2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Kodėl taip sunku atsisakyti alkoholio?

Įsivaizduok savo blogiausią savijautą tą dieną, kai niekas nedžiugina, esi prastos, niūrios nuotaikos, nieko nenori, niekas nedomina, be to, kankina troškulys. Ši būsena apibūdina nuo alkoholio priklausomo žmogaus dieną, kai jis nevartojo alkoholio, arba alkoholikui diena be alkoholio reiškia kankynę.
Kodėl taip sunku atsisakyti alkoholio?
Kodėl taip sunku atsisakyti alkoholio? / SIA"Intelligent formula trade" nuotr.

Ir čia nekalbama vien tik apie abstinenciją arba pagirių sindromą. Alkoholikas dvasiškai nesijaus gerai negėręs net ir po kelių savaičių ar mėnesių. Kodėl taip nutinka, kodėl žmonės, net ir po ilgesnio laiko grįžta prie alkoholio vartojimo, nors iš šalies aplinkiniams žmonėms atrodo, kad viskas yra gerai, žmogus atsigavo, jaučiasi gerai, eina į darbą ir t. t.?

Atmink, kad šiandien yra nauja diena ir Tu gali pradėti iššūkių kupiną sveikimo ir saviugdos kelionę jau dabar. Kiekviena diena reiškia naujas galimybes, kurios Tau vėl atsivers. Pagaliau – Tau tikrai pavyks! Negalima pasiduoti. Jei ir toliau vartosi alkoholį, būsi kur kas nelaimingesnis nei negerdamas. Taip pat reikėtų suprasti, kad kiekviena diena be alkoholio priartina žingsniu arčiau natūralios laimės.

VIDEO: KODĖL TU VARTOJI ALKOHOLĮ? KODĖL TAI VADINAMA PRIKLAUSOMYBE?

Norėdami išspręsti šią bėdą, daugelis žmonių ieško įvairių būdų, kaip paremti sveikstant nuo alkoholizmo. Vienas iš naujausių ir efektyviausių sprendimų šioje srityje yra „Faccex“ – maisto papildas, skirtas žmonėms, siekiantiems įveikti priklausomybę nuo alkoholio.

„Faccex“ sudedamosios dalys ir jų poveikis

„Faccex“ yra unikalus produktas – tai parama alkoholizmu sergantiems žmonėms, norintiems atsikratyti priklausomybės nuo alkoholio. Šis natūralių ingredientų derinys sulaukė mokslininkų palaikymo ir teigiamų vartotojų atsiliepimų, todėl tai yra idealus pasirinkimas žmonėms, kovojantiems su priklausomybe nuo alkoholio.

„Faccex“ gausu ekdisteronų, flavonoidų, eterinių aliejų, polisacharidų ir natūralių augalinės kilmės komponentų, kurie, kartu sudėjus, daro gerą įtaką alkoholizmu sergančių žmonių organizmui bei prisideda prie bendros jų sveikatos būklės gerinimo. Pagrindinės „Faccex“ sudedamosios dalys yra natūralūs vaistiniai augalai ir augalų ekstraktai, kurie palaiko organizmo regeneracines funkcijas, imuninę sistemą ir gerina nuotaiką. „Faccex“ yra efektyviausias aukščiausios kokybės tokio tipo produktas.

„Faccex“ sėkmės istorijos

„Faccex“ preparatą gamina ir platina Latvijos įmonė, kuri specializuojasi priklausomybių prevencijų srityje, o „Faccex“ formulės išradėjas – Latvijos organinės sintezės instituto mokslininkas, profesorius Ivaras Kalvinis (Ivars Kalviņš).

„Faccex“ į rinką sėkmingai įvestas jau 8 metus ir anonimiškai jo galima įsigyti tiek internetu www.faccex.com, tiek geriausiose Latvijos vaistinėse, o jo populiarumas dėl teigiamų rezultatų išaugo eksponentiškai. Laikui bėgant „Faccex“ tapo plačiai žinoma ir patikima priemone, kuri palaiko organizmą, nutraukiant alkoholio vartojimą. „Faccex“ yra registruotas Lietuvos valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje Nr. MP1097/22.

Vartojančiųjų „Faccex“ istorijos liudija, kad šis maisto papildas yra ne tik Nr. 1 Baltijos šalyse, bet ir saugi bei patikima priemonė alkoholizmu sergantiems žmonėms palaikyti, skatinanti atsisakyti alkoholio.

„Faccex“ rinkoje yra jau 8 metus – tai įrodo, jog šis produktas daugeliui žmonių tapo atrama įveikiant priklausomybę nuo alkoholio ir pagerinant jų gyvenimo kokybę. „Faccex“ populiarumas ir ilgalaikis vartotojų pasitikėjimas patvirtina aukštą jo kokybę, taip pat jo gebėjimą alkoholizmu sergantiems žmonėms susigrąžinti savo gyvenimo kontrolę ir taip išsivaduoti nuo priklausomybės.

Kaip įsigyti „Faccex“: Norėdami įsigyti „Faccex“, apsilankykite gamintojo interneto svetainėje www.faccex.com. „Faccex“ garantuoja greitą ir anonimišką siuntų pristatymą visoje Lietuvos teritorijoje! (Omniva paštomatu).

Patarimai, kaip vartoti „Faccex“: Norint pasiekti geriausių rezultatų, „Faccex“ reikia vartoti taip, kaip nurodyta. „Faccex“ vartojamas du kartus per parą, ryte ir vakare po valgio, tačiau individuali dozė gali skirtis priklausomai nuo jūsų sveikatos ir poreikių.

FACCEX® – IR MINTYS TAPS ŠVIESIOS.

Dėl FACCEX teirautis telefonu +371 20151747.

MAISTO PAPILDAS NEPAKEIČIA VISAVERTĖS IR SUBALANSUOTOS MITYBOS.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką