Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauniečiams įgriso parkavimo problemos

Nuotr.  Igno Gaižausko
Nuotr. Igno Gaižausko
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Į Kauno klinikas kasdien atvyksta tūkstančiai pacientų, kurie susiduria su automobilio statymo problema. Aplink sveikatos priežiūros įstaigą gyvenantys kauniečiai taip pat vargsta nuo transporto kamščių gatvėse ir užstatytų įvažiavimų į kiemus. Šiandien su Klinikų vadovu susitikę visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ nariai aptarė parkavimo vietų trūkumo sprendimo būdus.

„Vieningo Kauno“ valdybos pirmininko Visvaldo Matijošaičio teigimu, domėtis šia problema paskatino nuolatiniai kauniečių skundai dėl užstatytų kiemų.

„Norime padėti gyventojams pasiūlydami konkrečius sprendimus Klinikų teritorijai. Tai ypatingai jautri vieta mieste. Be to, čia žmonės atvyksta turėdami sveikatos sutrikimų, dažnai reikalinga skubi pagalba. Todėl spręsti parkavimo problemą būtina ne kiek dėl patogumo, kartais tai gyvybės arba mirties klausimas“,- sakė V. Matijošaitis.

 Nuotr.  Igno Gaižausko
Nuotr. Igno Gaižausko

Susitikimo metu Klinikų vadovas prof. Renaldas Jurkevičius pristatė planus pastatyti net dvi daugiaaukštes automobilių statymo aikšteles, kuriose tilps 600 ir 1000 automobilių. 2009 m. Kauno miesto taryba perdavė Sukilėlių pr. 19B esantį žemės sklypą Valstybės nuosavybėn, o 2011 m. birželį Vyriausybės sprendimu žemės sklypas perduotas Sveikatos apsaugos ministerijai.

Pasak prof. R.Jurkevičiaus artimiausiu metu prasidės sklypo planavimo procedūros ir dviaukščių aikštelių projektavimas. Klinikų vadovas pabrėžė, jog siekiant sklandaus projektų įgyvendinimo, būtinas aktyvus bendradarbiavimas su miesto savivaldybe.

 

Visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ nariai pasiūlė apsvarstyti galimybę Klinikų miestelyje esančias neužstatytas erdves pritaikyti antžeminėms parkavimo aikštelėms. Prof. J.Audėjaičio teigimu tokių aikštelių atsiradimas būtų ekonomiškas ir greitas problemos sprendimo būdas, tačiau jų įgyvendinimą gali varžyti paveldosauginiai reikalavimai.

Kauno klinikose dirba daugiau nei 6000 ir mokosi apie 1500 studentų. Į Klinikas kasdien atvažiuoja daugiau nei 5000 pacientų ir jų lankytojų iš visos Lietuvos.

 

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką