Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gruodžio 16d. 11:04

Į programinės įrangos pristatymą – su 3D akiniais

Konferencija
Projekto partnerio nuotr. / Konferencija

Lietuvos įmonės atranda naujas erdves verslo renginiams. Štai UAB „InfoEra“, kurianti programinę įrangą matininkams ir geodezininkams, kasmetinę konferenciją „GeoMap 2016 naujovės“ šiemet surengė „Multikino“ kino teatre, o produkto naujoves esamiems ir potencialiems klientams pristatė 3D filmo pavidalu.

Pasak „InfoEros“ programinės įrangos matininkams ir geodezininkams padalinio vadovo Leonardo Žilinsko, šįkart naujas programos galimybes norėjosi pristatyti kitaip  -  neįprastoje matininkams erdvėje.

„Kino teatro salė tapo idealia vieta neįprasto tipo renginiui organizuoti. Man pačiam didžiausias iššūkis buvo per ganėtinai trumpą laiką sukurti itin aukštos kokybės (4K) intriguojančius 3D specialiuosius efektus ir kitą vaizdinę medžiagą“, – pasakoja L.Žilinskas.

Projekto partnerio nuotr./Konferencija
Projekto partnerio nuotr./Konferencija

Kurdamas filmą apie „GeoMap“ naujoves jis pasitelkė „Autodesk 3ds Max“ bei vaizdinio pateikimo rinkos lyderių „Chaos Group“ „V-Ray“ programinę įrangą. 47 min. trukmės 4 K raiškos filmui sukurti prireikė 270 val.

„Džiaugiuosi darbuotojų iniciatyva ir prisiimtais iššūkiais. Sprendimas organizuoti programinės įrangos pristatymą kino salėje vienareikšmiškai pasiteisino. Į renginį atvyko kur kas daugiau dalyvių nei įprastai, o salės nuomos kaštai nebuvo  didesni, nei organizuojant renginį konferencijų salėje“, – sako „InfoEros“ vykdantysis direktorius Edvinas Grigaliūnas.

Pasak „Multikino“ rinkodaros vadovo Raimundo Bilinsko, atvejis, kai įmonė kreipiasi dėl galimybės parodyti potencialiems klientams ir partneriams savo sukurtą 3D filmą – pirmas.  Aplamai pastaraisiais metais pastebimai daugėja įmonių, besikreipiančių dėl galimybės organizuoti konferenciją, mokymus ar kitokį renginį.

Projekto partnerio nuotr./Konferencija
Projekto partnerio nuotr./Konferencija

„Šaunu, kad įmonės nebijo naujovių ir nevengia originalių pristatymų. Įvairius verslo renginius Lietuvoje organizuojame nuo 2012 m. Įmonės sales iš pradžių nuomojosi privatiems filmų seansams per kompanijų vakarėlius ar vykdydamos motyvacijos programas. Kiek vėliau atsirado poreikis konferencijoms, seminarams. Ilgainiui pradėjome siūlyti vietą ir mokymams, organizuoti reklamines ir viešųjų ryšių akcijas“, – pasakoja R.Bilinskas.

Projekto partnerio nuotr./Konferencija
Projekto partnerio nuotr./Konferencija

Kino salių nuoma ir renginių organizavimo veikla yra pagrindinės bendrovės Lenkijoje sudėliotos strategijos dalis . Todėl „Multikino Lietuva“, kaip ir pagrindinė bendrovė, pozicionuoja save ne tik kaip kino teatrą, bet ir kaip vietą renginiams.

Apie „InfoErą“

UAB „InfoEra“ įkurta 1998 m. Įmonė teikia sprendimus matininkams, geodezininkams, architektams, konstruktoriams, inžinerinių sistemų projektuotojams, gamybos ir statybų sektoriui. „InfoEra“ siūlo platų „Autodesk“ programinės įrangos sprendimų spektrą. Bendrovė taip pat teikia sprendimų diegimo, įgyvendinimo, tobulinimo-programavimo paslaugas, konsultuoja klientus ir vykdo mokymus.

Apie „Multikino“

Bendrovė „Multikino“ įkurta Lenkijoje 1995 m. Pirmasis šio prekės ženklo kino teatras atidarytas Poznanėje 1998 m. 2010 m. „Multikino“ pradėjo veiklą Latvijoje ir Lietuvoje. Be pagrindinės veiklos, „Multikino“ teikia kino salių nuomos ir renginių organizavimo paslaugas.

Partnerio turinys
Temos: 1 Multikino

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką