Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 30d. 16:43

Išmanieji priedai – išmanioms atostogoms

Išmanūs priedai atostogoms
Išmanūs priedai atostogoms

Atostogas mėgstame visi, tačiau kartais jas gali sutrikdyti mažos detalės – pamestas raktas, prastas oras ar net nevykusios asmenukės. Tačiau, gyvenant technologijų amžiuje, praktiškai visoms problemoms yra išmanus sprendimas. Paprašėme „Bitė Lietuva“ išmaniųjų mokyklos eksperto Egidijaus Adomkaičio surinkti išmanaus atostogautojo įrenginių komplektą, kuris atostogų metu leistų tiesiog atostogauti ir nesirūpinti dėl mažų problemų.

Kad oras per atostogas būtų geras

Pradėkime nuo oro. Šiandien orų prognozę sužinoti vienas juokas, tačiau retas gali pasigirti, jog temperatūrą fiksuojantys davikliai stovi būtent ten, kur vykstama atostogauti. „Netatmo“ sprendimas šią problemą išsprendžia – maža meteorologinė stotelė leis iš bet kurios vietos patikrinti, kokios oro sąlygos sodyboje, kokia ten temperatūra, drėgmės ar net triukšmo lygis.

Kad namai liktų saugūs, o raktai – nepasimestų paplūdimyje

Matant, kad oras puikus – verta pasirūpinti ir saugumu. Kad išvykus ilgesniam laikotarpiui, nereikėtų kankinti draugų ar kaimynų su prašymais užmesti akį ar „namai dar vietoje“, stebėkime juos patys. „Archos“ išmaniųjų namų sprendimas leidžia namus apstatyti įvairiais davikliais, kameromis ir juos stebėti gyvai per išmanųjį įrenginį iš bet kurios pasaulio vietos. Tiesa, kartais per daug atsipalaidavę savo išmanųjį telefoną ar namų raktus galime palikti ne ten, kur jų vieta. Kad taip neatsitiktų, pakaks prie raktų pritaisyti „Kensington Proximo Key Fob“ išmanųjį raktų pakabuką. Jis užtikrins, kad telefonas visada pasakys, kur dingo raktai. O jei nutiktų taip, kad dings telefonas, bet rankose liks raktai, pakabukas padės surasti ir pasislėpusį išmanųjį.

Kad atostogos būtų sportiškos

Tiesa, kad išmanusis nuolat neprimintų apie darbą, siūlome jį atostogų metų iškeisti į išmanųjį laikrodį. Telefoną galėsite palikti tarp rankšluosčių, o visus draugų skambučius, žinutes ar el. laiškus gausite tiesiai į laikrodį. Be to, atostogų metu dažnai prisimename, kad verta pamėginti įveikti metų pradžioje išsikeltą tikslą nubėgti 10 kilometrų. Išmanusis laikrodis padės išmatuoti įveiktą atstumą, sudegintas kalorijas ar širdies ritmą. Šiam tikslui galite naudoti ir išmaniąsias apyrankes, kurios be visų jau išvardintų sportiškų laikrodžio galimybių, papildomai padės ir nepramiegoti atostogų. Jos leidžia sekti miego kokybę ir pažadina tuo metu, kai esate tam labiausiai pasiruošę, o jei mėgstate keltis pabėgioti švintant, apyrankė pribudins tyliai vibruodama ir netrukdys namiškių ramiam miegui. O koks sportas be progreso stebėjimo? Pavyzdžiui, išmaniosios „iHealth HS5“ svarstyklės padės stebėti ne tik į gerąją pusę kintantį svorį, bet ir riebalų ar raumenų masę, vandens kiekį ir dar pažers daug patarimų, kaip greičiau sustiprėti ir visus stebinti nuostabia figūra paplūdimyje.

Kad visi draugai žinotų, kaip jums smagu atostogauti

Kokios atostogos be daugybės asmenukių? Juk jūsų kolegos biure tik ir laukia, kol atsiųsite savo pailsėjusį ir švytinti veidą iš ramybe spinduliuojančio paplūdimo. Todėl į atostogautojo išmaniųjų įrenginių komplektą siūlome įtraukti ir „Monopod“ asmenukių lazdą.

Kad vaikams atostogos nepabostų

Atostogų metu nepamirškime ir savo mažųjų, kuriems smėlis, vanduo kartais atsibosta. Tad kartu rekomenduojame pasiimti ir išmanųjį augintinį „Furby Boom“. Su juo vaikai galės ne tik žaisti, bet ir mokysis jį visokeriopai prižiūrėti, o kartu ir gilins savo anglų kalbos žinias. Kad mažiesiems atostogos taptų dar smagesnės pasiūlykite jiems specialią „X-Doria KidFit“ išmaniąją apyrankę. Ji leis tėveliams sudaryti specialią aktyvių užsiėmimų programą, o vaikams siekti ją įgyvendinti, suprantamai matyti progresą ir, įveikus užduotis, išsireikalauti papildomą porciją ledų. Jei mažasis dar nelinkęs daug bėgioti ir mieliau snaudžia lopšyje, „D-Link EyeOn Baby Monitor“ belaidė kamera leis stebėti mažylį per išmanųjį įrenginį ir, esant reikalui, paniūniuoti lopšinę net neatsikėlus nuo hamako.

Kad žuvys per atostogas kibtų

Ir pabaigai – duoklė žvejams. „Deeper Smart Fishfinder“ echolotas – nepakeičiamas išmanusis daiktas žvejybos entuziastams. Sutikite, juk sunku žvejoti nepažįstamame ežere? Nežinote nei gylio, nei dugno reljefo, nei paprasčiausio fakto – ar ten yra žuvų. Šis mažas išmanusis echolotas, įmestas į vandenį, per kelias akimirkas išmaniajame įrenginyje pateiks visą informaciją – gylį, temperatūrą, atvaizduos dugno reljefą, parodys žuvis. Be to, ateičiai galėsite pasižymėti geriausias žvejybos vietas bei matysite, kur artimiausios stovyklavietės.

 

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką