Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 lapkričio 17d. 12:19

Įmonių grupė „Elme Metall“ Lietuvoje atidarė sandėlių kompleksą

Įmonių grupė „Elme Metall“ Lietuvoje atidarė sandėlių kompleksą.
VLG nuotr. / Įmonių grupė „Elme Metall“ Lietuvoje atidarė sandėlių kompleksą.
„BLRT Grupp“ koncernui priklausanti „Elme Metall“ įmonių grupė Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje baigė statyti naują sandėlių kompleksą.

Didžiausio regione sandėlių komplekso, skirto metalo produkcijos saugojimui ir platinimui, statyba yra dar vienas žingsnis, įgyvendinant įmonių grupės „Elme Metall“ vystymo strategiją. Techninė įranga visiškai atitinka visus prekių saugojimui keliamus šiuolaikinius reikalavimus, o vidinė logistikos tarnyba užtikrina krovinio paruošimą išsiuntimui bet kuriuo kliento pasirinktu laiku. Naujame sandėlių komplekse vienu metu galima aptarnauti didelį kiekį krovininių transporto priemonių.

„Padidėjus sandėliavimo plotui, mes galėsime išplėsti siūlomos produkcijos nomenklatūrą ir sukurti palankesnes sąlygas mažmeninei ir smulkiai didmeninei prekybai regione vystyti, pagerinti bendrą klientų aptarnavimo lygį, o tai, savo ruožtu, leis mums sustiprinti savo pozicijas Lietuvos rinkoje.

VLG nuotr./Įmonių grupė „Elme Metall“ Lietuvoje atidarė sandėlių kompleksą.
VLG nuotr./Įmonių grupė „Elme Metall“ Lietuvoje atidarė sandėlių kompleksą.

Klientai, pateikdami užsakymus internetinėje parduotuvėje, galės produkciją atsiimti sandėlyje, arba, esant poreikiui, kroviniai bus pristatyti nurodytu adresu. Modernus sandėlių kompleksas užtikrina nenutrūkstamą, savalaikį ir greitą klientų aptarnavimą, o patogus susisiekimas atveria galimybes užsakymus pristatyti greičiau ir operatyviau“, teigė UAB „Elme Metall Lithuania“ direktorius Vytautas Jankūnas.

Kitas „Elme Metall“ vystymo strategijos įgyvendinimo etapas – naujo didžiausio Baltijos šalyse metalo apdirbimo gamybos komplekso statyba Klaipėdos LEZ teritorijoje. Dėl patogios geografinės padėties, žymiai pagerės užsakymų vykdymo procesai tiek Baltijos šalių rinkoje, tiek ir Skandinavijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose bei kituose netoliese esančiuose regionuose.

Įmonių grupė „Elme Metall“ savo veiklą Lietuvoje pradėjo 2004 metais. Bendrovė specializuojasi metalo gaminių pardavimuose ir apdirbime. „Elme Metall“ yra šios pramonės šakos lyderis Baltijos šalyse ir Kaliningrado srityje. Šiandien „Elme Metall“ yra tarptautinė bendrovė, turinti savo filialus Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Suomijoje, Lenkijoje ir Rusijoje. Bendrovėje dirba daugiau nei 500 darbuotojų. Planuojama, kad 2021 metais „Elme Metall“ apyvarta sieks daugiau nei 200 milijonų eurų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

02:11
16:07
02:16

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką