Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Katedros aikštėje – galimybė išvysti „Huawei“ technologijų magiją

Jei kada svajojote pamatyti ateitį, tai dabar yra pati tinkamiausia proga tai padaryti. Pažangiausios išmaniųjų telefonų technologijos, naujausi mobiliosios fotografijos sprendimai, dirbtinis intelektas ir dar daugiau inovacijų atkeliavo į Lietuvą parodyti, kaip gyvensime netolimoje ateityje. „Huawei“ buvo viena pirmųjų bendrovių, pasauliui pasiūliusių intelektualųjį telefoną. Tačiau kompanija neketino sustoti ir žengė naują žingsnį, siekdama inovacijas kilstelėti į dar aukštesnį lygmenį. To rezultatas – visai neseniai pasauliui pademonstruota inovacijų erdvė „Magic box“, kurios galimybes iki pirmadienio, rugpjūčio 26 d., galima pamatyti ir Vilniaus Katedros aikštėje.
Katedros aikštėje – galimybė išvysti „Huawei“ technologijų magiją
Katedros aikštėje – galimybė išvysti „Huawei“ technologijų magiją / Partnerio nuotr.

Kas ta „Magic box“? Tai – vieta, kur technologijos tampa magija, o kompanijos inžinierių sukurti sprendimai susilieja į bendrą visumą bei perteikia gerokai pažengusios, dirbtiniu intelektu paremtos fotografijos patirtį.

Visi lankytojai mobilioje inovacijų erdvėje „Magic box“ taip pat ras ir „Huawei P20 Pro“ įrenginius bei galės juos išbandyti. Taip pat bus suteikta galimybė pasidaryti asmenukę neįprastame fone ir ją iškart nusiųsti draugams.

„Kiekvienas, apsilankęs „Magic box“, pateks į „Begalybės“ kambarį, kuriame galima fiksuoti išskirtines nuotraukas, jas demonstruoti televizoriaus ekrane ir akimirksniu visa tai kokybiškai atspausdinti. Tiek vaizdo stabilizavimas, tiek objektų atpažinimas yra paremtas „Master AI“ technologija – intelektualiuoju asistentu, kuris viskuo pasirūpins už jus“, – pasakoja „Huawei“ Baltijos šalių vartotojų verslo grupės vadovas Yanfei.

Partnerio nuotr./Katedros aikštėje – galimybė išvysti „Huawei“ technologijų magiją
Partnerio nuotr./Katedros aikštėje – galimybė išvysti „Huawei“ technologijų magiją

Anot jo, išmaniųjų telefonų rinka visuomet buvo atvira inovacijoms bei pokyčiams. Tačiau būtent dirbtinis intelektas išmaniųjų telefonų pasaulyje sukėlė tikrą revoliuciją, atverdamas naujų galimybių, ypač mobiliosios fotografijos srityje. Būtent tai galima išbandyti bei pajausti apsilankius mobilioje inovacijų erdvėje „Magic box“.

Be to, visi čia nusifotografavę, turės galimybę laimėti „Huawei P20“ telefoną. Tereikia savo kadru, užfiksuotu „Magic box“ Begalybės kambaryje, pasidalinti socialiniame tinkle „Instagram“ kartu su grotažymėmis #NORIUHUAWEIP20 ir #SEEMOREMAGIC ir šiame socialiniame tinkle pradėti sekti „Huawei“ paskyrą (@huaweimobilelt). Atsitiktiniu būdu išrinkti trys laimėtojai bus apdovanoti „Huawei P20“ telefonais.

Apsilankyti mobilioje inovacijų erdvėje „Magic box“ galima rugpjūčio 22-26 dienomis sostinės Katedros aikštėje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius