Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Katažina Zvonkuvienė trispalves draugystės apyrankes su moksleiviais pynė gimtojoje Medininkų mokykloje

Katažina Zvonkuvienė, Lietuvos dvidešimt penktojo gimtadienio proga pasipuošusi simboline trispalve apyranke, aplankė savo vaikystės – Medininkų Šv. Kazimiero vidurinę mokyklą.
Katažina Zvonkuvienė, Lietuvos dvidešimt penktojo gimtadienio proga pasipuošusi simboline trispalve apyranke, aplankė savo vaikystės – Medininkų Šv. Kazimiero vidurinę mokyklą.
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Pilietinės iniciatyvos ,,Lietuvai ir man“ ambasadorė Katažina Zvonkuvienė, Lietuvos dvidešimt penktojo gimtadienio proga pasipuošusi simboline trispalve apyranke, aplankė savo vaikystės – Medininkų Šv. Kazimiero vidurinę mokyklą. Susitikusi su moksleiviais dainininkė kartu pynė Lietuvos vėliavos spalvų apyrankes, kalbėjosi apie meilę savo šaliai ir kaip svarbu kartu kurti vieningos šalies ateitį.

Šiemet žymūs Lietuvos dainininkai, sportininkai, menininkai bei pramogų pasaulio atstovai neatsitiktinai puošiasi trispalvėmis – geltonos, žalios ir raudonos spalvos – apyrankėmis. Lietuva kovo 11 d. švęs savo 25-ąjį Nepriklausomybės gimtadienį, todėl visi laisvoje šalyje gyvenantys, dirbantys ir gražesnę Lietuvos ateitį kuriantys valstybės piliečiai nori ypatingai paminėti artėjančią šventę. Akcijos ,,Lietuvai ir man“ tikslas – nupintomis apyrankėmis iki kovo 10 d. papuošti Nacionalinėje dailės galerijoje (Konstitucijos pr. 22, Vilnius) įrengtą Gediminaičių stulpų konstrukciją, kuriai užpildyti reikia 250 tūkst. draugystės apyrankių.

Šią kilnią misiją įgyvendinti pasiryžo net vienuolika ,,Lietuvai ir man“ ambasadorių, iš kurių viena yra šiuo metu labai populiari dainininkė, grupės ,,Pop Ladies“ narė Katažina Zvonkuvienė. ,,Aš džiaugiuosi, būdama Lietuvos Respublikos piliete. Respublikos, kurioje laisvai ir nevaržomai galiu realizuoti savo svajones ir  troškimus“, – teigia aktyviai prie akcijos prisijungusi dainininkė. Ketvirtadienį ji apsilankė Medininkų Šv. Kazimiero vidurinėje mokykloje, kurioje ir pradėjo megztis dainininkės aistra muzikai. Akcijos ambasadorė susirinkusiems moksleiviams papasakojo, koks yra akcijos ,,Lietuvai ir man“ tikslas ir kodėl svarbu pinti visus labai gražiai jungiančias ir vienijančias draugystės apyrankes.

Apyrankių pynimas buvo tikras džiaugsmas ir pramoga tiek pačiai dainininkei, tiek ir moksleiviams. Mažose grupelėse po tris moksleiviai bepindami apyrankes su žvaigžde dalinosi savo mintimis apie Lietuvą, apie savo svajones ir troškimus, kuo nori būti užaugus. Kaip ir pridera tikrai scenos meistrei, apsilankymas mokykloje neapsiėjo be dainų. Dainininkė ant lentos užrašė savo vyro, žinomo atlikėjo ir kompozitoriaus Deivydo Zvonkaus kūrybos dainos, skirtos būtent Lietuvos Nepriklausomybės sukakčiai paminėti, žodžius ir kartu su moksleiviais uždainavo:

,,Lietuva – protėvių gimtinė,

Pirma ir paskutinė mūsų širdyse.

Lietuva kankinta ir draskyta,

Krauju užrašyta“.

Įsitraukti į akciją ir apsilankyti svetainėje www.lietuvaiirman.lt kviečiami visi neabejingi Lietuvos piliečiai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką