Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ko dar nežinote apie langų valymą?

„Hobot-188“,  nors kūrėjai jį pavadino langų valymo robotu, tačiau jis gali atlikti kur kas daugiau darbų.
„Hobot-188“, nors kūrėjai jį pavadino langų valymo robotu, tačiau jis gali atlikti kur kas daugiau darbų.
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Išmanusis įrenginys. Šią frazę tikriausiai girdėjo visi. Namuose išmanusis telefonas, išmanusis televizorius, senasis išminčius kompiuteris... Iš tiesų – tai riboto dirbtinio intelekto įrenginys, padedantis greičiau, patogiau ir tiksliau atlikti kokį nors darbą. Retuose namuose nesidarbuoja koks nors dirbtinio intelekto buities įrenginys. Nuo pačių seniausių – automatinių skalbimo mašinų, iki kur kas sudėtingesnių ir gudresnių prietaisų. Vienas naujesnių šios šeimos įrenginių – „Hobot-188“. Nors kūrėjai jį pavadino langų valymo robotu, tačiau jis gali atlikti kur kas daugiau darbų.

Vakuuminis variklis pritraukia robotą prie paviršiaus ir su dviem besisukančiais ratukais paviršius nuvalomas. Viskas taip paprasta.

„Hobot-188“ stiklą valo sausu būdu. Ratukai, „apmauti“ mikropluošto servetėlėmis, kruopščiai ir švelniai valo paviršių. Juo galima valyti net veidrodį, kuris šiaip jau jautrus ir greitai subraižomas. Kadangi neigiamo slėgio sritis yra ratukų viduje, „Hobot-188“ tiesiog negali subraižyti stiklo ar kitų švelnių paviršių. Stiklas valomas du kartus: iš pradžių vienu ratuku, po to – kitu. Dulkės sutraukiamos, o ne paliekamos ant valymo servetėlių – tai garantuoja, kad paviršius bus nuvalytas nepaliekant pėdsakų. Mikropluošto servetėlės saugiai pašalina nuo paviršiaus bet kokias pavojingas medžiagas, pavyzdžiui, dulkes ar net smėlį. Neabejotina, servetėlės išsipurvina, tačiau jos lengvai plaunamos, be to, komplekte jų net 12, tad net ir didelis langas neliks pusiau išvalytas.

„Hobot-188“ stiklą valo sausu būdu
„Hobot-188“ stiklą valo sausu būdu

Programinė įranga „AI Technology“, gerokai atnaujinta nuo praėjusio modelio, padeda robotui apskaičiuoti valomą plotą ir puikiai atlikti darbą. „Hobot-188“„atpažįsta“ berėmių konstrukcijų kraštus, todėl juo galite drąsiai valyti ir stalą – jis nenukris, o stalo paviršius liks švarus – be dryžių ar pirštų antspaudų. Kita itin svarbi „Hobot-188“ savybė – jis gali valyti nelygius paviršius, pavyzdžiui, raštuotą stiklą. Leidžiami nelygumai – net 1,5 mm, t. y. tokie, kuriuos net valant rankomis gali likti nešvarumų. Dar vienas „Hobot-188“ privalumas valant langus – nuvalo rėmą, besiliečiantį su stiklu.

„Hobot-188“
„Hobot-188“

Tačiau vakuuminis variklis toks galingas, kad „Hobot-188“ valo net lubas! Robotas „maitinasi“ elektra, o jai dingus dar 20 minučių gali išsilaikyti ant stiklo nenukritęs. Tai jam padeda viduje įmontuotas akumuliatorius. Esant tokiam atvejui „Hobot-188“ signalizuoja ir perspėja šeimininką. Su pridedama virve galima saugiai „parsivilioti“ robotą pas save. Nuvalydamas 1 kv. m per 4 minutes jis gerokai lenkia savo konkurentus.

„Hobot-188“ paviršiumi juda pagal „gyvatės“ schemą, pakaitomis besisukančiais diskais. Baigęs darbą grįžta į pradinį tašką, sustoja ir signalizuoja šeimininkui apie atliktą darbą. Esant poreikiui robotą galima valdyti nuotolinio valdymo pultu, pasirenkant, kur jam reikėtų padirbėti ar kaip pradėti darbą.

„Hobot-188“ „gyvenimo“ tikslas – švarūs paviršiai. O kurie – pasirinksite Jūs.

VIDEO: Langų valymo robotas „Hobot-188“

VIDEO: HOBOT-188 Window Cleaning Robot

„Hobot-188“ galite įsigyti interneto parduotuvėse:

www.egepe.com, www.pigu.lt, www.varle.lt, www.bigbox.lt

Pavadinimas
 

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką