Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2014 lapkričio 12d. 15:29

„DURAVIT“ – nauji komforto standartai vonios kambariui

„Happy D.2” – moteriškai žavi ir prašmatni DURAVIT gamintojo serija
„Happy D.2” – moteriškai žavi ir prašmatni DURAVIT gamintojo serija

Savo namuose įsirengus jaukų ir praktišką vonios kambarį, galima kasdien mėgautis sveikatingumo procedūromis, džiaugtis vandens teikiama nauda bei kurti savus kasdienius ritualus. Svajonių vonios kambarys, kuriame estetika ir praktiškumas – du lygiaverčiai partneriai, gali padaryti mūsų gyvenimą patogesnį, leisti labiau atsipalaiduoti, atsigaivinti ir net trumpam pajusti atostogų dvasią. Tokią vonios koncepciją siūlo vokiečių santechnikos ir vonios kambario baldų gamintojas DURAVIT.

Jau daugelį metų Azijos pasaulyje ,,Higieninių WC“ kultūra tapo standartu ir šiuo metu vis daugiau europiečių atranda šiuos privalumus. Pakeliavus po Azijos šalis ir grįžus namo, norisi toliau džiaugtis natūraliu prausimosi komfortu. Taigi, vokiečių santechnikos ir baldų gamintojas DURAVIT ir garsus prancūzų dizaineris Philippe Starck’as pasitelkė šią idėją ir kartu sukūrė ,,SensoWash Starck” multifunkcinę higieninę unitazo sėdynę su dangčiu, kuri atitinka visus aukščiausius dizaino ir higieninio komforto reikalavimus.

„Duravit SensoWash“ multifunkcinis unitazo dangtis – naujas higienos standartas vonios kambariui
„Duravit SensoWash“ multifunkcinis unitazo dangtis – naujas higienos standartas vonios kambariui

SensoWash“ – multifunkcinis higieninis WC dušas ir dizaino objektas

Nuo šildomos sėdynės iki higieniško dušo. Ypatingai rekomenduojamas ir reikalingas mažiems tualetams.

 

Tualeto ir bidė simbiozė

Philippe Starck’o dizainas visada pasižymi originalumu ir minimalizmu. Higieninė WC sėdynė su dangčiu pasižymi neįprastai dailiu dizainu, o formos švelniai išsilenkia į sieną ir baigiasi elegantišku sidabro spalvos dangteliu. Siekiant išlaikyti gražius kontūrus, visi techniniai komponentai buvo sumažinti tiek, kad tilptų tarp keramikos ir sėdynės. Tik atidarius unitazo dangtį ir išvydus nerūdijančio plieno dušo strypelį, galima suprasti jog jis atlieka ir bidė funkciją. Galima pasirinkti vieną iš trijų skirtingų dušo tipų. ,,Intymi higiena” – leidžia po pasinaudojimo jaustis gaiviai ir švariai. ,,Komfortiška higiena” siūlo kruopštų plovimą su judėjimo funkcija (purkštukas juda pirmyn ir atgal) arba pulsuojančia masažine srove. Ir galiausiai ,,Damų higiena” – šilta, švelni vandens srovė plauna ir atgaivina moters intymias vietas. Vandens temperatūrą, vandens srautą ir purkštuko poziciją galima susireguliuoti individualiai ir kartą išsaugojus, lengvai vėl pasirinkti. Vėjelį, kuris pučia šiltą ir gaivų orą taip pat galima reguliuoti. Purkštukas ir antgalis yra automatiškai išvalomi prieš ir po naudojimosi. Tiek purkštukas iš nerūdijančio plieno, tiek sėdynė prevenciškai yra padengti antibakterine danga. Esant poreikiui, WC sėdynė su dangčiu yra lengvai nuimama. Nesvarbu ar tai ,,Komfortiška higiena” ar ,,Šilto oro fenas” – visas šias funkcijas galima valdyti nuotolinio valdymo pulteliu, kurio dizainui ypatingą dėmesį skyrė Philippe Starck’as.

Valdymo pultelis – dizaino elementas

Sidabro spalvos, elegantiškas į ranką telpantis stačiakampio formos distacinis pultelis, tampa dizaino elementu kasdieniniame naudojime. Dėka membraninės klaviatūros klavišai yra labai lygūs ir malonūs liesti. nuspaudus, jie trumpam apsišviečia. Valdymo pultelis gali būt naudojamas unitazo dangčio atidarymui: pakelti dangtį, pakelti sėdynę ir dangtį, uždaryti dangtį – elektros energija valdomas įrenginys atsidaro ir užsidaro automatiškai, vieno mygtuko paspaudimu. Pati sėdynė yra šildoma ir jos temperatūrą galimą reguliuoti, jutiklis užtikrina, kad jis nebūtų per karštas. Kai vartotojas atsisėda, valdymo pulto pagalba jis išsirenka norimą purkštuko arba vėjelio režimą. Rodyklių klavišai yra naudojami norint pakeisti purkštuko padėtį. Vandens slėgį ir vėjelio, sėdynės bei vandens temperaturą galima individualiai sureguliuoti naudojant +/ – klavišus. Tačiau visa tai galima supaprastinti: nusistačius sau tinkamus parametrus, juos galima išsaugoti dviejuose profiliuose ir su sekančiu naudojimu greitai pasirinkti sau tinkamą. Taip pat yra centrinis “stop” klavišas, kuris iš karto sustabdo visas funkcijas. Kai nuotolinio valdymo pultelio nebereikia, jis yra padedamas į dėklą su magnetiniu laikikliu ir automatiniu užraktu, kuriame jis bus saugomas tvarkingai iki kito naudojimo. Dėklas tiekiamas su trumpa keliomis kalbomis naudojimosi instrukcija.

Visapusiškas saugumas

Gamybos metu DURAVIT skyrė ypatingą dėmesį saugumui: speciali LED naktinio apšvietimo funkcija leidžia geriau orientuotis aplinkoje naktį. Be to, ši multifunkcinė WC sėdynė turi apsaugą nuo vaikų, kad išvengtume nepageidaujamo apsitaškymo: sėdynėje integruoti jutikliai leidžia naudotis funkcijomis tik tuomet, kai įrengimas atpažįsta ,,Tikrajį’’ vartotoją. Temperatūros jutikliai saugo nuo pernelyg aukštos temperatūros. ,,SensoWash Starck” taip pat turi laukimo ir energijos taupymo režimą.

Diktuoja naujus švaros standartus

Niekas taip nevalo kruopščiai, higieniškai, natūraliai ir gaivinančiai kaip vanduo – kiekvienas ,,SensoWash” naudotojas palieka ,,karališkąjį tualeto kambarį” su džiaugsmu, jausdamasis gaivus ir švarus. Tik laiko klausimas kada šis standartas įsitvirtins Europoje ir Amerikoje. Franz‘as Kook‘as, DURAVIT valdybos pirmininkas neabejoja: ,,Žmonės visame pasaulyje jaučia poreikį higieniškai švarai, o kai kartu priderinamas ir išskirtinis dizainas, tai tampa dar patraukliau. Todėl aš ir esu isitikinęs, kad šį standartą atras vis daugiau ir daugiau šalininkų visame pasaulyje”. „SensoWash“ galima užsakyti su visų populiariausių serijų unitazais: „Starck 3“, „Starck 2“, „Darling New“, ,,Happy D.2”, ,,DuraStyle” ir kt. DURAVIT siūlo didelį higieninių unitazų pasirinkimą – naujam dizaino, švaros ir komforto pojūčiui visame pasaulyje.

Koks unitazas yra pats geriausias?

Dar viena inovacija, pritaikyta DURAVIT unitazams yra ,,Rimless” funkcija – tai specialus nuplovimas be mums įprasto nuplovimo lanko. Atviras ir lengvai pasiekiamas unitazo kraštas leidžia lengvai išvalyti ir palaikyti švarą. DURAVIT specialistai, apjungę geriausias unitazo savybes – dizainą, multifunkcinį ,,SensoWash” dangtį ir ,,Rimless” nuplovimo funkciją – sukūrė ,,geriausią unitazą”. Jo geriausios inovatyvios savybės užtikrina harmoningą funkcijų visumą, kasdien garantuojančią komfortabilų tualeto panaudojimą Jūsų vonios kambaryje. Švelnus unitazo nuplovimas, pasinaudojus tualetu bei keramikos higiena daugiau nebebus nesuderinami aspektai. Specialiai ištobulinta „Rimless“ technologija suderinta su „SensoWash“ dušo-tualeto sėdyne, garantuoja maksimalų ir individualų komfortą, unitazo higieną bei optimalų unitazo nuplovimą.

 

,,DuraStyle“ – pripažintas universalus dizainas

Nauja DURAVIT kolekcija „DuraStyle“ išsiskiria siūloma produktų gausa, išskirtiniu dizainu ir galimybėmis. Šią vonios kambario įrangos ir baldų seriją sukūrė pasaulyje pripažintas italų dizaineris Matteo Thun, kuris kurdamas bendradarbiavo su žinomais architektais ir interjero dizaineriais, įvertindamas jų pastabas ir pageidavimus. To rezultatatas yra išbaigta vonios kambario kolekcija, kuri atitinka tiek namų, tiek projektų sektoriaus reikalavimus. „DuraStyle“ dizainas yra labai universalus ir pritaikomas įvairiems stiliams ir poreikiams. Ši serija išsiskiria itin geru kainos/kokybės santykiu. Išskirtiniai serijos bruožai – itin plonas unitazo dangtis, vonių stilinga briauna prie sienos (patogesniam atsikėlimui ir higienos priemonių laikymui), bei labai didelis vonios kambario baldų pasirinkimas.

DURAVIT gamintojo serijos „DuraStyle“ dizainas yra pripažintas profesionalų – 2013 metais ši serija gavo „Red dot“ dizaino apdovanojimą!

 
 
 

Baldų įvairovė, galimybės ir kainos/kokybės santykis nustebins

Happy D.2“ – moteriškai žavi ir prašmatni DURAVIT gamintojo serija

Minimalistinis architektūrinis dizainas tampa vis populiaresnis vonios kambaryje. Sieger Design sukurta nauja „Happy D.2“ gaminių serija parodo, kad minimalistinis dizainas ir minkštos paviršių linijos puikiai dera. Šios serijos gaminiai – akiai malonių formų ir nesenstančio dizaino. DURAVIT gamintojas siūlo šiuos „Happy D.2“ produktus: keraminę santechniką (unitazus, praustuvus, bidė ir pan.), vonios kambario baldus ir vonias. „Happy D.2“ produktai išsiskiria minkštomis linijomis ir užapvalintais kampais, todėl formos yra šviesios ir aiškios. Išbaigta kolekcija vonios kambariui suteikia moteriškų formų švelnumą, kuris derinamas su praktiškumu, patogumu bei naujausiomis techninėmis inovacijomis. „Happy D.2“ serija jau yra gavusi ne vieną tarptautinį dizaino apdovanojimą – „Red dot“, , ,,IF“ ir kt.

 

„Happy D.2“ elegantiški unitazai gali būti komplektuojami su multifunkciniu higieniniu „SensoWash“ dangčiu, o taip pat užsakomi ir su naujovišku „Rimless“ nuplovimu, kuris užtikrina paprastenį valymą.

 

,,Happy D.2” serijos vonios išsiskiria patogumu. Optimalus nugaros zonos kampas leidžia komfortiškai gulėti vonioje. Vonias galima užsisakyti su įvairiomis masažo sistemomis. „Happy D.2“ serijos baldai siūlomi su populiariais riešuto, ąžuolo ar kaštono tikro medžio faneros paviršiais. Mediniai stalviršiai yra ypatingai ploni, matomas priekinis kraštas yra tik 12 mm aukščio. Seriją papildo elegantiška lentynėlė, kuri gali būti įvairių pločių. Prašmatnūs keraminiai unitazai ir bidės yra kompaktiški, gali būti pastatomi arba pakabinami. Lengvai išlenktas unitazo dangtis atrodo beveik plokščias. Automatinė dangčio nusileidimo funkcija „SoftClose“ užtikrina naudojimo komfortą. Veidrodžiai sumontuoti su specialiu apšvietimo skydeliu. Naujoviška diodinė apšvietimo technologija leidžia optimaliai apšviesti veidą.

 

Nauja aukštos kokybės DURAVIT garso sistema yra nepastebimai integruota į visas veidrodines spinteles su LED apšvietimu. Kokybiško garso muzika transliuojama ir valdoma belaide standartine ,,Bluetooth” sistema. Pirmos klasės garso kokybę vonios kambariui užtikrina du 5W garsiakalbiai ir papildoma 25W žemų dažnių kolonėlė.

Apie DURAVIT

„Duravit AG“ yra vokiečių gamintojas iš Švarcvaldo (Black forest) regiono. Kompanijos istorija prasidėjo 1817 metais Vokietijoje, Hornberg miestelyje. Tuo metu Georg Friedrich Horn savo įkurtoje keramikos dirbinių gamykloje pradėjo gaminti indus. 1956 metais pradėti gaminti porceliano gaminiai, asortimentas pasipildė sanitarinės keramikos produktais. Tai buvo sėkmingas kompanijos krypties pasirinkimas ir naujo vardo santechnikos srityje atsiradimo pradžia. Šiandien „Duravit AG“ yra tarptautinė kompanija, gaminanti produktus 10-yje gamyklų, turinti visame pasaulyje virš 5000 darbuotojų. Gamintojas turi gilias tradicijas ir orientuotas į inovacijas, dizainą bei kokybę. DURAVIT išsiskiria naujausiomis technologijomis, išskirtininiu dizainu ir naujoviškais sprendimais.

Šiandien kompanija siūlo išskirtinio dizaino ir nepriekaištingos vokiškos kokybės produktus: keraminę santechniką ir virtuvės plautuves, vonios kambario baldus, akrilines vonias, garo kabinas, saunas, baseinus ir higieninius unitazų dangčius „SensoWash“ su bidė funkcija. DURAVIT  siūlo beveik viską vonios kambario įrengimui ir garantuoja individualumą, vieningą dizainą ir jaukumą. Kiekvienas išsirinks sau tinkamus produktus, kadangi asortimentas yra labai platus, siūloma stilių įvairovė ir skirtingų kainų lygių produktai.

DURAVIT glaudžiai bendradarbiauja su ,,Hansgrohe“ gamintoju ir turi tų pačių dizainerių sukurtas bendras vonios kambario kolekcijas, pvz. prancūzų dizainerio Philippe Starck sukurta ,,Starck“ kolekcija, Phoenix Design sukurta ,,PuraVida“ kolekcija ir kitos. DURAVIT produktų nesenstantis dizainas, naujausios technologijos ir individualumas – tai pridėtinė vertė, kurią gauna kiekvienas klientas. DURAVIT įkvepia vonios kambarį gyvenimui!

DURAVIT produktų teiraukitės prekybos partnerių parduotuvėse: ,,Aquahome“, ,,Celsis“, ,,Muresta“, ,,Sidabrinis Krioklys“, ,,Tavydas“.

Daugiau informacijos: www.duravit.lt , www.youtube.com/Duravit

 

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

Teisininkai apie Eligijaus Masiulio „paskolos“ legalizavimą: „Tai dar nieko nereiškia“

24sek

Kauno „Žalgirio“ sirgaliai: mylimiausią žaidėją nulemia plaukų spalva ir kodėl trečia vieta geriau už auksą

Pasaulis kišenėje

Naujutėlaitis milžinas už 625 milijonus: į Klaipėdą atplaukė ką tik pakrikštytas kruizinis laivas

24sek

NBA komandos vadovas: kodėl „Raptors“ neišmainys Jono Valančiūno?

Aktualu

Papiktino užtvertas Kauno klinikų vaistinės įėjimas neįgaliesiems: įrengia ir nenaudoja?

Vardai

Pirmagimio besilaukianti Greta Lebedeva: „Svajojam apie du ar tris vaikučius, kaip Dievas duos“

Pasaulis kišenėje

Turkiškų atostogų prisiminimai: kaip namuose pasigaminti tikrą kebabą

Vardai

Karališkų vestuvių svečiai „eBay“ aukcione parduoda šventėje gautas dovanas: kaina kyla tūkstančiais

Aktualu

Dėl barnio išlaipinęs keleivį, vairuotojas su „VW Passat“ netrukus rėžėsi į medį

22 kartus į Everestą užkopęs nepalietis pagerino savo paties pasiektą pasaulio rekordą

Aktualu

Premjeras Saulius Skvernelis apie galimus konkurentus: „Tegul pasinervina“

Gyvenimas

Trenerė A.Pakalenkaitė: „Jei figūrą paveldime, kodėl tiek daug žmonių priauga po 6–20 kg per kelis mėnesius?“

Klajokliai elnių augintojai Mongolijoje siekia išsaugoti tradicijas

Maistas

„100 tortų Lietuvai“: „Holigans“ trispalvis datulių ir anakardžių tortas

Mokslas.IT

„Xiaomi Mi“ robotas siurblys: kaip kinai išvalė grindis ir nušluostė nosis

Vardai

Seserys Puzaraitės ir Katažina: ar jos išdrįsta pasirodyti mieste be jokio makiažo?

Kurios įmonės indėlis Kauno miesto gerovei svarbiausias?

Vardai

Minint teroro atakos Mančesteryje metines Ariana Grande pasidalino jautria žinute

Verslas

LRT tarybos pirmininku išrinktas Liudvikas Gadeikis

15min tema Verslas

Sulieknėk, keliauk, atsinaujink, pirk – asmenines reklamas jau galima užčiaupti

Naujienos

Aktualu

Teisininkai apie Eligijaus Masiulio „paskolos“ legalizavimą: „Tai dar nieko nereiškia“

24sek

Kauno „Žalgirio“ sirgaliai: mylimiausią žaidėją nulemia plaukų spalva ir kodėl trečia vieta geriau už auksą

Pasaulis kišenėje

Naujutėlaitis milžinas už 625 milijonus: į Klaipėdą atplaukė ką tik pakrikštytas kruizinis laivas

24sek

NBA komandos vadovas: kodėl „Raptors“ neišmainys Jono Valančiūno?

Aktualu

Papiktino užtvertas Kauno klinikų vaistinės įėjimas neįgaliesiems: įrengia ir nenaudoja?

Vardai

Pirmagimio besilaukianti Greta Lebedeva: „Svajojam apie du ar tris vaikučius, kaip Dievas duos“

Pasaulis kišenėje

Turkiškų atostogų prisiminimai: kaip namuose pasigaminti tikrą kebabą

Vardai

Karališkų vestuvių svečiai „eBay“ aukcione parduoda šventėje gautas dovanas: kaina kyla tūkstančiais

Aktualu

Dėl barnio išlaipinęs keleivį, vairuotojas su „VW Passat“ netrukus rėžėsi į medį

22 kartus į Everestą užkopęs nepalietis pagerino savo paties pasiektą pasaulio rekordą

Aktualu

Premjeras Saulius Skvernelis apie galimus konkurentus: „Tegul pasinervina“

Gyvenimas

Trenerė A.Pakalenkaitė: „Jei figūrą paveldime, kodėl tiek daug žmonių priauga po 6–20 kg per kelis mėnesius?“

Klajokliai elnių augintojai Mongolijoje siekia išsaugoti tradicijas

Maistas

„100 tortų Lietuvai“: „Holigans“ trispalvis datulių ir anakardžių tortas

Mokslas.IT

„Xiaomi Mi“ robotas siurblys: kaip kinai išvalė grindis ir nušluostė nosis

Vardai

Seserys Puzaraitės ir Katažina: ar jos išdrįsta pasirodyti mieste be jokio makiažo?

Kurios įmonės indėlis Kauno miesto gerovei svarbiausias?

Vardai

Minint teroro atakos Mančesteryje metines Ariana Grande pasidalino jautria žinute

Verslas

LRT tarybos pirmininku išrinktas Liudvikas Gadeikis

15min tema Verslas

Sulieknėk, keliauk, atsinaujink, pirk – asmenines reklamas jau galima užčiaupti

Metas rinktis

Maistas

Laikas griliui

Išlaikyk atostogų ritmą

Sveikata

Automobilių švaros centras AINAVA

Ryškiems įvarčiams

Pasaulis kišenėje

Sulčių nauda

Daugiau skonio

Unicef vaikų bėgimas „Už kiekvieną vaiką“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką