TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Informacija Kauno m. viešojo transporto keleiviams

E.bilieto sistema kaune
Kaunas.lt nuotr. / E.bilieto sistema kaune
Šaltinis: 15min
0
A A

Informacija Kauno m. viešojo transporto keleiviams apie viešojo transporto įkainių pasikeitimus nuo kovo 1 d.

Nuo kovo 1 d., Kauno miesto gyventojai:

  • sulaukę 80 metų ir vyresni;
  • sulaukę pensinio amžiaus ir gaunantys šalpos pensijas, kurių mėnesinis pajamų dydis neviršija Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyto valstybės remiamų pajamų dydžio;
  • nuo 1939–1990 metų okupacijų nukentėję asmenys – politiniai kaliniai ir tremtiniai, buvusių getų, koncentracijos ar kitokio tipo prievartinių stovyklų kaliniai;
  • Lietuvos Respublikos nepriklausomybės gynėjai, nukentėję nuo 1991 m. sausio 11–13 d. ir po to vykdytos SSRS agresijos.

Už 12 Lt galės įsigyti terminuotąjį elektroninį 365 kalendorinių dienų (metinį) bilietą važiuoti autobusais ir troleibusais Kauno mieste.UAB „Autrolis“ informuoja, kad šie elektroniniai bilietai nebus platinami spaudos kioskuose ir nebus „įrašomi“ į keleivių turimas korteles.Šiems elektroniniams bilietams pildyti išleidžiamos naujos, tam skirtos elektroninės Kauno mieto kortelės.

Šiuos elektroninius bilietus, nuo kovo 1 d., bus galima įsigyti Kauno miesto kortelių aptarnavimo punktuose:

1. UAB „Autrolis“, adresas: Islandijos pl. 209, Kaunas. Darbo laikas: I–VII 7–22 val.
2. UAB „Kauno autobusai“, adresas: Raudondvario pl. 105, Kaunas.

Darbo laikas:
I–IV 7.30–16.30 val.
V 7.30–15 val.
VI–VII nedirba

3. Kauno miesto kortelių aptarnavimo punktas, adresas: Laisvės al. 36, Kaunas.

Darbo laikas:
I–IV 9–18 val.
V 9–17 val.
VI–VII nedirba

Norėdamas įsigyti šį lengvatinį elektroninį bilietą, keleivis Kauno miesto kortelių aptarnavimo punkto darbuotojui privalės pateikti asmens dokumentą, dokumentą įrodantį teisę į transporto lengvatą ir dokumentą įrodantį kad jis yra Kauno miesto gyventojas (gyvenamosios vietos deklaracija).

Taip pat nuo kovo 1 d. keičiasi Kauno miesto viešojo transporto vienkartinių bilietų kainos:

• vienkartiniai bilietai, parduodami autobusuose ir troleibusuose 2,40 Lt (atitinkamai su 50 proc. 1,20 Lt ir 80 proc. 0,48 Lt lengvatomis);
• vienkartiniai elektroniniai bilietai, suteikiantys teisę persėsti į kitą autobusą ar troleibusą per 30 minučių nuo bilieto pažymėjimo 2 Lt (atitinkamai su 50 proc. 1 Lt ir 80 proc. 0,40 Lt lengvatomis).

SVARBU: keleiviams, kurie naudojasi vienkartiniais elektroniniais bilietais, Kauno miesto elektroninėse kortelėse jokių pakeitimų atlikti nereikės. Nuo 2014 m. kovo mėn. 1 dienos įlipus į transporto priemonę ir priglaudus kortelę prie komposterio sistema automatiškai pritaikys naujus vienkartinių elektroninių bilietų įkainius.

Elektroninių terminuotųjų bilietų kainos nesikeičia, tačiau visi terminuoti elektroniniai bilietai negalios naktiniuose maršrutuose. Naktiniuose troleibusų maršrutuose 13 N ir 14 N bei 37 N autobusų maršrute galioja elektroniniai vienkartiniai ir transporto priemonėje įsigyjami popieriniai bilietai.

Autrolis informacija
Autrolis informacija

Daugiau informacijos: nemokamu tel. 8 800 70 010, www.kvt.lt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką