Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 29d. 16:50

Ilgalaikis bendradarbiavimas su tiekėjais – vertybė, kurianti naudą pirkėjams

Ilgalaikis bendradarbiavimas su tiekėjais – vertybė, kurianti naudą pirkėjams
Partnerio nuotr. / Ilgalaikis bendradarbiavimas su tiekėjais – vertybė, kurianti naudą pirkėjams

Susitikti ir padėkoti, regis, nėra sudėtinga. Bet norint asmeniškai padėkoti kuo didesniam skaičiui didžiausio Lietuvos prekybos tinklo tiekėjų, tūkstančiams darbuotojų bei šimtams tūkstančių ištikimų klientų – iššūkis tampa labai rimtas. „Maximos“ generalinė direktorė Kristina Meidė sako, kad bendravimui su partneriais skiriamas laikas atsiperka, nes pirmaujančio verslo ambicingus tikslus įmanoma pasiekti tik sutelkus bendras prekybininkų ir tiekėjų jėgas.

Pasak K. Meidės, „Maximoje“ yra stiprus suvokimas, kad prekybos verslas gali augti tik glaudžiai bendradarbiaujant su tiekėjais. Geriausių rezultatų pasiekiama, kai verslo partnerius sieja ilgametė partnerystė, todėl šią vasarą „Maxima“ nusprendė vykti per Lietuvos miestus ir miesteliuose, kur kiekvienąkart stabtelėjus būtų padėkojame vietoms bendrovėms, be kurių pirkėjų nepasiektų lietuviška produkcija. Į šias šventes aktyviai įsitraukia ir lankomų Lietuvos miestų vadovai, bendruomenės, pirkėjai ir „Maximos“ darbuotojai.

Lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ organizuojamas „Ačiū“ turas po Lietuvą šiemet tapo unikaliu reiškiniu. „Lankydami Lietuvos miestus ir miestelius jaučiame, kad kuriame šventę vietoms bendruomenėms. Kad ir kur važiuojame, žmonės mus visur sutinka šiltai ir svetingai. Kiekviename regione susitinkame su partneriais – dėkojame už patikimą darbą kartu ir išnaudotas galimybes tobulėti. Tad nuoširdus „Ačiū“ turi didelę galią – vienyti, kurti ir augti“, – teigia „Maximos“ generalinė direktorė K. Meidė.

Kiekvienas susitikimas – išskirtinis

„Ačiū“ turas tapo svarbia kampanijos „Lietuva, ačiū!”, pradėtos šių metų pradžioje, dalimi. Turas prasidėjo nuo Anykščių, kur šią vasarą puikiai įsiliejo į tradicinį pasaulio anykštėnų suvažiavimą ir Anykščių miesto šventę. Kiti padėkos maršruto miestai ir miesteliai buvo parenkami burtų keliu. Turą planuojama tęsti ir kitąmet.

Partnerio nuotr./Ilgalaikis bendradarbiavimas su tiekėjais – vertybė, kurianti naudą pirkėjams
Partnerio nuotr./Ilgalaikis bendradarbiavimas su tiekėjais – vertybė, kurianti naudą pirkėjams

Kadangi „Maximos“ parduotuvių tinklas yra labai platus, atsiskleidė galybė galimų maršruto variantų. „Kiekviename Lietuvos regione turime tiekėjų, be kurių produkcijos mūsų klientai neįsivaizduoja savo kasdienių apsipirkimo. Vietos ūkininkai, gamintojai ir tiekėjai mus nuolat nustebina išskirtiniais pasiūlymais ir idėjomis – susitikdami tiesiogiai dalijamės vertingomis įžvalgomis ir semiamės įkvėpimo. Kartu atrandame daug galimybių, kaip paskatinti pirkėjus rinktis Lietuvos gamintojų produkciją“, – teigia Vilma Drulienė, „Maximos“ komercijos vadovė.

V. Drulienė tikisi, kad tokie pat aktyvūs pokalbiai ir plačios diskusijos vyks šiųmetinėje Lietuvos gamintojų ir tiekėjų konferencijoje, kurios pagrindinė tema – kaip dar labiau padidinti mūsų šalies gamintojų pardavimus.

Aktyviai palaiko vietos gamintojus

Vienas iš „Ačiū“ turo akcentų – lankomo miesto didžiausioje „Maximos“ parduotuvėje pasiūloma speciali akcija, skirta tik šiam miestui.

Akcijos formatas yra intriguojantis, nes kiekvienąkart akcinės prekės yra parenkamos pagal pirmąją miesto raidę. Pavyzdžiui, specialiai Anykščiams skirtų pasiūlymų sąraše puikavosi arbūzai, antiena, aliejus ir kt., Marijampolėje akcinėmis prekėmis tapo miltai, majonezas, melionai, malta mėsa, o druskininkiečiai pigiau pirko dešros, dribsnių, dantų pastos ir t.t. Visaginiečiai gausiai pirko vynuoges, varškę ir viščiukus, nes visų šių pasiūlymų kaina buvo simbolinė – vos 1 euras.

Partnerio nuotr./Ilgalaikis bendradarbiavimas su tiekėjais – vertybė, kurianti naudą pirkėjams
Partnerio nuotr./Ilgalaikis bendradarbiavimas su tiekėjais – vertybė, kurianti naudą pirkėjams

„Tačiau mūsų pirkėjų sprendimus ir pasirinkimus lemia ne tik gera kaina ir akcijos. Bendraudami su vietos gamintojais ir mūsų parduotuvių lankytojais nuolat girdime tą patį – žmonėms yra svarbu pirkti savo krašte užaugintą ir pagamintą produkciją. Taigi, neverta nė spėlioti, kas kepa Ukmergėje populiariausią duoną, nes tai akivaizdu – bendrovė „Ukmergės duona“, – atkreipia dėmesį V. Drulienė.

„Ačiū“ turo metu susitikimuose su vietos gamintojais dalyvauja ir savivaldos administracijos vadovai. Vietos valdžia palaiko lietuviškų verslų bendradarbiavimą, kurio rezultatas – indėlis į gerėjančią ekonominę situaciją.

Rugsėjį „Maximos“ atliktas lojalių pirkėjų tyrimas taip pat patvirtino, kad pirkdami lietuviškus gaminius dalis žmonių jaučiasi prisidedantys prie savo krašto ir šalies ekonomikos augimo.

„Esame lietuviškas prekybos tinklas, kuris užaugo kartu su visa Lietuva bei ją kasdien kuriančiais žmonėmis. Ilgalaikė partnerystė su geriausiais Lietuvos gamintojais ir pirkėjų pasitikėjimas yra pagrindas, be kurio „Maxima“ negalėtų augti. Per „Ačiū“ turą siekiame apvažiuoti kuo daugiau Lietuvos, nes norime nuoširdžiai padėkoti už kiekvieno pirkėjo, darbuotojo ir tiekėjo indėlį – tik visi kartu galime kurti Lietuvą“, – sako prekybos tinklo „Maxima“ generalinė direktorė K. Meidė.

Naujausia stotelė – Žemaitijoje

„Ačiū“ turas šiemet jau aplankė Anykščius, Visaginą, Kėdainius, Marijampolę, Druskininkus, Radviliškį ir Ukmergę, o šio savaitgalio stotelė – Žemaitijos sostinė – Telšiai. Šventei iškepta net 300 kilogramų tortų ir sudarytas specialiai Telšiams skirtą akcinių prekių iš „T“ raidės sąrašas.

Partnerio nuotr./Ilgalaikis bendradarbiavimas su tiekėjais – vertybė, kurianti naudą pirkėjams
Partnerio nuotr./Ilgalaikis bendradarbiavimas su tiekėjais – vertybė, kurianti naudą pirkėjams

„Džiaugiuosi, kad burtai lėmė į Telšius atvykti dar šiemet, kai minimi Žemaitijos metai. Norisi būti šios šventės dalimi ir ją papildyti mūsų švente. „Ačiū“ turas yra apie bendruomeniškumą, nes vertiname ilgametę bendrą veiklą su mūsų tiekėjais, pirkėjais ir darbuotojais Telšių rajone. Tik bendradarbiaudami visi galime augti ir tobulėti. Todėl siekiame partnerystės ir esame už ją dėkingi visai mūsų bendruomenei mieste. Atvažiavome su dovanomis ir vaišėmis, kad padėkotume Telšiams“, – sakė K. Meidė, lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ generalinė direktorė.

„Ačiū“ turo šventė prasidėjo Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje. K. Meidė kartu su Telšių rajono savivaldybės meru Kęstučiu Gusarovu įteikė padėkas ir apdovanojimus rajone veikiantiems gamintojams ir ilgamečiams „Maximos“ tiekėjams – bendrovėms „Žemaitijos pienas“, „Baltijos mineralinių vandenų kompanija“ ir „Telteksa“. Į vieną vietą sukvietusi Telšių krašto gamintojus, „Maxima“ dėkojo už puoselėjamą savo krašto lietuvišką produkciją, kurią noriai perka ir vertina didžiausio Lietuvoje prekybos tinklo pirkėjai.

„Maximos“ generalinė direktorė K. Meidė tikisi, kad su dar daugiau bendrovių iš viso Žemaitijos regiono pavyks susitikti kitą savaitę Vilniuje vykstančioje ir „Maximos“ inicijuotoje Lietuvos gamintojų ir tiekėjų konferencijoje. Pagrindinė tema šių metų konferencijoje – kaip dar labiau padidinti lietuviškos produkcijos paklausą.

Daugiau sėkmingų lietuviško verslo istorijų ir vertingų profesionalų įžvalgų – gruodžio 4 d. įvyksiančioje „Lietuvos gamintojų ir tiekėjų konferencijoje 2019“, „Litexpo“ parodų rūmuose Vilniuje. Registruokitės portale www.lietuviskasverslas.lt ir gyvai stebėkite konferencijos transliaciją 15min.lt.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką