TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Įmonių vadovai domėjosi darbuotojų sveikatos draudimu

Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Trečiadienio vakarą prestižinėje sostinės erdvėje „Silver Sky“ vyko renginys įmonių vadovams. Jo metu buvo pristatomas bendras trijų Lietuvoje pripažintų medicinos įstaigų ir gyvybės draudimo bendrovės sveikatos paslaugų pasiūlymas, aktualus ir reikalingas įmonių darbuotojams.

Šio sveikatos paslaugų pasiūlymo partneriai – Medicinos diagnostikos ir gydymo centras, Grožio terapijos ir chirurgijos klinika „Sugihara“, odontologijos klinikų grupė  „Denticija“ , kartu su draudimo bendrove „SEB gyvybės draudimas“.

Sveikatos draudimas – puiki darbuotojų motyvavimo priemonė. Darbdaviui svarbu turėti  sveikus darbuotojus; sveikatos draudimas  jam naudingas ir dėl mokestinės lengvatos. Įmonės, galinčios pasiūlyti tokius motyvavimo produktus savo darbuotojams, įgyja išskirtinumą darbo rinkoje bei tampa patrauklesnėmis darbuotojams. Apdraustasis gauna kokybiškas paslaugas Lietuvoje pripažintose medicinos įstaigose, taupo savo ir darbdavio laiką ir lėšas.

Renginio metu naująjį sveikatos paslaugų pasiūlymą įmonėms pristatė Medicinos diagnostikos ir gydymo centro direktorius Laimutis Paškevičius, Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ direktorius Artūras Bareikis, odontologijos klinikų grupės  „Denticija“ direktorius Petras Lisauskas.

Apie pasiūlymo išskirtinumus ir vertę įmonėms bei jų darbuotojams kalbėjo Medicinos diagnostikos ir gydymo centro pardavimo atstovė Loreta Žeimytė – Dvareckienė ir „SEB gyvybės draudimas“ projektų vadovas Vytautas Radzevičius.

Antroje renginio dalyje verslo atstovai dalyvavo „Vyno banko“ vynų ir „Kavos su meile“ degustacijose, klausėsi tradicinės džiazo muzikos, kurią atliko žinomas pianistas Egidijus Buožis, 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką