2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Kai skandina palūkanos – gelbėja paprasti žmonės

Žiniasklaidoje vis dažniau pasirodo istorijų apie nuo greitųjų kreditų smarkiai nukentėjusius žmones. Net ir labai mažą paskolą bandantys grąžinti lietuviai susiduria su sunkumais, nes palūkanos – žvėriškai didelės. Pasiskolinęs 1000 eurų, greitajam kreditui iš viso turi sumokėti beveik dvigubai daugiau – 1800 eurų.
Eurai
Eurai / „Shuterstock“ nuotr.

„Jau atrodo pagaliau galėtum išmokėti paskolą ir toliau normaliai gyventi, bet mokėjimai niekaip nesibaigia ir didėja, nes palūkanos siekia beveik 100 procentų. Toks jausmas, kad visą algą atiduodi greitiesiems kreditams, bet palūkanos vis tiek skandina ir neleidžia lengviau atsikvėpti“, – greitųjų kreditų palūkanų siaubą prisimena Aurimas.

www.savy.lt skolina paprasti žmonės, o ne įmonė. Palūkanos – žymiai mažesnės.

Aurimą nuo nepakeliamų greitųjų kreditų palūkanų išgelbėjo paprasti žmonės. Puslapyje www.savy.lt likusią paskolos greitajam kreditui sumą jam paskolino paprasti žmonės. Taip jis galėjo grąžinti skolą greitiesiems kreditams ir ramiau atsikvėpti. Jau daugiau nei tūkstantis lietuvių, pasiskolinę iš www.savy.lt, grąžino skolą greitiesiems kreditams ir išvengė itin didelių palūkanų.

www.savy.lt skolina paprasti žmonės, o ne įmonė. Palūkanos – žymiai mažesnės. Pavyzdžiui, dvejiems metams pasiskolinus 1000 eurų iš www.savy.lt, metinė palūkanų norma – tik 12 proc. Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma – tik 29,61 proc. Tokiomis sąlygomis žmogus grąžinti turėtų tik 1182.56 eurų. Tai net 500 eurų mažesnės palūkanos nei pasiskolinus iš greitojo kredito. 

www.savy.lt – tai pirmasis puslapis Lietuvoje, kur paprasti žmonės skolina kitiems žmonėms. Neseniai apie tai sužinojusi Veronika iš Utenos taip pat nusprendė padengti labai brangią paskolą greitajam kreditui pasiskolinusi iš www.savy.lt. Per tris mėnesius ji sutaupė visą mėnesio algą – 260 eurų.

Ir jūs turite paskolą, kuri kiekvieną mėnesį jus skandina? Paskaičiuokite, kiek galėtumėte sutaupyti, jei imtumėte paskolą iš paprastų žmonių puslapyje www.savy.lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką