2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Kaip atsikratyti drėgmės ir karščio namuose?

Daugelis lietuvių jau spėjo pastebėti, kad šiomis dienomis kartu su karštu oru pakilo ir drėgmės lygis. Oro sąlygų pakeisti negalime. Tačiau yra sprendimas, kuris gali sumažinti ir pašalinti drėgmę bei atvėsinti patalpų orą.
Oro kondicionierius
Oro kondicionierius / 123rf.com nuotr.

Geriau užkirsti kelią karštam orui ir drėgmei, nei gydyti jų padarinius

Drėgmės lygis patalpose neturėtų viršyti 40-60%. Esant karštam orui – drėgmės jutimumas dar labiau padidėja. Pirmasis padidėjusios drėgmės požymis yra grybelio atsiradimas, nemalonus kvapas ir rasojantys langai. Tačiau tai yra tik problemos pradžia. Bloga nuotaika, galvos skausmas, sloga, nuovargis – visi šie simptomai gali būti sukelti dėl namuose esančio grybelio ir pelėsio. Labiausiai susirūpinti šia problema turėtų tie, kurie turi mažų vaikų, nes jie yra labiausiai pažeidžiami. Pelėsis gali tapti rimtų susirgimų priežastimi, tokių kaip – alergija, astma ir kitos viršutinių kvėpavimo takų ligos.

Įrenginys, kuriuo išspręsite net kelias problemas vienu metu

Aukštas drėgmės lygis karštą dieną padidina juntamąją temperatūrą. Todėl šiuo laikotarpiu oro kondicionieriai yra nepamainomi pagalbininkai. Jų pagalba mes galime mėgautis maloniu mikroklimatu namuose, kai lauke karšta arba šalta. Tačiau tai nėra vieninteliai oro kondicionierių privalumai. Jie gali ne tik vėsinti, šildyti, valyti orą, bet ir efektyviai šalinti drėgmę. Naudojant šį įrenginį, patalpų ore tvyranti perteklinė drėgmė surenkama ir pašalinama.

Septynių filtrų smūgis bakterijoms ir pelėsiui

Specialių filtrų ir oro sausinimo režimo pagalba įmanoma užtikrinti sveiką patalpų orą – be dulkių, pelėsių ir kitų mikroorganizmų. Mikroklimato įrenginių gamintojas „Cooper&Hunter” į gaminamus oro kondicionierius integravo unikalią CH 7-SKY technologiją. Tai šeši trijų sluoksnių ir skirtingų tipų filtrai viename rinkinyje: ACARO-CLEAN, ARGENTUM ION, CATECHIN ABSORB, CHITIN PROTECT, STOP FORMALDEHYDE, SUPER VITAMIN C, taip pat elektrostatinis dulkių filtras ECO FRESH. Šie filtrai be gailesčio pašalina visas bakterijas, pelėsius, dulkių erkutes bei grybelį.

Oro kondicionieriai prisideda prie idealaus mikroklimato kūrimo. Naudodami juos turėsite nepriekaištingą orą namuose ir išvengsite ligų pavojaus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką