2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Inovacija Lietuvos žiniasklaidoje – naujienos per 15 sekundžių

Reaguodamas į besikeičiančius naujienų vartojimo įpročius, portalas 15min pristato inovaciją – greitų naujienų funkciją telefone 15sek. Ši funkcija leis susipažinti su naujienomis tai auditorijai, kuriai svarbu turinį gauti greitai, patogiai ir vizualiai.
15sek
15sek
Temos: 2 15min Žiniasklaida

„Šalia pagrindinės žiniasklaidos funkcijos – informuoti visuomenę, portalas 15min nuolat ieško naujų būdų, kaip skaitytojams dar patogiau ir greičiau pasiekti svarbiausius įvykius ar kitą vertingą turinį. Auga karta, kuri visiškai nenaudoja tradicinės žiniasklaidos, o labiau už viską savo telefone vertina greitį, patogumą ir pateikimo formą.

Ji jau įprato savo telefonų ekranuose pirštu braukti į šoną ir greitai peržvelgti ją dominantį turinį. Būtent kituose formatuose įprastą informacijos vartojimo modelį pritaikėme ir savo naujame produkte 15sek. Tikimės, kad šis sprendimas mums padės jaukintis ir augintis šią Lietuvos ateities auditoriją“, – sako 15min rinkodaros ir vystymo vadovė Gabrielė Burbienė.

Gedmanto Kropio / BNS nuotr./Gabrielė Burbienė
Gedmanto Kropio / BNS nuotr./Gabrielė Burbienė

Kaip teigia G.Burbienė, portalas 15min ir toliau orientuojasi tiek į operatyvių naujienų pateikimą, tiek į pridėtinę vertę skaitytojui teikiantį, dažniausiai didesnio įsitraukimo reikalaujantį turinį, kurį norisi prenumeruoti.

Tuo pačiu, kaip tikimasi, naujoji funkcija turėtų plėsti skaitytojų auditoriją. „Žiniasklaidos tyrimai rodo, kad naujienų portalų skaitytojai – amžiumi brandi auditorija. Jaunimo iki 25 metų naujienų vartojimo įpročius jau formavo socialinė medija. Tad pateikdami naujienas nauju formatu tikimės pritraukti ir tą auditoriją, kuri net neturi tvirto įpročio skaityti naujienų portalų. Testuodami šią funkciją gavome daug teigiamų skaitytojų atsiliepimų. Jie vertina tai, kad jaučiasi labiau informuoti, net jei nenori skirti daugiau laiko straipsnių skaitymui“, – sako G.Burbienė.

Išbandyti greitų naujienų funkciją galima telefone – 15min mobiliojoje versijoje ir mobiliojoje programėlėje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką