Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gruodžio 2d. 12:06

„Inreal“ grupė tęsia šiaurinės Nidos teritorijos konversiją į poilsio būstus

Neringoje – „Miško vėtrunges“, kurios tęsia šiaurinės Nidos teritorijos konversiją.
Inreal nuotr. / Neringoje – „Miško vėtrunges“, kurios tęsia šiaurinės Nidos teritorijos konversiją.
Gruodžio 2 d. „Inreal“ grupė pradeda „Miško vėtrungių“ projekto Nidoje (Purvynės g. 81, Neringa) plėtrą. Buvę sandėliai bus rekonstruoti į du poilsio paskirties pastatus 18,81 arų sklype. Bendras suprojektuotas plotas – 970 kv. m. Investicijos į projektą sieks 4 mln. eurų. Projektą planuojama baigti iki 2023 m. III ketvirčio.

Abu „Miško vėtrungių“ pastatai bus dviejų aukštų su mansardomis. Juose suprojektuota po 9 apartamentus. Iš viso projekte – 18 dviejų–keturių kambarių poilsio būstų ir 1 administracinės paskirties patalpos. Jų plotai – nuo 34 iki 95 kv. m.

Pastatų aukštai suplanuoti taip, kad būstus galima būtų sujungti suformuojant didesnio ploto apartamentus.

Inreal nuotr./Neringoje – „Miško vėtrunges“, kurios tęsia šiaurinės Nidos teritorijos konversiją.
Inreal nuotr./Neringoje – „Miško vėtrunges“, kurios tęsia šiaurinės Nidos teritorijos konversiją.

„Miško vėtrungės“ pratęs jau dešimtmetį „Inreal“ grupės vykdomą šiaurinės Nidos teritorijos konversiją, kurią pradėjome „Kopų vėtrungių“ „Nidos ryčio“ projektais, o šiuo metu plėtojame „Marių vėtrungių“ kvartalą, kuris šių metų konkurse „Už darnią plėtrą“ tapo laimėtoju „Ateities projekto“ kategorijoje, – teigia „Inreal“ grupės vadovas Gediminas Pruskus.

Iš viso esame išvystę ar tebevystome 11 nekilnojamojo turto projektų Kuršių nerijoje, todėl drąsiai galime teigti, kad mūsų patirtis šiame segmente yra tikrai didelė, kaip ir tvarus požiūris į šios unikalios teritorijos plėtrą. Esame parengę 9 ha šiaurinės Purvynės g. teritorijos Nidoje detalųjį planą, o šiuo metu toliau finansuojame gatvės rekonstrukcijos techninį darbo projektą“.

„Miško vėtrungių“ projektą sukūrė „G.A.L. Architektai“, su kuriais „Inreal“ grupę sieja ilgametis bendradarbiavimas.

Pastatų architektūra artima ligšiolinei „vėtrungių serijos“ stilistikai, derančiai tiek su nerijos gamta, istorine tradicija, architektūriniu etnografiniu savitumu, tiek su inovatyviais ir moderniais sprendimais, reikalingais šiuolaikiniam žmogui.

Projektas ribojasi su mišku, pro vitrininius langus atsiveria Kuršių nerijos vaizdai. Kiekvienas poilsio būstas turi individualų erdvų balkoną arba terasą su kiemeliu. Statybai ir vidaus pilnai apdailai naudojamos natūralios medžiagos: medis, tinkas, čerpės ir ilgaamžiai sprendiniai. Pastatų viršūnės puošiamos tradiciniais kuršių lėkiais. Projekto teritorijoje numatytos vietos dviračiams ir automobiliams, pagalbinės patalpos.

Šiuo metu Nidoje „Inreal“ grupė tebeplėtoja „Marių vėtrungių“ projektą, kuriame visi būstai jau yra parduoti.

Apie INREAL grupę

INREAL – tai ženklas idėjos, duodančios pradžią unikaliems projektams, pagrindą – profesionalioms paslaugoms ir pridėtinę vertę verslams, klientams ir partneriams. INREAL pozicionuoja kūrybiškumą kaip esminę vertybę dinamiškame verslo pasaulyje.

INREAL grupė, kurią sudaro: UAB „Inreal“, UAB „Inreal GEO“ bei UAB „Inreal valdymas“ su jos valdomomis įmonėmis plėtoja unikalius nekilnojamojo turto (NT) projektus bei teikia bene plačiausią Lietuvoje NT paslaugų spektrą 11-oje šalies miestų.

Per daugiau nei 25 veiklos metus įgyvendinta virš 70 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose. INREAL grupės įmonės priklauso AB „Invalda privatus kapitalas“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką