Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 6d. 09:46

Išsiskyrė nuomonės: atnaujinti ar privatizuoti darželį?

V. Matijošaitis ir A. Kupčinskas
V. Matijošaitis ir A. Kupčinskas

Kauno miesto savivaldybei darželių nereikia. Taip galima suprasti miesto mero Andriaus Kupčinsko siekį privatizuoti S. Žukausko gatvėje esantį darželį. Miesto vadovai šią ikimokyklinę įstaigą įtraukė į privatizuojamų objektų sąrašą nepaisant to, kad 2013 metais Kaune į darželius netilpo daugiau nei tūkstantis vaikų.

Gimstamumas Kaune auga, natūraliai didėja ir darželių poreikis, todėl ne visi miesto tarybos nariai pritaria to kiems savivaldybės veiksmams. Visvaldas Matijošaitis mano, jog pastatą tikslingiau yra atnaujinti ir taip sumažinti darželių stygių mieste.

“Savivaldybė turėtų ne privatizuoti, o skirti finansavimą darželio remontui. Ši vieta yra netoli daugiabučių, kuriuose gyvena jaunos šeimos su vaikais. Ši iki mokyklinė įstaiga gali priimti iki 150 vaikų. Savivaldybei nederėtų taip aplaidžiai spręsti darželių trūkumo mieste“, – teigia „VieningoKauno“ frakcijos atstovas V. Matijošaitis.

Nuotrauka

Visvaldo Matijošaičio nuomonės nekeičia ir miesto vadovų argumentai apie darželio pastato prastą būklę.

„Kyla klausimas, kodėl taip ilgai šis pastatas buvo neremontuojamas, o dabar jį bandoma privatizuoti kaip visiškai apleistą? Valdininkai pastatą privatizuos lengvai, tačiau kitoje vietoje pastatyti darželį bus sunku. Reikės išpirkinėti žemės sklypus, rengti detaliuosius planus ir įrenginėti komunikacijas“, – teigia Visvaldas Matijošaitis.

 

 

 

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką