Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

„Huawei AppGallery“ kviečia į „LOGIN Game changers“ renginį: išvyskite tuos, kurie savo sritis apvertė aukštyn kojomis

Perversmu taksi industrijoje tapusi pavėžėjimo platforma „Bolt“, vestuvių planuotoja – mobiliojoje aplikacijoje „Foxy wedding“, mokykla, kurioje vaikai ugdomi žaisdami „Minecraft“ – tik keli pavyzdžiai inovacijų, kurios negrįžtamai pakeitė tam tikrus sektorius. Šių novatoriškų idėjų įgyvendinimo istorijas bus galima išgirsti jau netrukus – rugsėjo 24–25 dienomis, Litexpo. Visus, norinčius sužinoti, kaip gimsta inovatyvios idėjos ir kaip jos keičia žaidimo taisykles, į renginį „LOGIN Game changers“ kvies jo partneris „Huawei AppGallery“.
Technologijų ir inovacijų festivalis „LOGIN 2019“
Technologijų ir inovacijų festivalis „LOGIN“ / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.
Temos: 2 „Huawei“ Login

LOGIN kasmet kalba apie inovacijas, o „Huawei“, šiemet tapusi pirma didžiausia išmaniųjų telefonų gamintoja pasaulyje, nuolatos brėžia vis aukštesnę technologijų kartelę.

„Šiandieniniame pasaulyje nėra vienos technologijos ir vieno įrenginio – kasdienybėje visi įrenginiai turi veikti kaip vienas tam, kas palengvintų mūsų gyvenimus. Tai – pagrindinis „Huawei“ siekis: kuriame dirbtiniu intelektu paremtas technologijas, kurios itin sklandžiai jungiasi tarpusavyje ir taip kuria pačią geriausią technologinę patirtį bei dar labiau sujungtą išmanųjį pasaulį. Per pastaruosius metus išgyvenome nemažai iššūkių, bet visi jie leido mums nueiti ir pasiekti daugiau – per vienerius metus sukurta „AppGallery“ aplikacijų galerija yra geriausia to iliustracija, tad prisidėdami prie „Game changers“ renginio džiaugiamės galėdami suburti daug rinkos inovatorių ir įkvėpti kitus savo patirtimi keisti pasaulį“, – sako Justė Karpavičiūtė, „Huawei“ komunikacijos vadovė Baltijos šalyse.

Asmeninio archyvo nuotr./Justė Karpavičiūtė
Asmeninio archyvo nuotr./Justė Karpavičiūtė

LOGIN vadovė Sandra Meškauskaitė-Stepšienė džiaugiasi, kad gali bendradarbiauti su technologijų milžine, kuri kasmet sugeba nustebinti vartotojus.

„Mūsų partneriai kasdien įrodo, kad inovacijos nėra ateitis – tai yra dabartis. Išmanieji telefonai, laikrodžiai ir kiti įrenginiai yra mūsų kasdienybės dalis – juos nuolat turime su savimi. Tad labai džiugu, kad „LOGIN Game changers“ renginyje su savo lankytojais galėsime pasidalinti istorijomis, kai idėjos virto pasaulinėmis inovacijomis“, – pridūrė ji.

Šiame renginyje bus galima išgirsti ir mokslininką iš Silicio slėnio Alfredą Chmieliauską Jaunesnyjį, konsultantą, startuolio „Cargo stream“ kūrėją Leon can dar Laan, aviacijos ekspertą Simoną Bartkų, „Httpool“ Lietuvoje, atstovaujančią didžiausius socialinius tinklus pasaulyje, vadovą Šarūną Sakalauską ir daugelį kitų.

Visi įsigiję bilietus į šį renginį, turės unikalią galimybę išgirsti ir nuotolinį Lucy Hawking pranešimą. Mokslininkė linksmai ir paprastai papasakos apie kosmoso paslaptis, mokslą bei švietimą. Ji tęsia savo tėvo žymaus mokslininko Stephen Hawking darytus darbus bei baigė rašyti jo nebaigtą knygą.

Šiemet LOGIN keičia savo veidą – inovacijų ir technologijų gerbėjus rugsėjo 24–25 dienomis pasitiks ne vienas, o keturi renginiai. Festivalio organizatoriai, norėdami užtikrinti dalyvių, partnerių ir pranešėjų saugumą, šių metų inovacijų ir technologijų festivalį verčia 4 atskirais renginiais: LOGIN Progress makers, LOGIN Curious minds, LOGIN Future leaders ir LOGIN Game changers. Visi šie renginiai tuo pačiu metu vyks numatytomis dienomis, parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

„LOGIN Game changers“ renginio pranešėjų sąrašą galite rasti čia, bilietus įsigyti galite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius