Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Geriausia Baltijos šalių vaistine pripažinta „Eurovaistinė“ Kaune

Geriausia Baltijos šalių vaistine pripažinta „Eurovaistinė“ Kaune
UAB „Eurovaistinė“ nuotr. / Geriausia Baltijos šalių vaistine pripažinta „Eurovaistinė“ Kaune
Šaltinis: Pranešimas spaudai
Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vaistinių tinklus ir didmenines farmacijos produktų platinimo įmones Baltijos šalyse, Lenkijoje ir Ukrainoje valdanti įmonė „Euroapotheca“ paskelbė geriausią 2016 m. grupės įmonę ir vaistinę. Geriausia įmonių grupės bendrove pripažinta UAB „Eurovaistinė“, o geriausia vaistine – Kaune, Raudondvario pl. 284A, įsikūręs bendrovės filialas.

„Euroapotheca“ generalinė direktorė Rūta Lapinskienė teigia, kad tradiciją kasmet pasidžiaugti geriausiais rezultatais padiktavo viena iš įmonių grupės vertybių – aistra laimėti.

„Matome didelę prasmę kasmet pasveikinti darbuotojus, kurie per metus išsiskyrė atkaklumu, profesionalumu ir komandiniais veiksmais pasiekė užsibrėžtų tikslų. Renkant geriausią vaistinę, atsižvelgiame į pardavimų plano vykdymą, EBITDA rodiklį, efektyvumą ir darbuotojų našumą. Šiemet geriausios vaistinės rinkimai neužtruko, nes iš visų šalių vienintelė visus kriterijus atitinkanti vaistinė Baltijos šalyse buvo Kaune įsikūrusi vaistinė. Tarp 10 geriausių grupės vaistinių pirmosios trys vietos atiteko Lietuvai“, – rezultatus komentuoja R. Lapinskienė.

Įvertinimo sulaukusios „Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė džiaugiasi, kad šiais metais abu apdovanojimus pavyko susigrąžinti iš Latvijos.

„Praėjusiais metais užsibrėžėme nemažai sudėtingų tikslų – įgyvendinome ne vieną unikalų geros savijautos projektą, įvedėme naują lojalumo programą, intensyviai plėtėmės ir rekonstravome vaistines. Tikiu, kad pergalę paskatinusius puikius rezultatus lėmė būtent komandinis darbas. Šie metai nusimato būti ne mažiau reikšmingi, tad tikiuosi, kad tvirtai judėsime pirmyn ir išliksime geruoju pavyzdžiu kitoms grupės įmonėms”, – sako „Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė.

informacija
EUROVAISTINĖ, UAB administracija
Vadovas: Asta Šerkšnienė Darbuotojų sk.: 1525 2015m . Pajamos: > 100 mln. Eur
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką