Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kai interneto reikia ten, kur „nėra“ ryšio

Interneto jums reikia namuose, biure, o gal ir įmonės padaliniuose? Naudositės ryšiu asmeniškai ar dalinsitės su šeimos nariais, su kolegomis? Naršysite tik kompiuteryje ar ir išmaniajame telefone? Telecentras gali pasiūlyti įvairiausius klientų poreikius atitinkančias paslaugas ir gali pasiūlyti in
Interneto jums reikia namuose, biure? Naršysite tik kompiuteryje ar ir išmaniajame telefone? Telecentras pasiūlys internetą pagal jūsų poreikius, taip pat ir veikiantį atokiausiose vietovėse.
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Net ir tuomet, kai iki jūsų namo, sodybos ar įmonės sandėlio nėra nutiesti laidiniai tinklai ir mobilusis ryšys galbūt sunkiai pasiekiamas, jūs vis tiek galite naudotis internetu. Belaidžių technologijų paslauga „Erdvės“ prieinama net ir labai nuo gyvenamųjų centrų nutolusiose vietose. Tūkstančiai žmonių ir daugybė įmonių Lietuvoje sėkmingai ja naudojasi.

Telecentro belaidis fiksuotasis internetas įdiegiamas paprastai, greitai ir nebrangiai, jis pasižymi ypač saugiu ir patikimu ryšiu, o interneto platybėse, užsisakius šią paslaugą, naršyti galima visiškai neribotai.

 Patikimas ir neribotas

Pagal pasirinktą planą užsisakyta interneto „Erdvės“ greitaveika palaikoma pastovi visą parą, be to, Telecentro klientams nereikia skaičiuoti nei internete praleisto laiko, nei perduotų duomenų kiekio – už fiksuotą abonentinį mokestį jie naudojasi neribotais ryšio ištekliais.

Interneto „Erdvės“ greitaveika didelė – iki 15 Mbps. Vienodos spartos ryšys suteikiamas naršant internetą tiek Lietuvos, tiek ir užsienio tinkluose. Paslaugai užtikrinti naudojamos patentuotos ryšio technologijos, ryšio kokybei įtakos nedaro besikeičiančios oro sąlygos.

Paprasta įdiegti

„Erdvių“ diegimo procesas – paprastas ir greitas. Nereikia tiesti brangiai kainuojančių ryšio tinklų, nereikia turėti atvestos laidinio telefono linijos. Jeigu paslaugą užsisako susitarę keli kaimynai, ji gali būti suteikta dar sparčiau ir pigiau.

Diegiant „Erdves“, prie pastato ar kitoje patogioje vietoje pritvirtinamas belaidžių technologijų įrenginys, kurį galima įsigyti arba nuomotis. Name gali būti įdiegtas vietinis kompiuterių tinklas ir „Wi-Fi“ ryšio zona, be to, suteikiamos nemokamos elektroninio pašto dėžutės.

Palankus metas užsisakyti

Telecentras „Erdves“ visoje šalyje diegia jau daugiau nei 10 metų. Patyrę bendrovės vadybininkai pasirengę jus maloniai pakonsultuoti, padėti pasirinkti tinkamiausią planą ir nedelsiant įdiegti internetą ten, kur jums reikia. Ar jau planuojate vykti į savo sodybą? Nepraraskite ryšio su pasauliu – kreipkitės į interneto specialistus:

Alytuje – Pulko g. 12A, tel. (8 315) 90061,

Kaune –Vaižganto g. 13, tel. (8 37) 215023,

Klaipėdoje – Šimkaus g. 12, tel. (8 46) 241080,

Panevėžyje – Laisvės a. 26, tel. (8 45) 401 095,

Raseiniuose – Raseinių Vilniaus g. 1, tel. (8 428) 20028, 

Šiauliuose – Tilžės g. 157, tel. (8 41) 211011,

Tauragėje – Norkaičiai, tel. (8 446) 21026,

Utenoje – Naujasodis, tel. (8 389) 20094,

Vilniuje – Sausio 13 g. 10, tel. (8-5) 2040750.

Praneškite apie savo poreikius tel. 19100 ( 0,49 Lt/min. ), faksu (8 5) 204 0396 arba el. p. info@erdves.lt, ir mes jums padėsime. Daugiau informacijos www.erdves.lt.

Vadybininkai jus pakonsultuos, sutartį pateiks ir visuose Telecentro „Mezon“ salonuose. Čia daugiau sužinosite ir apie Telecentro mobilųjį 4G internetą „Mezon“ .

Pavadinimas
 

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką