėtinę vertę klientui, verslui. Duomenų apdorojimas ėmė nešti kaip niekad didelę naudą, sprendžiant problemas, ieškant naujų idėjų, kaip dar labiau patenkinti partnerių ir klientų poreikius“, – sako draudimo bendrovės BTA Lietuvos filialo Valdybos narys Vaidas Labanauskas.

BTA nuotr./Vaidas Labanauskas, „BTA Baltic Insurance Company“ Lietuvos filialo Valdybos narys
BTA nuotr./Vaidas Labanauskas, „BTA Baltic Insurance Company“ Lietuvos filialo Valdybos narys

Viena pagrindinių „Curious minds“ renginio pranešėjų neuromokslininkė dr. Urtė Neniškytė apžvelgs, kur jau yra naudojamas tiesioginis smegenų ir kompiuterio ryšys, informaciją perduodant tiek į smegenis, tiek iš jų, kokią naudą tai atneša visuomenei bei kokiose srityse labiausiai laukiama technologinio proveržio.

Renginyje bus galima išgirsti ir 40 apdovanojimų už geriausias, inovatyviausias, labiausiai pritraukiančias reklamas per pastaruosius dvejus metus gavusį Paulo Areas, kuris apdovanojimus ne kartą skynė ir prestižiniuose Kanų liūtų festivaliuose. P. Areas „Curious minds“ scenoje lankytojus supažindins su reklamos gudrybėmis, tendencijomis bei inovacijų taikymu jų kūrime.

Renginio metu savo progresyviomis mintimis dalinsis „Master Class Lietuva“ partnerė Laura Duksaitė-Iškauskienė, Europos psichiatrijos asociacijos generalinis sekretorius Eugenijus Laurinaitis, nacionalinio Jungtinės Karalystės ir didžiausio pasaulio transliuotojo BBC besivystančiųjų technologijų vadovė Laura Ellis bei daugelis kitų.

Šiemet LOGIN keičia savo veidą – inovacijų ir technologijų gerbėjus rugsėjo 24–25 dienomis pasitiks ne vienas, o net keturi renginiai. Festivalio organizatoriai, norėdami užtikrinti dalyvių, partnerių ir pranešėjų saugumą, šių metų inovacijų ir technologijų festivalį verčia 4 atskirais renginiais: „LOGIN Progress makers“, „LOGIN Curious minds“, „LOGIN Future leaders“ ir „LOGIN Game changers“. Visi šie renginiai tuo pačiu metu vyks numatytomis dienomis, parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

„LOGIN Curious minds“ renginio pranešėjų sąrašas nuolat atnaujinamas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius